Стратеги точки. Изчисляване на статус

• Bot33
      Bot33
      Бронз
      Здравейте искам да попитам нещо отностно стратеги точките. В сайта е записано че се взима период от 42 дена за изчисляване на точките като 28 от тях с наи добри показатели ти показва статуса в сайта. Говоря специално за мене тъй като някой неща не са ми ясни и моля за разяснение. Не бях играл 2-3 дена и имах Текущи StratyPoints: 363 днеска имам 296 ?!?! немога да разбера откаде се получава така?
      Общо StrategyPoints: 666 това ми седи така поне от 20 дена . За да се дигне статуса кои точки се взимат предвид текущите или общите. просто не е обяснено добре в сайта или аз немога да го разбера. Моля за разяснение
  • 5 отговора
    • viko1
      viko1
      Бронз
      Статусът ти се определя от текущите точки :)
      А общите точки не знам за какво точно са, може би информативно да знаеш колко си имал или..... (не знам)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Bot33,

Ето повече информация:

- Общо StrategyPoints са тези точки, които изобщо си натрупал при нас, още от деня на регистрацията си. Те не се броят за статуса ти (освен за Black Member, защото там изискването за точки е общо, а не през последните седмици), но се броят за лиценза за PokerStrategy.com Elephant (който получаваш безплатно след събиране на 1000 точки при нас).

- Текущи StrategyPoints се изчисляват по следния начин:

* Взимаме предвид твоите StrategyPoints от последните 42 дни
      * Търсим период от поредни 28 дни, в който си събрал най-много StrategyPoints
      * Броят StrategyPoints от този период определя статуса ти

Тези точки определят и статуса ти. Причината те да не се актуализират понякога с дни, е следната: нека приемем, че през първите 14 дни от период от 42 дни назад си събрал 500 SP, a през последните 14 дни си събрал едва 100 точки. То тогава ние няма да вземем предвид последно събраните точки, а тези от началото на 42-дневния период, защото тогава си събрал повече точки. Така че е възможно до 2 седмици броят текущи точки да не се промени.

Поздрави,
      Надя
    • shipochkin
      shipochkin
      Бронз
      Имаш перод от 42 дни(последните 42 дни)В рамките на този перод ти се избира приодът от 28последователнидни в които имаш събрани най много точки .Ако в началото и в края на периода имаш по 5 дни в кото си натрупал по 400точки а в останалите дни между тях не си играл наи добрата ти извадка ще остане 400т а не 800 т.е оставаш сребро.
      Общите точки влиаят само по отношение на статус Бляк Мембър и софтуера"Елефант" те се натрупват постоянно и не се губят.
    • Bot33
      Bot33
      Бронз
      Надя мерси дотука всичко е ясно но защо ми намаляват текущите стратеги точки като не играя вместо да се запазват? това ми е чудно. или може би съм започнал следващите 42 дена и затова така се получава разминаване това не ми е ясно :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Предполагам, че повечето точки са били от преди 42 дни :)

Ако те интересуват конкретни цифри, винаги можеш да пишеш на отдела за обслужване на клиенти в менюто "Помощ", те ще ти кажат конкретно за твоята сметка :)

Поздрави,
      Надя