Относно рейкбека?

• 4 отговора
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Здравей,

За коя зала става въпрос?

Митко,
    • dimikurdelov
      dimikurdelov
      Бронз
      Аз искам да попитам как е в кейк покер? 33 % рейк бек от кой ти рейк се взимат?
    • gunnerboy22
      gunnerboy22
      Бронз
      Аз искам да попитам за 888покер, Фул Тилт и Покерстарс кое от
      1.Този, от ръцете в който ти си участвал?
      2.Този ,от събрания на масите на който си играл?
      е вярното за всяка от тези зали по отделно ?
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от dimikurdelov
      Аз искам да попитам как е в кейк покер? 33 % рейк бек от кой ти рейк се взимат?
      В Cake Poker предлагаме 33% рейкбек от рейка, който си генерирал. Рейкът в Cake се изчислява на по схемата за раздадени карти (Dealt rakeback) означава, че рейкбекът се изчислява на базата на рейк за раздадени карти. Ако в дадена ръка е генериран $1 рейк и 10 играчи са получили карти в ръката, рейкът се разпределя по равно между 10 играчи. Няма значение дали те са фолднали преди флопа или колко са допринесли към размера на пота. Единственото, което има значение, е дали са им раздадени карти.

@gunnerboy22

В 888Poker не предлагаме рейкбек.

В Full Tilt е предлагаме 27% рейкбек, като рейка се изчислява на принципа - weighted-contributed метод. Разликата спрямо метода на рейк за раздадени карти е, че този метод взима предвид до каква степен даден играч реално е допринесъл към размера на пота. На базата на това се изчислява количеството рейк и съответно рейкбекът.

В PokerStars не предлагаме рейкбек.

Ако имате още въпроси, моля да стартирате теми в съответните под секции на нашия форум (Покер зали). Препоръчвам ви и да проверите дали някой преди вас вече е задавал този въпрос. Така ще получите отговор доста по-бързо :-)

Успех по покер масите!
      Станислав