Пропукване в системата с бонус $50 начален капитал. Нека подобрим сайта и станем ПОКЕР ОБЩЕСТВО!

• Kalikandzer
      Kalikandzer
      Глобален
      Ще се радвам да обесните как системата ви е допуснала такава грешка да даде бонус 2 пати на 1 и сащо лице а хора които играят и са кокретни немогат да го получат и 1 пат. В крайна сметка хората идват с цел бонуса не толкова заради покера а тук говорим за морал за покер ами премахнете го бонуса да видите колко по - приятен ще стане сайте. Те праят 10 профила фалсшиви 1 лице депозира пари сяда 1 срещу друг обира парите и ей го 500 долара чиста пара без игра на покер . Нека спрем това нека бъдем коректни поставили сте ограничение да немогат да се теглят ако не се напраят 1000фпп точки ами те хората ги теглят за 5 мин от друг профил .

Схемата не е добра нека подобрим САИЙТА!!!
  • 26 отговора
    • petrakow
      petrakow
      Бронз
      Пич, направи си услуга и спри да си губиш времето тук. Никой не те взима насериозно, защото първо - пишеш по-зле от първокласник и второ - говориш пълни глупости.
    • DTMPRO86
      DTMPRO86
      Бронз
      Че нали затова ти искат лиен документ. Замисли се малко. За да направиш 10 регистрации нали трябва да имаш 10 човека, които хабер си нямат от покер (за да не решат, че те искат да си изиграят капитала), а това значи да регистрираш баба си и дядо си :)

А и от покер залата са мега балъци и незабелязват какво правят играчите им :)
    • Rolland6
      Rolland6
      Бронз
      това мога да го коментирам само с:

(мълчание)

ХА ХА ХА ХА ХА ХА ХА
      Пропукало ти се е психическото здраве брато!
    • DaedraLords
      DaedraLords
      Бронз
      След като прегледах Imagechan.com, Failblog и evilmilk.com сега е ред да се позабавлявам и във форума. :f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin: . Всеки ден има по един такъв пост който ми оправя настроението :f_grin:
    • n0rlz
      n0rlz
      Бронз
      Първоначално публикувано от DaedraLords
      След като прегледах Imagechan.com, Failblog и evilmilk.com сега е ред да се позабавлявам и във форума. :f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin: . Всеки ден има по един такъв пост който ми оправя настроението :f_grin:
      +1
    • n0rlz
      n0rlz
      Бронз
      Първоначално публикувано от Rolland6
      това мога да го коментирам само с:

(мълчание)

ХА ХА ХА ХА ХА ХА ХА
      Пропукало ти се е психическото здраве брато!
      +1
      XA XA XA XA XA XA XA
    • Kalikandzer
      Kalikandzer
      Глобален
      Добре обесните ми 1 човек как е бил одобрен 2 пати и е получил бонуса 2 пати 1 пат в 1 зала без проверка после втори рег втори бонус в 2 зала ?
    • peshotar
      peshotar
      Бронз
      Ти взел ли си началния капитал?Ако да,то наистина трябва да се замислят на кой да го дават.Ако не си е разбираемо....виж си само постовете.Не вярвам да имаш 18..."обесните" "сащо" "немогат" "пат""праят ""фалсшиви "
      "пати "
      Според мен с този пост само се изложи.А от системата искат документи,работи не е толкова просто (поне аз така мисля,макар че не съм взимал бонуса ,защото залите не вървят на компютъра ми ;(
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Здравей Kalikandzer,

Мога да те уверя, че в системата няма никакви пукнатини :)

Възможно е потребител да получи бонус от 50$ втори път. В момента съществува промоция, чрез която на произволен принцип се избират потребители, които получават 50$

За повече въпроси, пиши на отдела за обслужване на клиенти. В подписа си имам линк към тях.

