Strategy Poins

• sam04uvs7v13
      sam04uvs7v13
      Глобален
      Започнах да играя покер след преминаването на теста за капитал от 50 $ на 4 Февруари около 21:00 часа, сега е 7 Февруари 02:35 часа, а нямам никаква промяна в Strategy Points. Знам че не са от значение Full Tilt Points, но моите са 203.60 FTP, доколкото разбрах 1 $ рейк = 2 Strategy Points.
      Днеска бях паднал на 25 $ в банката ми, след което ги качих на 56 $ ..
      От тука разбирам, че съм качил 31 $ само днеска, та според 1 $ рейк = 2 Strategy Points - 31х2 = 62 Strategy Points, естествено това е само за днеска .. но така и не разбрах защо имам отново 0 точки, четах и други теми във форума,че обновяването на точките ставало на всеки 24 часа, като може да закъснеят, но моите точки вече закъсняват повече от 2 дена.

Ако в по-горе написаното има нещо грешно, относно изчисленията за точките, нека ме поправите .. това е първият ми пост,съжалявам ако не съм постнал темата както трябва, и ще се старая следващия път да е както трябва.

Поздрави,
      Sam04uvs7v13
  • 21 отговора
    • achko
      achko
      Бронз
      Точките се обновяват с по 1-2 дни закъснение обикновено а уикендите може и малко повече , спокойно утре най-вероятно ще "дойдат" :)
    • sam04uvs7v13
      sam04uvs7v13
      Глобален
      Ако изчисленията ми са така както аз ги правя 1 $ рейк да означава парите които сам печелил изобщо, би трябвало на мина 100 Strategy Points което си е Сребро ..

Мерси за бързия отговор :)
    • achko
      achko
      Бронз
      Ами всъщност парите които си спечелил нямат нищо общо с рейка.. Рейка е сумата която залата взема от всеки пот в който играеш като обикновено е 3-5% от пота. Примерно пота е 10$ - рейка е около 30 цента..
    • sam04uvs7v13
      sam04uvs7v13
      Глобален
      Не било лесно да вземеш Стратегия точки, благодаря за изяснението за Рейка.
    • achko
      achko
      Бронз
      Спокойно :) Има промоция от която получаваш 10 точки бонус всеки ден когато си направил поне 1 точка , така че за 10 дни ще станеш сребро със сигурност! Просто се придържай към статиите и спазвай някакъв банкрол мениджмънт за да не фалираш :) Лека от мен а за теб успех!
    • Bot33
      Bot33
      Бронз
      ако се регистрираш в монебукарс автоматично ти дава 100 стратеги точки и ставаш сребро :) възползваи се и чети статиите за сребро :)
    • sam04uvs7v13
      sam04uvs7v13
      Глобален
      Благодаря, ще пробвам :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------
      Може ли да ме светнеш къде точно се намира този мънибукърс ? В официалният им сайт ли трябва да се регистрирам ? http://www.moneybookers.com/app/
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей sam04uvs7v13,

Правилно са те посъветвали, че нито печалбите ти, нито твоите Full Tilt Points имат пряко влияние върху рейка и твоите StrategyPoints. Обяснение за рейк има тук.

Понякога са възможни забавяния, както в този случай: за съжаление не сме получили информация от Full Tilt Poker от 02.02.2011 досега, но ако пише "предстоящи", няма за какво да се притесняваш, това означава, че за никого още не са дошли.

Можеш да се регистрираш в Moneybookers през този линк, но отново може да минат 2-3 дни, докато получиш своите 100 точки.

Поздрави,
      Надя
    • sam04uvs7v13
      sam04uvs7v13
      Глобален
      Ами ако все печеля потове по-малки от 10 $, няма ли да се задържат рейк $, че да кача Strategy Points ? А относно точките, никъде не ми пише "Предстоящи" и вече почнах да се притеснявам, защото когато ги получа, да не изпадна в положение, че е дошло време за нулиране на точките.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от sam04uvs7v13
      Ами ако все печеля потове по-малки от 10 $, няма ли да се задържат рейк $, че да кача Strategy Points ?
      Здравей sam04uvs7v13,

Размерът на пота няма значение за това дали ще получиш рейк или не, от него зависи само колко рейк ще бъде удържан.

Поздрави,
      Надя
    • sam04uvs7v13
      sam04uvs7v13
      Глобален
      А как да разбера дали удържа някакъв рейк ? Защото толкова много ръце съм изигравал, и съм обръщал внимание на сумите те не се променят, тоест не се удържа от спечелената сума нищо.
    • msmilanov
      msmilanov
      Бронз
      Здравейте аз също имам проблем със точките.. в събота депозирах определена сума във ФулТилт-а играх 2 дена.. спечелих около 10-15 долара някъде но просто не видях нито една Стратеджи точка спечелена.. А преди месец и нещо бях спечелил 2 долара във Покерстарса играх отново 2 дена и веднага получих 1.3 точки във ПокерСтратеджи.. Уж трябва да мине 1-2 дена докато се добавят точките но това вече е четвърти ден и не виждам нито една точка.. Защо така :-/
    • achko
      achko
      Бронз
      За всички е така , явно фул тилт не са подали информация още..
    • achko
      achko
      Бронз
      Айде пристигнаха , радвай народе ;)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Първоначално публикувано от sam04uvs7v13
      А как да разбера дали удържа някакъв рейк ? Защото толкова много ръце съм изигравал, и съм обръщал внимание на сумите те не се променят, тоест не се удържа от спечелената сума нищо.
      Здравей sam04uvs7v13,

Моля да разгледаш таблиците на тази страница: цък.

Здравейте,

Относно FTP точките: последно точки са преведени за всички до следната дата вкл: 06.02.2011.

Поздрави,
      Деси
    • msmilanov
      msmilanov
      Бронз
      пристигнаха?? при мене все още няма нищо.. ако си остане така значи по добре да не депозирам във фулТилт-а повече...
    • ivslev
      ivslev
      Бронз
      А при мен още ги няма ?(
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      @msmilanov
      @ivslev

Пишете на колегите от отдела за обслужване на клиенти ако ви липсват StrategyPoints. Те ще могат да направят проверка.

Поздрави,
      Станислав
    • msmilanov
      msmilanov
      Бронз
      писах им и ми отговориха. и ми казаха че не съм използвал регистрационния код и за това не мога да получавам точки.. Истина ли е това? Защото тука са прави но все пак съм го свързал със PokerStrategy не трябва ли да получавам точки, или трябва при регистрацията да използвам кода и само тогава ще получавам точки...

http://prikachi.com/images/424/2967424O.jpg :)
    • 1
    • 2