относно "анализ на ръце"

• rumenpenevps
      rumenpenevps
      Начален
      имам следното предложение - да могат да пишат коментари там само лица с определен статус,поне "злато",освен анализаторите,щото, нали ...авторът на дадена тема там очаква смислен анализ...

аз самият съм си позволявал да пиша там коментари,после чак съм разбирал грешката си,че това не е тема за лични предпочитания и пристрастия,как да се изиграе дадена ситуация...

вчера четох такива безумия в темата " Nl10: Aa "....
  • 2 отговора
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Здравей ,
      мисля ,че не е редно това което казваш . Всеки може да изкаже мнение за дадена ръка , а и нали всяка секция си има анализатор ,чието мнение ще е миродавно! Все пак е форум !!! Аз бих се радвал ако имам повече коментари на ръцете ми .

Поздрави
      Пламен георгиев
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей rumenpenevps,

Благодаря ти за споделеното мнение!

Форумите са за определен статус и към момента. Във форума за NL10 могат да пишат потребители за статусите Начален/Бронз и нагоре. За NL25 и NL50 могат да пишат само Сребро и нагоре, а за ръце, изиграни на NL100, могат да пишат членове със статус Злато и нагоре.

Не плануваме да променяме това и смятаме, че е най-честно. Във всяка тема има мнение на професионален анализатор, така че всичко е под контрол. :)

Поздрави,
      Деси