Поздрави,
      Митко
    • Kalikandzer
      Kalikandzer
      Глобален
      Ми аз получих в покерстарс такова нещо от вас ама понеже там немога да си напрая рег неможах да го взема ясно ми е за какво говориш ама май го изтарвах :)
    • germaneca1986
      germaneca1986
      Начален
      абе ти явнно си яко напушен или яко тап братле, леле кво си изпднал вав таква депресия ве та изписа цел роман, пари ли немаш :D :D :D :D :D :D :D
    • LuckyLucianooo
      LuckyLucianooo
      Бронз
      Има доста истина в думите на автора. Особено за фалшивите регове и губенето на пари. Човекът който ми каза ПокерСтратеджи го е правил същото това. Показа ми снимките на личните карти, фалшивите е майли с пароли и т.н. Като сметнем че са го правили 2-ма човека и откраднали 800$ за месец. Общо взето не е невъзможно да измамиш сайта, но пък от друга страна е доста трудоемко, както и в дългосрочен план не си заслужава. Мисля че това не засяга потребителите. Хората които дават тези пари си носят отговорността.
    • Kalinimal
      Kalinimal
      Бронз
      Аз съм получавал 50$ два пъти и съм член на сайта, още преди да е преведен на български. Очаквам вече 3-ти капитал :D
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Първоначално публикувано от Kalikandzer
      Ще се радвам да обесните как системата ви е допуснала такава грешка да даде бонус 2 пати на 1 и сащо лице а хора които играят и са кокретни немогат да го получат и 1 пат. В крайна сметка хората идват с цел бонуса не толкова заради покера а тук говорим за морал за покер ами премахнете го бонуса да видите колко по - приятен ще стане сайте. Те праят 10 профила фалсшиви 1 лице депозира пари сяда 1 срещу друг обира парите и ей го 500 долара чиста пара без игра на покер . Нека спрем това нека бъдем коректни поставили сте ограничение да немогат да се теглят ако не се напраят 1000фпп точки ами те хората ги теглят за 5 мин от друг профил .

Схемата не е добра нека подобрим САИЙТА!!!
      Здравей,

Вече имаш отговор тук: цък.

Първоначално публикувано от Kalinimal
      Аз съм получавал 50$ два пъти и съм член на сайта, още преди да е преведен на български. Очаквам вече 3-ти капитал :D
      Здравей,

Помисли добре дали не си се възползвал от промоция, в която сме предлагали втори шанс. При всички положения ще отнеса коментара ти към отдела за сигурност, предполагам, че това няма да те учуди. ;)

Поздрави,
      Деси
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Първоначално публикувано от DessiP

Първоначално публикувано от Kalinimal
      Здравей,

Помисли добре дали не си се възползвал от промоция, в която сме предлагали втори шанс. При всички положения ще отнеса коментара ти към отдела за сигурност, предполагам, че това няма да те учуди. ;)

Поздрави,
      Деси
      Май си вкара автогол :D
    • Kalikandzer
      Kalikandzer
      Глобален
      +1 Desi!
    • RedGeneral86
      RedGeneral86
      Бронз
      Има истина в думите на каликанзера. Казах на един приятел за бонуса, той веднага скрои пъклен план как да си регистрира цялата компания, да си направят чип дъмпинг и да изтеглят парите. Типичната българска дебна тарикатщина. Май накрая нищо и не свършиха де... Но все пак вярвам, че истинските любители на покера са повече от дребните тарикати.
    • LetchLord
      LetchLord
      Бронз
      Първоначално публикувано от RedGeneral86
      Има истина в думите на каликанзера. Казах на един приятел за бонуса, той веднага скрои пъклен план как да си регистрира цялата компания, да си направят чип дъмпинг и да изтеглят парите. Типичната българска дебна тарикатщина. Май накрая нищо и не свършиха де... Но все пак вярвам, че истинските любители на покера са повече от дребните тарикати.
      Твоя приятел направо е открил топлата вода... На такива като него, покер залите им закриват акаунтите за закуска.
    • RedGeneral86
      RedGeneral86
      Бронз
      Ми опитах се да му го обясня, но Бай Ганьо си знае своето: "Лесни пари са, ако стане, стане!" Иначе го мързи да прочете два реда от статиите и да си реши теста.
    • 1
    • 2