Проблем с бонуса Cake Poker

• mp3zzz
      mp3zzz
      Бронз
      Здравейте реших теста чудесно е училището сега се регистрирах в Cake poker обаче преди това сяка6 бях цакнал да ваведа потребителското си име в еверест покер и сега като погледна настроиките ми излиза едно вапросче на полето за въвеждане на потребителско име или парола нз какво да ваведа в Cake poker потребителското ми име е borislav8503@abv.bg а името ми за игра е dulgui кажете какво да направя дали ще си получа бонуса аз ваведох dulgui.
      Прочетох ,има и др тема с такав случаи и затова ви писах избрал сам 2 покер зали а в Everest poker имам регистрация от преди затова искам бонуса ми да е на Cake Poker
      Благодаря предварително
  • 4 отговора
    • finchybg
      finchybg
      Бронз
      Здрасти,

мисля, че правилно си направил като си въвел dulgui.
      Ако случайно се объркаш при въвеждането на потребителско име за която и да е зала, няма проблем да пишеш на съпорта ни (англ. език) да ти го сменят, но така мисля, че е ок, просто малко търпение.

Поздрави,
      finchybg
    • mp3zzz
      mp3zzz
      Бронз
      да обаче сега получих писмо от Еверест покер че не мога да получа бонуса си явно заштото от преди това имах сметка там, попалнил сам си и името на Cake poker самоче маи сам го сгрешил защото там пише username в Cake Poker за username ползвам е-майл като влизам в сметката ми пи6е
      E-mail:.................
      Password:............
      аз ваведох името с което играя
      :)

В такав случай дали ще получа писмо от Cake Poker че мога да получа бонуса си :)
      защото явно сам избрал 2 зали
    • mp3zzz
      mp3zzz
      Бронз
      Dear Dulgui,

We regret to inform you that your account did not meet the eligibility requirements for the PokerStrategy.com Welcome Bonus. If you have any further questions, please feel free to contact our Customer Service team.

We hope you continue to enjoy playing at Everest Poker, and we’d still like to welcome you with a $200 Welcome Bonus. Just click on the “Redeem Now!” button below to enter the bonus in your Bonus Account. Make your first deposit to activate your Bonus Account, and start playing to earn your bonus!*

Sincerely,

The Everest Poker Team

*Bonus offer expires 21 days from your date of registration. Only Everest Poker players who have made a deposit are eligible to earn bonuses. For more information, please review our Bonus Terms & Conditions.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Ако вече си въвел сметка в една покер зала (в твоя случай в Everest Poker) и не се е получило, трябва задължително да пишеш на отдела за обслужване на клиенти, за да им кажеш коя друга зала си си избрал. Чак тогава ще можеш да получиш началния капитал в новата покер зала.

Виждам, че вече си го направил, сега остава само да изчакаш малко, за да получиш парите и да започваш да играеш.

Докато чакаш, можеш да се представиш в нашия форум за нови играчи или да погледнеш допълнителни видеоматериали - със сигурност това ще ти е от полза!

Поздрави,

Надя