[FUN] My Funny video :D Приемам и съвети относно играта :)

• Zoristiq
      Zoristiq
      Бронз
      Хем да се посмеете хем пък по разбиращите могат да дадат някой съвет :)
      Видеото е записано преди 2 дена в 8 сутринта.. в 888.com
      18мин смях :) Мисля че в 99% от ситуациите познавах кой какво има и какво чака.. но все пак .. последната ръка се оказа култова и все пак познах , че преди ривъра няма дори чифт ! :)

http://vbox7.com/play:1618fc33

Коментатори: @Zoristiq и @Rumenaldo
  • 23 отговора
    • shifttronic
      shifttronic
      Бронз
      :f_biggrin: Смях се на макс! браво 10/10 :f_biggrin:
    • misko69
      misko69
      Бронз
    • Tancuvai
      Tancuvai
      Бронз
      Чакаме сета да си караме джета :f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin: Как съм се смял братле :f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin:
    • JamesTudeski
      JamesTudeski
      Бронз
      Яко. Картата дето те кара да си мислиш, че държиш най-добрата ръка - прави неговата такава.. класика :D
    • gunnerboy22
      gunnerboy22
      Бронз
      Интересно клипче :D въпреки че почти не идваха добри карти за игра. Не съм по - разбиращ ама ми направи впечатление че нито 1 път не рейзна префлоп(може да съм пропуснал някъде, но като цяло май нямаше твой рейз префлоп), а поне с А:diamond: 9:diamond: и JJ според мен трябваше да направиш отварящ рейз :f_cool:
    • milenn8
      milenn8
      Сребро
      Клипчето е забавно и дано да е правено с тази цел!А ако това ти е играта, ти препоръчвам да почнеш със статиите за начален...
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Това наистина ли е твое видео или си правиш майтап с нас? :s_o:
    • Zoristiq
      Zoristiq
      Бронз
      Историята си има предистория... Малко по добри карти да имах... нещата нямаше да седя така.. а така при 2 пъти по добри карти няма смисъл да рейзвам след като са слаби и разчитат на късмета сипредпочитам и аз да не показвам сила И АКО МИ ДОЙДЕ КАРТА... ДА си напрая 2 ръце и да си лягам.. Случва се в 8:00 сутринта след като съм играл 3-4 часа преди това.. и съм падал от мно тъпи ръце.. най яката беше с Нътс Стрейт на флопа до А Плащат ми и хващат ФЛЪШ :) И за това реших да го запиша .. не виждам смисъл да рейзвам с 1-2 $ и да ми фолднат ако нямат и аз да държа АА/КК по добре да ги дебна... за най добрата ръка.. пък ако трябжа и АА ще фолдна ако излязат 4 пики да речем а аз не държа пика.. Както ид а е.. беше си кофти вечер която завърши така :) бях преценил , че трябва да дебна.. +това на маса за 6 на която има 2 блинда... и 2 празни места не мисля, че трябва да рейзвам... МОЖЕХ да рейзна с А/9 КАРИ.. но още там казвам , че след флопа сме фолд :) Това са си мои разсъждения.. просто като не върви не върви :)
    • gunnerboy22
      gunnerboy22
      Бронз
      Добре де, но точно с А9 кари ако направиш отварящ залог почти винаги ще вземеш пота. Едната ситуация е просто да откраднеш блиндовете, а другата е ако ти платят - имаш шанс да вземеш пота след продължаващ залог. Ако уцелиш флопа вече не се знае ... А да те питам тогава с какви карти рейзваш префлоп ?
    • kurta1973
      kurta1973
      Глобален

http://vbox7.com/play:1618fc33
      Може ли да те помоля да го качиш на някои друг сървър че в-бокса не го отварям
    • Zoristiq
      Zoristiq
      Бронз
      Първоначално публикувано от gunnerboy22
      Добре де, но точно с А9 кари ако направиш отварящ залог почти винаги ще вземеш пота. Едната ситуация е просто да откраднеш блиндовете, а другата е ако ти платят - имаш шанс да вземеш пота след продължаващ залог. Ако уцелиш флопа вече не се знае ... А да те питам тогава с какви карти рейзваш префлоп ?
      Еми зависи от много неща кой е зад мене.. как е играл .. ако знам , че рейзва на всичко и , че пак рейзва макар и да не уцели и при ри-рейз фолдва 80% от ръцете си защо да го рейзвам... Колко човека са на масата и дали тоя след мене се е тилтнал защото е изгубил 2-3 по големи пота предните 10-15 ръце и тн.. дали искам да взема 3пъти Блиндовете или е по добре един път да трапна някой като покажа слабост.. всичко е според хората и играта им.. взимам решения на момента..(Не претендирам да са правилни) Банката ми беше 45$ и както се вижда след точно тази игра ми останаха 4$ :) В смисъл 3-4 пъти им връзваше като съм алл ин с J/9 2 чифта на флопа +Q .. Не излезнаха карти за стр и пушнах .. човека бил с QQ Жив и здрав :) вчера я качих пак до 130$ :) но това мисля , че не интересува никой просто влезнах с последните 10$ и ако само това ми е грешката при тези така яки карти които ми се падат, Дооообре :)

