Номер на ЛК.

• 5 отговора
    • sparkz
      sparkz
      Бронз
      Скрии последните 3 цифри от номера на личната карта и последните 4 на ЕГН-то.Аз съм правил така досега и не съм имал проблеми.
    • georgegetov
      georgegetov
      Бронз
      adresa koito mi go pishe na LK ne suotvetstva na tozi koito sym vuvel tyk zashtoto se premestihme da jiveem vuv blok na drug adres i vse oshte ne sym si smelql LK . Shte ima li nqkakuv problem ?
    • sparkz
      sparkz
      Бронз
      Не мисля.Все пак снимката трябва да е като тази http://resources.pokerstrategy.com/Editorial/ru/id_sample.jpg на нея се вижда само лицевата страна,а адреса принципно е на гърба,така,че не виждам проблем.Аз поне така го разбирам.Ако някой по-вещ има повече инфо,нека я сподели! Късмет!
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Първоначално публикувано от georgegetov
      adresa koito mi go pishe na LK ne suotvetstva na tozi koito sym vuvel tyk zashtoto se premestihme da jiveem vuv blok na drug adres i vse oshte ne sym si smelql LK . Shte ima li nqkakuv problem ?
      Здравей ,
      не забравяй да пишеш на кирилица !!!

Няма да има проблем , но от отдела , ще ти поискат документ/ някъкво платежно от сметка / , с което да удостовериш адреса ,който си посочил . При мен така се получи . Адресът ми по ЛК се разминава с настоящия и изпратих снимка на извлечение от кредитна карта , което получавам на настоящия адрес и всичко е ОК .

Успех !
      Пламен Георгиев
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей georgegetov,

По-добре не крий нищо, за да не се окаже, че не си преминал проверката за сигурност. За повече информация се консултирай с отдела за обслужване на клиенти - Помощ.
      Писането на кирилица във форума е задължително!

Поздрави,
      Ицо