Изплащане

• pass4o
      pass4o
      Начален
      Здравейте, мина вече 1 седмица от както поисках изплащане на парите и никакъв отговор , какво става,някой може ли да ми каже?
  • 25 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей pass4o,

Ние с радост бихме ти отговорили, но информацията по твоята сметка е конфиденциална, затова те моля да пишеш на колегите от отдела за обслужване на клиенти в менюто "Помощ".

Те с радост ще проверят ситуацията и ще те информират относно плащането.

Поздрави,
      Надя
    • widereciver
      widereciver
      Бронз
      Първоначално публикувано от pass4o
      Здравейте, мина вече 1 седмица от както поисках изплащане на парите и никакъв отговор , какво става,някой може ли да ми каже?
      Спокойно,аз чакам вече 10-ти ден и нищо.Писах на "Помощ" казаха , че ще проверят ситуацията и нищо....
    • pass4o
      pass4o
      Начален
      Напоследък покерстратеги много се бавят със всичко,преди като чели нещата става много по бързо.
    • widereciver
      widereciver
      Бронз
      Най-интересното е,че денс отново писах на "Помощ" и отново ми отговориха "Ще помолим колегите от отдела за преводи да проверят ситуацията. Моля те за малко търпение." Да видим дали ще има ефект от втората проверка на ситуацията,а ако утре пак не съм получил парите пак ще им пиша и така докато не си получа 60-те долара от "Покани приятел"
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравейте всички,

Разбирам напълно нетърпението ви, но през последните седмици регистрациите се увеличиха многократно не само в нашата общност, но и навсякъде, а с това се увеличава и натоварването.

Ние, разбира се, търсим "подкрепление" за екипа си (както може би вече сте прочели в тази новина), но това за съжаление отнема известно време.

Затова ви молим за разбиране и още малко търпение, докато успеем да допълним екипа си.

Поздрави,
      Надя
    • EvgeniChikakchiev
      EvgeniChikakchiev
      Бронз
      Искам да попитам , дали екипът на покер-стратежи България , оценява кандидатурите.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от EvgeniChikakchiev
      Искам да попитам , дали екипът на покер-стратежи България , оценява кандидатурите.
      Моля те да зададеш въпроса си в темата за работа при нас, а не в темата за изплащане по програмата Покани приятел.

Поздрави,
      Надя
    • pass4o
      pass4o
      Начален
      Днес е 10-я работен,а парите още не са преведени , каква е тази несериозна работа?
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от pass4o
      Днес е 10-я работен,а парите още не са преведени , каква е тази несериозна работа?
      Здравей pass4o,

Съжалявам за закъснието!

Помолих моите колеги отговарящи за TAF плащанията да побързат и най-вероятно по-късно днес ще имаш повече информация.

Поздрави,
      Станислав
    • pass4o
      pass4o
      Начален
      надявам се и дано отговорите да не са поради съображение от сигурност не можем да ви дадем обеснение, вие сте общност където има милиони хора, ако нямате кадри ,взимайте още хора на работа все пак печелите от това
    • widereciver
      widereciver
      Бронз
      Аз 20 дена чакам и нищо....А уж плащането било одобрено... X(
    • pass4o
      pass4o
      Начален
      получих съобщение че плащането е одобрени и до 3-4 работни дена трябва да получа,ще следим изкъсо нещата.
    • pass4o
      pass4o
      Начален
      С радост съобщавам,че получих парите.. доволен съм вече,благодаря
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей pass4o,

Радвам се да прочета, че си получил плащането :)

Не забравяй, че ако си използвал Moneybookers, след това можеш да депозираш парите в някоя от партньорските ни покер зали, в която до този момент не си имал сметка, и така да се възползваш от чудесен бонус за първия си депозит :)

Поздрави,
      Надя
    • dogoargentino84
      dogoargentino84
      Бронз
      Ахам..... Аз вчера, оня ден пуснах плащане ... значи да се въоръжа с търпение 15-20 дена :(
    • achko
      achko
      Бронз
      При мен само 1-вия път се забави повече от седмица след това за по 3-4 дни.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Първоначално публикувано от dogoargentino84
      Ахам..... Аз вчера, оня ден пуснах плащане ... значи да се въоръжа с търпение 15-20 дена :(
      Благодаря ти за зареждането с търпение! Силно се съмнявам да отнеме толкова време, така че ще бъдеш приятно изненадан. :s_cool:
      Да се надяваме, че до около 10 най-късно ще са при теб.

Поздрави,
      Деси
    • dogoargentino84
      dogoargentino84
      Бронз
      Мерси мерси ..... от Покани приятел във Фулл Тилт паричките пристигнаха за по-малко от 24 часа.

Поздрави на целия екип ... Благодаря. :)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Първоначално публикувано от dogoargentino84
      Мерси мерси ..... от Покани приятел във Фулл Тилт паричките пристигнаха за по-малко от 24 часа.

Поздрави на целия екип ... Благодаря. :)
      Чудесна новина! Колегите са те изненадали доста приятно.

Успех по масите!

Поздрави,
      Деси
    • 1
    • 2