Относно Moneybookers

• 6 отговора
    • gunnerboy22
      gunnerboy22
      Бронз
      Да, може но първо трябва да депозираш чрез мънибуукърс. Без да си депозирал чрез мънибуукърс мисля че е невъзможно да теглиш чрез тях !
    • theworldleader
      theworldleader
      Глобален
      Здравей Marmaladdd,

повечето покер зали позволяват тегленето на средства само чрез метода чрез, който си депозирал.

В случая ако си депозирал чрез moneybookers - ще можеш да теглиш чрез тях.

Поздрави,
      Цветомир
    • bigtisho
      bigtisho
      Бронз
      Имам следния въпрос:Депозирал съм с кредитна карта в ПокерСтарс,и искам да изтегля част от сумата,но като опция не ми дава да тегля към кредитни карти.Мога ли да да прехвърля сумата към мънибукърс и след това към друга покер зала.
    • theworldleader
      theworldleader
      Глобален
      Здравей bigtisho,

точно това исках да обясня, че не би трябвало да може да се тегли чрез друг метод, освен с този чрез, който си депозирал.

Поздрави,
      Цветомир
    • bigtisho
      bigtisho
      Бронз
      Здравей Цветомир.
      Или аз грешно обяснявам или оставам неразбран.
      Депозирал съм с кредитна карта,но като искам да изтегля част от сумата не ми излиза като опция да тегля към кредитна карта.
      Излизат ми като опции следните видове възможни тегления;
      мънибукърс
      нетелер
      банков трансфер
      чек
      директен банков трансфер
      Никъде не открих кредитна или дебитна карта.
      Аз ли някъде бъркам и ако е възможно да ме посъветваш кой е най удачния метод за теглене.
      Поздрави ,
      Тишо
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от bigtisho
      Имам следния въпрос:Депозирал съм с кредитна карта в ПокерСтарс,и искам да изтегля част от сумата,но като опция не ми дава да тегля към кредитни карти.Мога ли да да прехвърля сумата към мънибукърс и след това към друга покер зала.
      Никъде не открих кредитна или дебитна карта.

Здравей,

Моля те свържи се с отдела за обслужване на клиенти на PokerStars и ги попитай как можеш да си изтеглиш парите. Те поддържат български език. Аз бих ти препоръчал Moneybookers или банков превод.

Наскоро депозирах с MasterCard в William Hill и се опитах да тегля, но ми обясниха, че могат да изпращат пари само в MasterCards създавани в Англия и затова ми предложиха теглене по банков път без такси, от което се възползвах.

Поздрави,
      Станислав