Има ли друг начин за StrategyPoints

• sam04uvs7v13
      sam04uvs7v13
      Глобален
      Единствения начин за да се добиват StrategyPoints чрез игране на покер с реални пари ли става ? Защото мен лично ме вълнуват статиите , бях взел капитала от 50 $ който предлагате в сайта ви и бях се регистрирал във Full Tilt Poker, и играх покер Head's up срещу един опонент,след което влязаха и други играчи и продължих там да играя.. и ми блокираха акаунта там, защото та уж съм бил прехвърлял $, а човека с който играхме даже не е българин, и не сме си общували по чата.А иначе за сега не мисля да влагам мои пари, за да не изгорят пак така ..

Въпросът ми е има ли друг начин за спечелване на StrategyPoints ?
      Или по-точно друг начин да се видят целите статии ..
      И проблем ли ще бъде ако потребител с по-голям ранк от моя (Сребро) ми прати статиите по скайпа или на e-mail адрес ? ( А ако се питате как може да ми ги прати, има си начин )
      Ще съм Ви благодарен много!
  • 12 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей sam04uvs7v13,

За съжаление единственият начин да събираш StrategyPoints за статус и учебни материали за напреднали е да играеш на масите с истински пари в някоя от партньорските ни покер зали.

Също така ние не насърчаваме обмяната на нашите стратегически статии между потребители с по-висок и по-нисък статус. Все пак учебните материали са съобразени с даден лимит, и ако ти играеш NL10 например, една статия за NL400 може не само да не ти помогне по никакъв начин (тъй като на различните лимити и стратегията се променя), а дори може и да навреди на играта ти.

Освен това е добре да комбинираш теорията с практиката, ако само четеш, но не играеш покер, резултатът няма да е дълготраен и скоро ще забравиш наученото, ако не го прилагаш редовно на покер масите.

Предлагам ти обаче следния вариант: в рамките на програмата ни Покани приятел ти можеш да получиш до $100 за всеки поканен от теб член. След това, когато събереш поне $50, можеш да ги изтеглиш към Moneybookers. От Moneybookers пък ги прехвърляш в някоя от партньорските ни покер зали (в която досега не си имал сметка и си се регистрирал по нашето указание за бонус).

Така хем няма нужда да инвестираш собствени средства, хем можеш да се изкачваш по лимтиите, да събирaш StrategyPoints и да си осигуряваш достъп по учебно съдържание за напреднали :)

Поздрави,
      Надя
    • Bot33
      Bot33
      Бронз
      ми да ти кажа честно статиите за сребро са ти напълно достатачни да играеш до банка 500 -600 $ след това направиш ли такава банка се предполага че ще си злато вече :)
    • sam04uvs7v13
      sam04uvs7v13
      Глобален
      Относно това, че може да ми навреди, то зависи срещу какви играчи играя .. а до обмяна на информацията е ясно :) И идеята не е лоша която си ми предложила, но ще видя кой да намеря да се регистрира като ме направи негов реферал .. дори 10 $ да ми даде като някой направи 15 StrategyPoints за мен са ми достатъчни, за да ги кача отново. Благодаря за бързия отговор!

Има ли опция където да видя дали някой ме е добавил като негов реферал?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Само обърни внимание, че трябва да имаш поне $50 по промоционалната си сметка, за да можеш да изтеглиш средства от там. Повече информация има на тази страница.

А ако имаш нужда от идеи за препоръчване на приятели или за това как най-ефективно да използваш нашите банери напр., можеш да отвориш тема за дискусия във форума Покани приятел.

Поздрави,
      Надя
    • sam04uvs7v13
      sam04uvs7v13
      Глобален
      А ако искам да си деактивирам профила от къде мога да го направя ? Питам защото ще се наложи за известно време.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от sam04uvs7v13
      А ако искам да си деактивирам профила от къде мога да го направя ? Питам защото ще се наложи за известно време.
      Имаш предвид сметката ти при нас ли?

Пиши на отдела за обслужване на клиенти в менюто Помощ и колегите ще ти помогмат.

Поздрави,
      Надя
    • sam04uvs7v13
      sam04uvs7v13
      Глобален
      Самият акаунт имам впредвид.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Самият акаунт имам впредвид.
      Значи погледни какво съм те посъветвала в по-горната ми публикация :)

Поздрави,
      Надя
    • sam04uvs7v13
      sam04uvs7v13
      Глобален
      Мерси много ! Истината е че не ми достигат 2 месеца за 18 години за това, когато ги наварша с удоволствие ще се върна ! Този сайт е просто уникален, а за статиите няма смисал да споменавам то се подразбира ;)
    • misko69
      misko69
      Бронз
      Мерси много ! Истината е че не ми достигат 2 месеца за 18 години за това, когато ги наварша с удоволствие ще се върна ! Този сайт е просто уникален, а за статиите няма смисал да споменавам то се подразбира ;)
      Как взе капитала бре ?( ?( ?( ?(
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      В такъв случай дори няма нужда да пишеш на тях.

За съжаление трябва веднага да затворим сметката ти.

Когато станеш на 18 години, пиши имейл на bulgaria@pokerstrategy.com, за да можем да отворим отново сметката ти.

Поздрави,
      Надя
    • sam04uvs7v13
      sam04uvs7v13
      Глобален
      Самата регистрация принадлежи на баща ми, аз само влизам за статиите и за играта!