депозит с банков трансвер

• lioni32
      lioni32
      Начален
      Някои депозирал ли е с банков трансвер, защото мен ми е малко мътно залата как ще разбере че аз съм депозвал като депозита се прави от банков клон, смисал давам после някака код на транзакцията ли?Нека някой които е депозвал с този метод да обясни ако може
  • 2 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей lioni32,

Аз не съм депозирал, но съм теглил с банков трансфер. Предполагам, че процедурата е различна за всяка покер зала. Със сигурност ще има детайлна информация от софтуера на покер залата.

Най-вероятно ще трябва да изпратиш сума пари на определена банкова сметка и като за основание за плащане да напишеш твоето потребителско име в покер залата. Така ще знаят от кой точно идва плащането.

Но както написах по-горе, аз не съм депозирал чрез банка, а и вероятно процедурата е различна за различните покер зали. За това или внимателно прочети инструкциите или се свържи със съпорта на покер залата.

Поздрави,
      Станислав
    • shkembe4orba
      shkembe4orba
      Бронз
      Мога да ти помогна за Покер Старс !
      Отиваш на каса -> купи чипове -> "Lokal Bank Transfer". Там ще ти отвори нов прозорец на който трябва да напишеш сумата ( Залата веднага ти показва колко е това в "твоята предпочитана валута" която си избрал.
      След това трябва да натиснеш "Изпрати". На екрана а и на имейла ще получиш " уникален еднократен референтер номер" , който важи 14 дена!!!
      Там е обяснено много подробно , но смисъла е :
      Дават ти номер и всички данни на Банкова сметка с която работи залата(това са данните който трябва да попълниш на платежното), последният ред на платежното е "основание за внасяне" , там трябва да напишеш: Захранване на: и изписваш получения" уникален еднократен референтер номер"! , внимателно провери да е правилно изписан!
      Фирмата обработваща трансферите , зад този номер разпознава теб.
      Официално дават срок до 4 дена за превод , но когато съм депозирал в Булбанк по сметка на Старса , съм получавал преводите винаги до 2 часа( желателно е да депозираш до 16:00 , за да ти се брой трансфера за деня).
      Поздрави: Влад