капитал

• 15 отговора
    • MaryJaneBg
      MaryJaneBg
      Бронз
      1000 точки за фултилт, ако направиш депозит 100 точки. Много ми е странно как 2 дена след като получите капитала питате как може да се тегли...

Едит: ето даже са го написали:

За да можеш да изтеглиш началния капитал от $50 и своите печалби напр. по банковата си сметка или към Moneybookers, трябва да събереш 1000 Full Tilt Points. Няма ограничение във времето. Когато депозираш собствени средства, трябва да събереш общо 100 Full Tilt Points, за да можеш да теглиш от сметката си началния капитал и своите печалби. За това се броят всички Full Tilt Points, които си събрал преди депозита си.
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей k1samgi,

Виждам, че @MaryJaneBg вече ти е дала точен отговор, за което й благодаря!
      Ако имаш други въпроси, не се колебай да питаш!

Поздрави,
      Ицо
    • k1samgi
      k1samgi
      Бронз
      Явно съм тъп или просто не разбрахте остайте тоя капитал, питах КАКВОТО СПЕЧЕЛЯ ОТГОРЕ на КАПИТАЛА примерно да кажем че вече са станали 100$ мога ли да си ги дръпна 50$-те отгоре??? Това с точките ми е ясно много от одавна, но то не засяга ли просто капитала а не сумите спечелени отгоре?
    • LetchLord
      LetchLord
      Бронз
      Първоначално публикувано от k1samgi
      Явно съм тъп или просто не разбрахте остайте тоя капитал, питах КАКВОТО СПЕЧЕЛЯ ОТГОРЕ на КАПИТАЛА примерно да кажем че вече са станали 100$ мога ли да си ги дръпна 50$-те отгоре??? Това с точките ми е ясно много от одавна, но то не засяга ли просто капитала а не сумите спечелени отгоре?
      Предлагам ти пак да прочетеш това, което MaryJaneBg е цитирала (ако изобщо си го прочел), преди да почваш да пишеш с главни букви и много въпросителни . Питай пак ако не е ясно...
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей k1samgi,

За да можеш да теглиш печалбите си над $50 начален капитал, е необходимо:

1. да депозираш сам и да имаш 100 FTP
      или
      2. да спечелиш 1000 FTP

Ограниченията се отнасят както за началния капитал, така и за печалбите генерирани с него.

Поздрави,
      Станислав
    • k1samgi
      k1samgi
      Бронз
      Мерси за отговора Станислав, вече ми е ясно :) Само още 1 малък въпрос, ако депозирам трябва да напрая 100 точки след депозита или се броят и точките преди депозита :P

Не ми отговаряйте на този въпрос разбрах всичко вече просто мислих, че Мери Джейн просто ме цитира и за това не си напраих труда да прочета, нов съм не се сърдете :f_cool:
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей k1samgi,

Радвам се, че всичко ти се изяснило! ;) Ако имаш други въпроси, не се колебай да пишеш.

Поздрави,
      Ицо
    • msmilanov
      msmilanov
      Бронз
      един дребен въпрос и от мене.. за да не правя нова тема. Ако депозирам 15$ например.. играя малко след това депозирам още 20$ да кажем или нещо такова това означава ли че на всеки депозит трябва да правя по 100точки.

и ако загубя да кажем 15-те долара примерно при следващият депозит наново ли трябва да направя 100точки :)
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от msmilanov
      един дребен въпрос и от мене.. за да не правя нова тема. Ако депозирам 15$ например.. играя малко след това депозирам още 20$ да кажем или нещо такова това означава ли че на всеки депозит трябва да правя по 100точки.

и ако загубя да кажем 15-те долара примерно при следващият депозит наново ли трябва да направя 100точки :)
      Здравей,

Не е необходимо да правиш 100 FTP след всеки депозит.

За да изтеглиш началния капитал са необходими 100 FTP и един депозит или 1000 FTP. Може да депозираш след като си направил 100 FTP, тоест не е необходимо да правиш 100 FTP след като си депозирал.

Поздрави,
      Станислав
    • cveti
      cveti
      Бронз
      А ако сме направили над 100 точки и примерно имаме $250 ще можем да изтеглим 200 или всичките? И ако неможе всичките какви са условията за "заключените" $50

Благодаря
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от cveti
      А ако сме направили над 100 точки и примерно имаме $250 ще можем да изтеглим 200 или всичките? И ако неможе всичките какви са условията за "заключените" $50
      Благодаря
      Здравей cveti,

След като си направила 100 FTP и си депозирала във сметката си във Full Tilt, ще можеш да изтеглиш цялата си банка включително и $50 изпратени от нас.

Поздрави,
      Станислав
    • cveti
      cveti
      Бронз
      И последна питанка, $10 или $20 трябва да депозирам или няма значение?

Благодаря.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от cveti
      И последна питанка, $10 или $20 трябва да депозирам или няма значение?

Благодаря.
      Здравей cveti,

Сумата на депозита не е от значение. Минималната сума обаче може да зависи от избраната от теб опция за депозит.

Имай предвид обаче, че с първия си депозит във Full Tilt Poker активираш и бонус от 100% до $600 (ако си се регистрирал чрез нас), така че колкото по-висока е сумата на депозита, толкова по-голям бонус ще получиш.

Поздрави,
      Надя
    • cveti
      cveti
      Бронз
      Да през вас съм, тоест ако депозирам $300 ще ми дадът още $300 и ще мога да изтегля и тях? Или ще трябва първо да препокрия отново определен брой точки.

Благодаря.

ps. отговорих си на въпроса :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Повече информация има на тази страница :)

Поздрави,
      Надя