Pokerstars vs full tilt

• numenuor
      numenuor
      Бронз
      Искам да питам,трупането на фулл тилт точки и на VPP във покерстарса
      на един принцип ли е, или не точно.Някой който играе в ПС да отговори,
      дали съотношението е еднакво ,или във покерстатса по-бавно се трупат
      точките(VPP) ot FTP във тилта.
      И като цяло мнение относно коя зала доминира от двете?
      ПС е по-голяма -факт.Софтуера им е по разнообразен и добър.
      Но за сметка на това в тилта има 27 % рейкбек,Happy Hour и с това
      превъзхожда ПС (всяка седмица рейкбек и по-бързо се трупат точки с които да си вземеш нещо от магазина им).
  • 23 отговора
    • numenuor
      numenuor
      Бронз
      ?(
    • dondiego10
      dondiego10
      Бронз
      старса си е старс! вярно е ,че в тилта по лесно се трупат точки,вярно е и обаче,че вариацията в тилта е потресаваща сравнена с старса!Вярно има повече силни играчи в старса също така....имам рег и в двете -от нова година съм играл само в старса в фулл тилта не знам дали ще играя скоро,спомените ми от бед бийтовете ме преследват в сънищата ми все още :Д
    • numenuor
      numenuor
      Бронз
      И аз така мисля,само да изчистя бонус в тилта и отивам в старс.
    • PokerConsole
      PokerConsole
      Бронз
      Първоначално публикувано от numenuor
      И аз така мисля,само да изчистя бонус в тилта и отивам в старс.
      Ако си турнирен играч изобщо не се и замисляй а се премествай ;)
    • viko1
      viko1
      Бронз
      :spade: !!! PokerStars !!! :spade:

Този Фулл тилт воабще не го гледай... там е единственото място, където когато някой има 1% шанс да те бие, и те бие...

Там ... просто нямам думи.. за мене фул тилт е "най-противната" покер зала..

Ако искаш да трупаш опит и да играеш срещу играчи, които знаят какво означава покер ти предлагам POKERSTARS !!!

Това е от мене, дано съм ти помогнал.. а отностно точките, да по бавно се трупат.. но това да не ти пука :)
    • Nadelin
      Nadelin
      Бронз
      Първоначално публикувано от viko1

Този Фулл тилт воабще не го гледай... там е единственото място, където когато някой има 1% шанс да те бие, и те бие...

Ако искаш да трупаш опит и да играеш срещу играчи, които знаят какво означава покер ти предлагам POKERSTARS !!!

Това е от мене, дано съм ти помогнал.. а отностно точките, да по бавно се трупат.. но това да не ти пука :)
      На микро лимитите е абсолютно същата свинщина ;)
    • fLySYST3M
      fLySYST3M
      Бронз
      Първоначално публикувано от Nadelin
      Първоначално публикувано от viko1

На микро лимитите е абсолютно същата свинщина ;)
      Съгласен :)
    • MaryJaneBg
      MaryJaneBg
      Бронз
      То навсякъде на микро лимитите е еднаква свинщина ако става въпрос... Лично на мен за турнири тилта ми допада повече, структурата и разпределението на наградите е много по-добре. За кеш в нито едната зала не бих играла :)
    • Binevout
      Binevout
      Бронз
      Че е свинщина свинщина е - но въпреки това в Старса ще натрупаш опит по бързо.
      Много по мислещи играчи има там,като изключиш турнирите на много маси на микро лимитите.
      А колкото до ФТ съм напълно съгласен с колегите по-горе - и аз немога да спя от спомени на бетбийтове в тази зала.Не съм играл там от около седмица,няма и да играя още дълго.
      Единствено вечер играя фрийролите на pokerstrategy.
    • arsenalpz
      arsenalpz
      Бронз
      На мен пък тилта много ми харесва и сигурно скоро ще депозирам там.В старса има доста повече турнири с нисък бай ин, ама не съм тракнат,а в тилта си имам и рейкбек пък и направо горя от желание да се завърна пак в ръша и да им покажа,че мога да ги размажа.
    • numenuor
      numenuor
      Бронз
      Е дори и да не си тракнат към покерстарс от тоя сайт при депозит и с код STARS600 пак си получаваш бонус депозита или бъркам?
    • nitrol
      nitrol
      Сребро
      Първоначално публикувано от Binevout
      Че е свинщина свинщина е - но въпреки това в Старса ще натрупаш опит по бързо.
      Много по мислещи играчи има там,като изключиш турнирите на много маси на микро лимитите.
      А колкото до ФТ съм напълно съгласен с колегите по-горе - и аз немога да спя от спомени на бетбийтове в тази зала.Не съм играл там от около седмица,няма и да играя още дълго.
      Единствено вечер играя фрийролите на pokerstrategy.

