Ъпдейт на StrategyPoints

• kurta1973
      kurta1973
      Глобален
      Кога се прави аджеба този ъпдеит ? Имам 76 точки и от последните 4 дни игра имам доста рейбек и очаквам да влеза в среброто/100 точки/ за да прочета следващото ниво статий но от няколко дена на статуса ми в StrategyPoints стои това

21.01.11 0.8
      22.01.11 2.5
      23.01.11 3.8
      24.01.11 2.2
      25.01.11 3.3
      26.01.11 1.0
      27.01.11 2.7
      28.01.11 предстоящи
      29.01.11 предстоящи
      30.01.11 предстоящи
      31.01.11 предстоящи

Та въпроса ми е кога ще се ъпдеитнат тези 4 дни ?
      И още един въпрос има ли някъде по подробно обяснено за Специални бонуси ,там имам 60.0 но не ми е ясно как се образуват
      Мерси
  • 14 отговора
    • Gadnio
      Gadnio
      Бронз
      Привет,

Ако за един ден направиш 1 стратеджи поинтс, то ПС ти дава като бонус още 10. Явно си имал 6 дена повече от 1 стратеджи поинтс и ПС ти е дал още 60 :)

Относно ъпдейта на точките и аз го чакам за среброто ама ...

Поздрави
    • gorianov
      gorianov
      Бронз
      А аз пък изобщо не мога да разбера,къде да вляза за да видя за кой ден колко точки имам.Като кликна на статус,ме изпраща в системата за възнаграждения.Не се оправям:)
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравейте,

StrategyPoints ще бъдат обновени веднага след като получим информация от покер залата. Обикновено това става веднъж на 24 часа, но понякога има и по-големи закъснения. Когато видите текста "предстоящи", означава че точките все още не са обновени.

Въпреки закъсненията SP винаги се обновяват със задна дата. Автоматично след това се начисляват и допълнителните 10 промоционални SP.

@gorianov
      Информация за твоите StrategyPoints може да откриеш на началната страница, в централната колона - най-долу, където има кутийка "Моите покер зали".

Поздрави,
      Станислав
    • gorianov
      gorianov
      Бронз
      Първоначално публикувано от StanislavI
      Здравейте,

StrategyPoints ще бъдат обновени веднага след като получим информация от покер залата. Обикновено това става веднъж на 24 часа, но понякога има и по-големи закъснения. Когато видите текста "предстоящи", означава че точките все още не са обновени.

Въпреки закъсненията SP винаги се обновяват със задна дата. Автоматично след това се начисляват и допълнителните 10 промоционални SP.

@gorianov
      Информация за твоите StrategyPoints може да откриеш на началната страница, в централната колона - най-долу, където има кутийка "Моите покер зали".

Поздрави,
      Станислав
      Благодаря!
    • gorianov
      gorianov
      Бронз
      Имам въпрос,защо има разлика в текущите и общите strategy points,и защо като играя в залата,всеки ден ми се увеличават общите,а текущите не помръдват.Последно,кои точки трябва да достигнат 100 за да взема статус-сребро,текущите или общите?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей gorianov,

Ще се опитам да ти обясня разликата между едните и другите точки:

- Общо StrategyPoints са тези точки, които изобщо си натрупал при нас, още от деня на регистрацията си. Те не се броят за статуса ти (освен за Black Member, защото там изискването за точки е общо, а не през последните седмици), но се броят за лиценза за PokerStrategy.com Elephant (който получаваш безплатно след събиране на 1000 точки при нас).

- Текущи StrategyPoints се изчисляват по следния начин:

* Взимаме предвид твоите StrategyPoints от последните 42 дни
      * Търсим период от поредни 28 дни, в който си събрал най-много StrategyPoints
      * Броят StrategyPoints от този период определя статуса ти

Тези точки определят и статуса ти. Причината те да не се актуализират понякога с дни, е следната: нека приемем, че през първите 14 дни от период от 42 дни назад си събрал 500 SP, a през последните 14 дни си събрал едва 100 точки. То тогава ние няма да вземем предвид последно събраните точки, а тези от началото на 42-дневния период, защото тогава си събрал повече точки. Така че е възможно до 2 седмици броят текущи точки да не се промени.

Поздрави,
      Надя
    • gorianov
      gorianov
      Бронз
      Първоначално публикувано от Nadia
      Здравей gorianov,

Ще се опитам да ти обясня разликата между едните и другите точки:

- Общо StrategyPoints са тези точки, които изобщо си натрупал при нас, още от деня на регистрацията си. Те не се броят за статуса ти (освен за Black Member, защото там изискването за точки е общо, а не през последните седмици), но се броят за лиценза за PokerStrategy.com Elephant (който получаваш безплатно след събиране на 1000 точки при нас).

- Текущи StrategyPoints се изчисляват по следния начин:

* Взимаме предвид твоите StrategyPoints от последните 42 дни
      * Търсим период от поредни 28 дни, в който си събрал най-много StrategyPoints
      * Броят StrategyPoints от този период определя статуса ти

Тези точки определят и статуса ти. Причината те да не се актуализират понякога с дни, е следната: нека приемем, че през първите 14 дни от период от 42 дни назад си събрал 500 SP, a през последните 14 дни си събрал едва 100 точки. То тогава ние няма да вземем предвид последно събраните точки, а тези от началото на 42-дневния период, защото тогава си събрал повече точки. Така че е възможно до 2 седмици броят текущи точки да не се промени.

Поздрави,
      Надя
      Сега ми стана ясно:) Благодаря много за отделеното внимание!
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от gorianov
      Сега ми стана ясно:) Благодаря много за отделеното внимание!
      Няма за какво - можеш да задаваш всичките си въпроси в нашия форум, ние винаги ще се радваме да ти помогнем :)

Поздрави,
      Надя
    • nitrol
      nitrol
      Сребро
      а в какъв часови диапазон се смятат точките от 1 ден? от 00:00 до 24:00?
    • nitrol
      nitrol
      Сребро
      ехххх, и днес не са ъпдейтнати точките :(
      това сребро го чакам вече втори ден ..........
    • nitrol
      nitrol
      Сребро
      :(
      Явно няма да е днес.......
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей nitrol,

Ние съжаляваме много за забавянето, но няма как да добавим точките, преди да ни изпратят официалната информация от покер залата.

Мога да те уверя обаче, че колегите поддържат връзка с партньорите ни и точките ще бъдат актуализирани възможно най-скоро.

Поздрави,
      Надя
    • nitrol
      nitrol
      Сребро
      ееееее, това сребро и днес ли няма да бъде................
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от nitrol
      ееееее, това сребро и днес ли няма да бъде................
      Съжаляваме много за това, но още не сме получили информация от Full Tilt Poker.

Надяваме се да е съвсем скоро.

Поздрави,
      Надя