50te$ koga mogat da badat iztegleni ot poker smetkata

• 6 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ kokolin4o19,

Привет и добре дошъл в нашето покер училище!

Радвам се, че си преминал теста успешно и си получил своите $50, които са истински пари и нямат нищо общо с виртуални пари, каквото и да означава това. :D Виждам, че си се регистрирал през Pokerstars, добра покер зала с богато разнообразие на покер варианти и лимити, и не на последно място - отличен софтуер.

Надявам се регистрацията ти тук да означава, че искаш да се научиш да играеш покер, ако си начинаещ, а ако си напреднал, да развиеш своите умения и да ги споделиш в нашия форум. $50-те начален капитал ти ги даваме, за да започнеш своята покер кариера изцяло на наш гръб, а и ти осигуряваме учебна база и ресурси, които да ти помогнат да изкачиш лимитите.

Доколкото знам, за да може да изтеглиш пари от сметката си в PokerStars, трябва да генерираш 500 FPP точки (точки за редовни играчи) за период от 90 дни.

Критериите варират при различните покер зали, а най-сигурният вариант е да потвърдиш информацията, която ти дадох с поддръжката на самия сайт.

А сега, приятно четене на нашите стратегически статии!

Ще те помоля да пишеш на кирилица, това не е само препоръка, а е задължително за всички наши потребители.

Успех и на добър час!

Деси
    • packosbg
      packosbg
      Бронз
      И аз искам да попитам нещо. Спечелините пари, примерно съм спечелил на кеш маси 30 долара и от някой турнир30 40 няма значение колко 50$ да са мин и имам 100 да речем не мога ли да изтегля 50$ или за да мога да тегля трябва да направя 500 точки? Депозирал съм от мен иначе 10$. Благодаря предварително
    • LetchLord
      LetchLord
      Бронз
      Хора, защо ми се струва, че масово се регистрирате тук просто за да изтеглите тези начални $50 ? Разберете, че идеята на целият този покер портал е да помогне на нови играчи да направят първи стъпки в покера и да ги научи да станат успешни покер играчи, а не да ви даде ей така по $50, които да профукате за една вечер в някоя дискотека...
      Да, парите могат да се изтеглят когато натрупате определен брой точки, но ако не разберете идеята на PokerStrategy и нямате за цел да се учите да играете покер, най-вероятно ще изгубите тези $50 доста преди достигането на необходимия брой точки за да ги изтеглите.
    • packosbg
      packosbg
      Бронз
      Спокойно просто се интересувах, играя покер от около 2 години, но материалите които прочетох ми бяха изключително полезни, доста неща не знаех но сега, мога да направя теста дори без да ми се дават възможни отговори :) Даже след час ще приложа всичко в турнира за 10 000$ дано да имам късмет :)
      ЕДИТ: Не се интересувах да изтегля тези 50$ просто за сега съм успешен играч и се питам примерно ако сега от турнира спечеля 100$ мога или не мога да ги изтегля, мисълта ми е трябва да направя 500 точки за да мога да правя извлечения.
    • LetchLord
      LetchLord
      Бронз
      Здравей, packosbg. Не ме разбирай погрешно - не конкретизирах специално теб, а като цяло забелязвам, че се отварят все повече теми с въпроса - "как мога да изтегля тези $50". Те хората не са ги получили още, вече бързат да ги теглят...
      Хайде, успех на масите. Желая ти $50 да ги направиш не $100, а $1000, пък тогава му мисли за теглене ;)
    • finchybg
      finchybg
      Бронз
      Първоначално публикувано от LetchLord
      Хора, защо ми се струва, че масово се регистрирате тук просто за да изтеглите тези начални $50 ? Разберете, че идеята на целият този покер портал е да помогне на нови играчи да направят първи стъпки в покера и да ги научи да станат успешни покер играчи, а не да ви даде ей така по $50, които да профукате за една вечер в някоя дискотека...
      Да, парите могат да се изтеглят когато натрупате определен брой точки, но ако не разберете идеята на PokerStrategy и нямате за цел да се учите да играете покер, най-вероятно ще изгубите тези $50 доста преди достигането на необходимия брой точки за да ги изтеглите.
      Също без да визирам никого и аз подкрепям :)

С търпение и желание тези 50$ стават хиляди. По блоговете, които се надявам и в нашата общност тепърва да стават повече, се вижда :)

Да можеш да играеш покер е наистина много ценно, защото може да ти осигури от един момент нататък много добър доход и приличен лайфстайл (което не е толкова лесно например в Западна европа, но по нашите стандарти и цени и заплати, просто става и то далеч не на най-високите лимити). Но не са и толкова лесни и бързи пари. В началото е зор, но влезеш ли един път в нещата, винаги е много готино да знаеш, че освен хоби - имаш и още един начин, по който да правиш пари, ако се наложи/ако желаеш.

Затова по-търпеливо подхождайте и гледайте в дългосрочен план. Нещо, което по принцип българите рядко правят, но пък може поне да се опитате да сте изключение :)