Работете за PokerStrategy.com

• Nadia
      Nadia
      Бронз
      PokerStrategy.com се разраства и търсим талантливи хора, които да се присъединят към екипа ни.

В момента набираме кандидати за работа на пълен работен ден от офиса ни в Гибралтар за следните позиции с български език: представител на отдела за обслужване на клиенти, мениджър на общността - покер експерт, както и Business Unit Manager.

Ако смятате, че имате подходящия опит за една от тези позиции, то непременно разгледайте свободните позиции в страницата ни за работа.

Към описанието: Представител на отдела за обслужване на клиенти
      Към описанието: Мениджър на общността - покер експерт
      Към описанието: Business Unit Manager

Какво ви предлагаме ние:

Възможност да се станете част от историята на успеха ни в ключов момент
      Предизвикателна работа, висока отговорност и динамична работна атмосфера
      Международна, приятелска среда на работа
      Частно здравно осигуряване
      Безплатно настаняване през първия месец
      Безплатна храна: постоянен достъп до кухнята ни, в която ще намерите качествени ястия, сандвичи и салатен бар, закуски, плодове и много повече.

За повече информация можете да погледнете нашата новина за отворените позиции или да погледнете темата ни със снимки Животът в офиса.

В тази тема можете да зададете каквито въпроси имате към екипа ни (за живота в Гибралтар, за офиса и т.н.).

Очакваме вашите въпроси!

Поздрави,
      Екипът на bg.PokerStrategy.com
  • 69 отговора
    • emililiev
      emililiev
      Бронз
      Прекрасно!
      Ако в момента бях на 20 тина години, неженен и без деца, с удоволствие бих кандидатствал. Сигурен съм, че там Ви е супер.

Не, че съжалявам, а просто завиждам на тези, които ще отидат.
      Успех желая както на ПокерСтратеджи, така и на тези, които ще отидат да работят там.

Стискам палци както на кандидатите, така и на работодателя!

Надявам се един ден да успея поне да го видя тоя Гибралтар.

Успех на всички кандидати!
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей emililiev,

Благодаря ти за пожеланията! Ако имаш път към Испания, не забравяй Гибралтар. Добре дошъл си ни на гости в офиса винаги. :)

Поздрави,
      Деси
    • LiGuru
      LiGuru
      Бронз
      Първоначално публикувано от emililiev
      Не, че съжалявам, а просто завиждам на тези, които ще отидат.
      Така е старче :D семейството замества всичко, сам избираш - всичко или семейството ...
    • Tancuvai
      Tancuvai
      Бронз
      Жалко , че работата е в Гибралтар. Като гледам какъв е екипа , всички млади , весели , усмихнати иеееееееее чудУУУ :f_cool: :f_cool: :f_cool: :f_cool:
    • Machine1991
      Machine1991
      Бронз
      Първоначално публикувано от Tancuvai
      Жалко , че работата е в Гибралтар. Като гледам какъв е екипа , всички млади , весели , усмихнати иеееееееее чудУУУ :f_cool: :f_cool: :f_cool: :f_cool:
      Какво като е в Гибралтар? Аз винаги съм искал да замина за чужбина да работя, а още повече винаги съм мечтаел да работя за някой сайт като покер стратеджи. Тази година завърших. На 19 години съм. В интерес на истината ако ми кажете: "Заминаваш утре за Гибралтар" - до 5 минути ще съм стегнал куфарите, жалко че едва ли ще се случи :)
      Но живот и здраве поне за лятото да си намеря работа в чужбина :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Наистина Гибралтар е малко далече от България, но аз лично никога не съм съжалявала, че се преместих тук :)

Гибралтар е едно много чаровно място, макар и с ограничена площ, и дори след почти три години прекарани тук, продължавам да откривам страхотни места, и все още ми е интересно и приятно да съм тук :)

Ако имате конкретни въпроси, питайте, ние с радост ще ви отговорим :)

Поздрави,
      Надя
    • Machine1991
      Machine1991
      Бронз
      Първоначално публикувано от Nadia

Ако имате конкретни въпроси, питайте, ние с радост ще ви отговорим :)

Поздрави,
      Надя
      Интересуваме в Гибралтар вечно лято ли е? В смисъл само един сезон ли е като в Маями, Монако и т.н.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от Machine1991
      Интересуваме в Гибралтар вечно лято ли е? В смисъл само един сезон ли е като в Маями, Монако и т.н.
      За съжаление не :)

Имаме и зима, която обаче е доста мека. От началото на януари температурите се движат около 12-13 градуса (най-топлите дни за януари бяха с 18 градуса, а най-студените: 9 градуса). Най-вероятно така ще е и през февруари, а март и април температурите се качват и е топло чак до ноември, когато става есенно време :)

Поздрави,
      Надя
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз

хахах вечно лято каза хахах :D :D :D :D
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Аз имам няколко въпроса ?