кои са тези фрийроли?
    • arsenalpz
      arsenalpz
      Бронз
      получаваш,но нямаш рейкбек всяка седмица
    • numenuor
      numenuor
      Бронз
      За покерстарса говоря,не за тилт... В старса няма рейкбек или има?
    • Nadelin
      Nadelin
      Бронз
      Първоначално публикувано от MaryJaneBg
      То навсякъде на микро лимитите е еднаква свинщина ако става въпрос... Лично на мен за турнири тилта ми допада повече, структурата и разпределението на наградите е много по-добре. За кеш в нито едната зала не бих играла :)
      Да, това поне им е добре. В Старса разпределението на големите турнири с големи фондове не ме кефи. Какъв е смисъла 2000 човека на опашката да вземат 2 стотинки, като с това изяждат челните награди? Не стига това, ами и е пълно с дебили, които бавят преди балона, за да вземат 2 стотинки със стак от 2 блайнда :f_o:

numenuor, и там има, но е смешно малък за начинаещите и дребните играчи. Верно, че може да надхвърли 50%, но това се случва само на хора със статус супер нова и нагоре. За дргите простосмъртни май беше 10-15%.
    • ddoichev
      ddoichev
      Бронз
      Искам да питам,трупането на фулл тилт точки и на VPP във покерстарса
      на един принцип ли е, или не точно.Някой който играе в ПС да отговори,
      дали съотношението е еднакво ,или във покерстатса по-бавно се трупат
      точките(VPP) ot FTP във тилта.
      И като цяло мнение относно коя зала доминира от двете?
      ПС е по-голяма -факт.Софтуера им е по разнообразен и добър.
      Но за сметка на това в тилта има 27 % рейкбек,Happy Hour и с това
      превъзхожда ПС (всяка седмица рейкбек и по-бързо се трупат точки с които да си вземеш нещо от магазина им).
      Аз лино играя кеш маси във FTP и да ти кажа, че не е за хора със слаби сърца. Вариацията е огромна и трябва да не се тилтваш сериозно за да успееш на микро лимитите. Вчера ми кракнаха покет Аса 3 пъти след префлоп ол ин :)

Във старса също съм играл преди и мога да ти кажа, че е абсолютно същото от към вариация. Трябва просто да умееш да се справяш с нея ;)
    • numenuor
      numenuor
      Бронз
      Е не си спомням дали кат се регвах в Старс съм сложил кода strategy-bg...
      Ако съм забравил няма рейкбек така ли? Всъщност ,каква е файдата от въвеждането на този код,ако има такава?
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Е не си спомням дали кат се регвах в Старс съм сложил кода strategy-bg...
      Ако съм забравил няма рейкбек така ли? Всъщност ,каква е файдата от въвеждането на този код,ако има такава?
      Здравей numenuor,

В PokerStars няма рейкбек. Всеки човек, който си създаде тракната към нас сметка в PokerStars или друга покер зала (тоест при регистрация въведе наш бонус код) получава следните 3 неща:

1. бонус за първи депозит 100% до $600

2. StrategyPoints от играта си в покер залата = безплатен достъп до учебни материали

3. достъп до всички промоции, рейк състезания и фрийроли организирани от PokerStrategy.com в конкретната покер зала.

Поздрави,
      Станислав
    • numenuor
      numenuor
      Бронз
      Има ли начин да проверя от някъде, дали съм тракнат с аццто в старса към сайта,че не помня дали съм въвел кода ?
    • 1
    • 2