Проблем при логването във FTP

• sam04uvs7v13
      sam04uvs7v13
      Глобален
      Днеска преди обяд играх във Full Tilt Pokera, следобяд излязах навънка, сега се прибрах гледам, неще да ми логва акаунта .. Изписва ми следното "Не можете да влезете в системата.Пишете ни на адрес loginsupport@fulltiltpoker.com за съдействие."

От какво може да бъде и как да го оправя .. да им пиша ?
  • 9 отговора
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      Първоначално публикувано от sam04uvs7v13

"Не можете да влезете в системата.Пишете ни на адрес loginsupport@fulltiltpoker.com за съдействие."

как да го оправя .. да им пиша ?
      Причините могат да са много.
      Но за върпоса ти: то си е написано кое по-точно не ти е ясно ?
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      Първоначално публикувано от sttoil

"Не можете да влезете в системата.Пишете ни на адрес loginsupport@fulltiltpoker.com за съдействие."

как да го оправя .. да им пиша ?
      Причините могат да са много.
      Но за върпоса ти: то си е написано кое по-точно не ти е ясно ?
      Най-веротно има някаква измама свързана с твоят акаунт или ше ти търсят документи за верифициране на акаунта.
    • sam04uvs7v13
      sam04uvs7v13
      Глобален
      Сега гледах в е-майла си и там имаше съобщение от тях.
      ------------------------------------------------------------------------------------------------------
      Hello,

It has come to our attention that your account is involved in fraudulent activity on Full Tilt Poker. Due to your abuse of our affiliate program your account has been permanently suspended.

All funds remaining in your account have been forfeited to Full Tilt Poker. Please do not create any further accounts, as they will all be subject to termination and forfeiture of funds.

Regards,

Erika
      Security
      Full Tilt Poker
      ------------------------------------------------------------------------------------------------------
      Донякаде го разбирам цялото, ще съм благодарен ако някой ми го преведе напълно.
    • nadetoo82
      nadetoo82
      Бронз
      Акаунта ти е перманентно спрян, поради някаква измама във фултилт и партнъорските програми (ти си знаеш каква).Парите, който си имал са задържани в полза на залата. Не се опитвай да правиш нови сметки, защото и те ще бъдат спрени. Горе долу това пише. ЛОШО
    • sam04uvs7v13
      sam04uvs7v13
      Глобален
      Незнам каква може да бъде причината .. имах 78 $ след което реших да седна 0,5/1 $ и ги направих 163 $ и излязах .. сега се прибирам и не иска да ми влиза.
    • nadetoo82
      nadetoo82
      Бронз
      Пиши им на еmaila, който са ти дали, но според мен - забрави за тези пари и си помисли добре, къде си сбъркал.
    • sam04uvs7v13
      sam04uvs7v13
      Глобален
      Писах им , и чакам отговор.
    • sam04uvs7v13
      sam04uvs7v13
      Глобален
      Има ли някакъв начин да спечеля пари от freeroll в друга покер зала, че да почна отначало .. статиите които ги има в сайта са ми нужни наистина, за да науча добре покера ..
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Има ли някакъв начин да спечеля пари от freeroll в друга покер зала, че да почна отначало .. статиите които ги има в сайта са ми нужни наистина, за да науча добре покера ..
      Здравей sam04uvs7v13,

В момента имаме фрийроли в PokerStars, Full Tilt, Ladbrokes Poker и EuroPoker. Можеш да следиш новините за повече информация.

Поздрави,
      Станислав