Проблем с бонуса

• semirami2
      semirami2
      Бронз
      Здравейте,

Преминах теста, избрах зала, въведох исканите данни. Поискаха ми копие на лична карта и снимка в която я държа, изпратих ги.

Днес получих следното писмо на руски:

"Доброго времени суток,

к сожалению из-за качества скана мы не можем произвести необходимую проверку,
      попробуй прислать еще раз в лучшем качестве.
      Попробуй так же воспользоватся режимом макросъемки,
      такая опция присутствует практически во всех мобильных телефонах."

Аз не говоря руски, но разбирам че не им харесва качеството на копието. То е правено на едно от най-добрите сканиращи устройства, цветно е и в уголемен размер на pdf файл. Не виждам как мога да им изпратя по-добро.

Моля за съдействие.
  • 7 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @semirami2,

Здравей и добре дошъл в българската общност на PokerStrategy.com!

Съжалявам за затруднението.

Отнесала съм сметката ти към отдела за обслужване на клиенти и съм уведомила за качеството на документите, които си изпратил. Може да се наложи да ги изпратиш на ново, но за всеки случай изчакай да обсъдя сметката ти с тях. Ще ти пиша тук.

Поздрави,
      Деси
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @semirami2,

За съжаление ще трябва да изпратиш документите на ново :( . Много се извинявам за неприятностите.

Когато ги изпратиш, моля те да пишеш тук, за да мога да проследя всичко и да ти помогна при нужда.

Поздрави,
      Деси
    • semirami2
      semirami2
      Бронз
      Здравей Деси,

Благодаря ти за изключително бързата реакция. Току що им изпратих документите, този път под формата на линкове към сървър, предлагащ хостинг на изображения. Надявам се, че сега всичко ще бъде наред. :)

Поздрави
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @semirami2,

Нося ти добри новини. Проверени са ти документите и ще получиш началния капитал до 48 часа.

Докато чакаш може да последваш останалите членове на задружната българска общност и да се представиш тук.

Желая ти успешен старт!

Поздрави,
      Деси
    • semirami2
      semirami2
      Бронз
      Много ти благодаря! Вече получих бонуса и дори го удвоих. :D
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @semirami2,

Здравей,

Радвам се да чуя, че всичко е минало наред с документите и са ти превели бонуса. Искрено се надявам, че си имал як ден пълен с късмет, а не си пропуснал да спазваш едно от основните правила в покера, а именно управление на банката, за което може да прочетеш в нашите статии тук.

Не забравяй да се възползваш и от анализаторския форум на PokerStrategy.com, който е помогнал на много от нашите елитни играчи да започнат своята покер кариера. Тук разполагаш с инструкции и видеоматериал за публикуването на ръце.

Желая ти успешна покер кариера!

Поздрави,
      Деси
    • semirami2
      semirami2
      Бронз
      Здравейте отново. Ще използвам темата да задам още един въпрос. Тъй като вече натрупах доста сериозна сума(около $700) се замислям за теглене. Та въпросът ми е мога ли да тегля, без да съм депозирал, и тези $50 какъв статут имат? Бонус ли са, избиват ли се или трябва да си стоят в сметката. Благодаря.