:spade: Ако кандидатсвам за отдела за обслужване на клиенти до колко ще ми е необходим англинския език ?
      :spade: Какава е цената на квартирата процентно от заплата ?
      :spade: Има ли възрастово ограничение или семйно положение ?

Мисля ,че това е засега !

П.П. Докакто се разпитваме някой да не ми заеме мястото :s_biggrin: .

Поздрави
      Пламен Георгиев
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от elpatseto
      Аз имам няколко въпроса ?

:spade: Ако кандидатсвам за отдела за обслужване на клиенти до колко ще ми е необходим англинския език ?
      :spade: Какава е цената на квартирата процентно от заплата ?
      :spade: Има ли възрастово ограничение или семйно положение ?

Мисля ,че това е засега !

П.П. Докакто се разпитваме някой да не ми заеме мястото :s_biggrin: .

Поздрави
      Пламен Георгиев
      Здравей Пламене,

:heart: Английският език е работен език в офиса: трябва да на добро ниво, за да се разбираш с шефовете, да разбереш какво те обучават и да можеш да комуникираш устно и писмено с колегите :)
      :heart: Това зависи от няколко фактора: дали искаш да живееш сам или искаш да живееш със съквартиранти, дали искаш да живееш в Гибралтар или в Испания през улицата и какви са изискванията ти към жилището :)
      :heart: Няма нито възрастово ограничение, нито такова за семейно положение.

Поздрави,
      Надя
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Благодаря за изчерпателния отговор Надя ! :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от elpatseto
      Благодаря за изчерпателния отговор Надя ! :)
      Няма за какво, дано да съм била полезна :)

Поздрави,
      Надя
    • Machine1991
      Machine1991
      Бронз
      Първоначално публикувано от petarvalchev

Радвам се че те забавлявам, но все пак тайничко се надявам, че си разбрал какво имам в предвид под "вечно лято". Ако ти е било трудно да го разбереш от първия път, това не говори добре за теб :( :s_biggrin:

п.п. пратих една автобиография.. пък да видим :s_cool:
    • DIMIKER
      DIMIKER
      Бронз
      ха-ха аз вече работя за Покерстратъджи като рекламно лице .По цял ден на работа обикалям Варна облечен със суитчъра на ПС и гледам ,че доста хора се зазяпват по надписите и явно разпознават емблемата на сайта :D :D :D
      сега си чакам хонорара а той е бутилка хубаво испанско вино (ако може бяло) :)
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Първоначално публикувано от petarvalchev

Радвам се че те забавлявам, но все пак тайничко се надявам, че си разбрал какво имам в предвид под "вечно лято". Ако ти е било трудно да го разбереш от първия път, това не говори добре за теб :( :s_biggrin:

п.п. пратих една автобиография.. пък да видим :s_cool:
      И аз се радвам, че ме забавляваш :D Много добре съм разбрал какво имаш предвид :D Дано и на теб не ти е било трудно да ми разбереш поста от първия път :)
      Успех с кандидатстването :D
      Няма смисъл да пиша повече, защото само спамя в последните си постове :f_biggrin:
    • StyleAni
      StyleAni
      Бронз
      Първоначално публикувано от Nadia
      Какво ви предлагаме ние:
      Безплатна храна: постоянен достъп до кухнята ни, в която ще намерите качествени ястия, сандвичи и салатен бар, закуски, плодове и много повече.
      Дори само това да бяхте постнали, подавах кандидатура за работа :rolleyes: :heart:
    • idex21
      idex21
      Бронз
      Добър ден!

Преди две седмици кандидатствах за други позиции, предимно за работа в руското комюнити. Днес, за съжаление, получих отрицателен отговор.
      Кажете има ли смисъл да кандидатствам за работа в българския екип по гореспонатите позиции? Ако да, трябва ли да пращам CV'то си отново?

Имате ли работа за фрилансъри?
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от idex21
      Добър ден!

Преди две седмици кандидатствах за други позиции, предимно за работа в руското комюнити. Днес, за съжаление, получих отрицателен отговор.
      Кажете има ли смисъл да кандидатствам за работа в българския екип по гореспонатите позиции? Ако да, трябва ли да пращам CV'то си отново?

Имате ли работа за фрилансъри?
      Здравей,

Не знам каква е причината за отрицателния отговор. За гореизброените позиции се изисква отличен български език + други качества и опит. Ако ги притежаваш, спокойно можеш да кандидатстваш отново. Това, че не си бил подходящ за някоя позиция с руски език, не означава автоматично, че не си подходящ за други позиции в компанията.

Поздрави,
      Станислав