bonus

• psRosenPanchev
      psRosenPanchev
      Бронз
      zdrasti imam 1 vupros kum moderatorite , skoro si napravih rega i mislq da polzvam bonusa ot pokerstars , v nego pi6e 4e moga da deposiram 3 puti v ramkite na 90 dena i za vseki put 6te mi dava 100 $ bonus , vuprosa mi e sledniq , mislq purivq put da deposiram 30 dolara za da vidq za kakvo stava vupros, sledovatelno trqbva da mi pratqt 60 dolara , zaduljen li sum ostava6tite 2 puti da deposiram pak po 30 dolara ili moga da digna na 100 primerno , pak li 6te mi pratat 100 %?
  • 13 отговора
    • Gmelestiq
      Gmelestiq
      Бронз
      Никой няма да ти прати нищо!!След като депозираш,трябва да седнеш и да играеш,каквото там играеш и след като спечелиш определен брой точки освбождаваш една част от бонуса(изплащат се на части от по 10$ всяка),след това продължаваш да играеш и след определен брай точки освобождаваш следващата част и така докрая!Не си мисли,че ще депозираш 30$ и в касата ще видиш 60$! :spade:

П.П. Ай стига с тая шльокавица,ако искш и занапред да ти се отговаря на въпросите!
    • psRosenPanchev
      psRosenPanchev
      Бронз
      zna4i deposiram 50 dolara , v kasata imam 50 dolara , igraq igraq igraq pravqo 170 fpp , i mi pra6tat 10 dolara , igraq igraq igraq pravq o6te 170 fpp i mi pra6tat o6te 10 dolara ???????
    • Gmelestiq
      Gmelestiq
      Бронз
      Айде престани с тая ЛАТИНИЦА бе Човек!
      Иначе правилно си разбрал за системата за изплащане на бонуса,но как реши,че по 170 точки тряа да събираш незнам...всъщност може и да си прав,аз вече не помня точния брой
      Ако те видя пак да пишеш на чужди езици няма да ти отговоря на нищо,както и никой друг от форума!
    • psRosenPanchev
      psRosenPanchev
      Бронз
      ми защото прочетох че в покерстарс за всеки долар трябва да направш 17 точки , следователно за 10 = 170 , значи съм прав за бонуса , правя точки и ми пращат по 10 $ докато стигна депосита ???
    • Gmelestiq
      Gmelestiq
      Бронз
      Щом си прочел значи е така!Правилно си разбрал,радвам се че разбра и за латиницата,че напрао ми става лошо като чета на латиница!
      Успех по масите :spade:
    • psRosenPanchev
      psRosenPanchev
      Бронз
      мерси успех и от мен
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Първоначално публикувано от psRosenPanchev
      ми защото прочетох че в покерстарс за всеки долар трябва да направш 17 точки , следователно за 10 = 170 , значи съм прав за бонуса , правя точки и ми пращат по 10 $ докато стигна депосита ???
      Правилно те е посъветвал Gmelestiq, за което му благодаря!

Надявам се си използвал правилния бонус код при регистрацията?

На сайта ни си пише всичко, което ти спомена:

За първия си депозит в PokerStars ще получиш бонус в размер на 100% от сумата до максимум $600. Трябва само да въведеш бонус кода STARS600, когато депозираш. За разлика от други бонуси, можеш да разделиш бонуса в PokerStars на три части, тоест като депозираш три пъти, напр. по $200. Важно: Имаш 90 дни от първия депозит, за да направиш другите два депозита и трябва да въведеш бонус кода STARS600 при всички депозити. Бонусът изчистваш на части по $10, £10 или €10, в зависимост от валутата на сметката ти. За целта трябва да събереш определен брой VIP Player Points (VPP). Тях събираш автоматично, докато играеш покер. Колкото повече играеш, толкова повече точки събираш. Необходими VIP Player Points, за да изчистиш бонуса: * Американски долар USD: 17 VPP за всеки $1 * Евро EUR: 24 VPP за всеки €1 * Британски паунд GBP: 27 VPP за всеки £1 * Канадски долар CAD: 16 VPP за всеки $1

Поздрави,
      Деси
    • psRosenPanchev
      psRosenPanchev
      Бронз
      искам да питам нали не е задължително 3 пъти по 200 долара , мога ли например да искам да депосирам общо 100 долара , и 3-те пъти в 90 дневния срок да са ми 20, 30, 40 долара ?
    • aleksandarbogdanov
      aleksandarbogdanov
      Бронз
      Можеш да депозираш каквато искаш сума(23,37.54,и т.н.) всеки от 3-те пъти и ще получиш 100% бонус за всеки депозит.

Поздрави :)
    • Gmelestiq
      Gmelestiq
      Бронз
      Правилно те е посъветвал Gmelestiq, за което му благодаря

Няма за какво Деси.И без това съм по цяла нощ във форума,поне да помогна с каквото мога :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Ще преместя темата в секцията Въпроси - начинаещи, защото не е за тази секция :)

В Представи се psRosenPanchev може да отвори нова тема, в която да ни се представи и да ни разкаже малко повече за себе си :)

И не забравяй да използваш нашето указание за бонуса, когато се регистрираш в PokerStars, за да си сигурен, че ще получиш не само бонуса, но и че ще събираш StrategyPoints за повече учебни материали.

Поздрави,
      Надя
    • psRosenPanchev
      psRosenPanchev
      Бронз
      аз въобще не съм начинаещ в покер , просто съм начинаещ в сайта и в online покера , до са съм играл с приятели и в принцес и имам добри печалби
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Първоначално публикувано от psRosenPanchev
      аз въобще не съм начинаещ в покер , просто съм начинаещ в сайта и в online покера , до са съм играл с приятели и в принцес и имам добри печалби
      Здравей,

Точно поради тази причина е хубаво и ако имаш желание да ни разкажеш малко повече за себе си - ТУК. От къде си, как се запозна с покера, на какви лимити играеш, имаш ли по-големи печалби, от къде са :)

Поздрави,
      Митко