А и байдауей ако е почти сигорно , че винаги ще взимам пота ако отворя... значи мога да го правя и с 27о :D
    • iherb
      iherb
      Начален
      Това "чакаме си сета и после ще си караме джета" е крадено :D Преди 2 години теглих едни клипове от "дата" с български сесии и там попаднах на един натурален простак. Значи... шапка му свалям на тоя човек. Той го каза това и сесията му пръскаше от всякъде с бисери. Със 72о ги правеше да си говорят сами, само т'ва ще ви кажа. Много ги наигра всичките мишоци дето бяха седнали на масата. И ако сега го намеря пак този клип ще съм страшно щастлив, защото отново ще мога да се насладя на първичната простотия на този човек.
    • gunnerboy22
      gunnerboy22
      Бронз
      Ми със 72о отваряй от бутона срещу опоненти които не си защитават блиндовете и готово :D Все пак трябват малко предварителни наблюдения :f_biggrin: Пък ако случайно ти платят на флопа ще си уцелиш фул хаус и нямаш проблеми :f_p:
    • Zoristiq
      Zoristiq
      Бронз
      Първоначално публикувано от iherb
      Това "чакаме си сета и после ще си караме джета" е крадено :D ....
      Този "натурален простак" е шампиона на България за 2010 И това е един от малкото турнири които е печелил :D Не съм крал нищо, а казвам /Както казва Don_flo ... Чакай си сета....... /

http://www.youtube.com/watch?v=exOh9qPJRho&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=iPBEuQ3eBDQ

Аз също го чух в същото видео за което говориш и ти ! :)
    • Zoristiq
      Zoristiq
      Бронз
      Първоначално публикувано от moodkiller
      Това наистина ли е твое видео или си правиш майтап с нас? :s_o:
      В какъв смисъл дали е мое ?? На кой да е ? Бъди по конкретен, ако може :)
    • iherb
      iherb
      Начален
      Май наистина се казваше Дон_фло :D Ама клипа има ли го още някъде? Спомням си, че дебнеше много някаква си Ванка и му викаше "Рейзни Ванка, рейзни..." :D

Edit: АААААААаааааааааАААААаААааааааааа намерих гоооооо! Сега ще се изкъртя!

Редактирано от moodkiller.
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от Zoristiq
      В какъв смисъл дали е мое ?? На кой да е ? Бъди по конкретен, ако може :)
      Ами виждал съм те по масите в 888, като те мислех за рибка, от видеото оставам със същото впечатление и ми е супер странно, как човек който има безплатен достъп до толкова учебни материали - статии, видео, тренировки, форуми за анализ на ръце... може да играе по-този начин. (12.37$ стак на къса маса НЛ30, не е най-добрия начин да си похарчиш парите)
      Затова си помислих, че или не е твое видеото, или си го правил след някой запой да се забавляваш с приятели.

Поздрави,
      Ицо
    • Zoristiq
      Zoristiq
      Бронз
      Е че то си е повече за забавление си е за забавление... просто ги бях отписал.. :) в момента се конвертира видеото 60$ за 20 мин(от които към 30 са от българин.. кофти ми стана) приключих сесията доста бързо защото ме чакаха в другата стая да играем Лайф :) Там вече ще се надявам на някой друг по полезен съвет ! Благодаря :)
    • vladigeorgiev84
      vladigeorgiev84
      Бронз
      :f_eek: :f_eek: :f_eek:

Аз също си помислих, че след пиянски запой си правите ташак. Ако не е така не е добре работата!

Тоя Дон фло е бил уникален индивид. Счупих се от смях тука. :D
    • 1
    • 2