относно началнич капитал

• mitaka08
      mitaka08
      Бронз
      Здравеите.Първо благодаря за прекрасното обучение :P
      И сега на вапроса,реших теста и изтеглих чрез този саит 888 кадето нчмах регистра изпълних указанията МАИ а бонус нрма.
      Нито поща дали ще има. Може и да съм объркал нещо но кактоидае.
      Сега да кажа каква мие болката.Вчера станах 1-ви на турнир кито ми даде билет за друг ,мастарс ,ниакакав не знам не съм много на ти с англииския.Идеятами е да мога да се подготвя малко от малко защото имам само 7дни а турнира мие нат нивото но за съжаление не мига да чета нищо нататак.

БЛАГОДАРЯ ЗА ЕВЕНТУАЛХАТА ПОМОЩ :)
  • 3 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @mitaka08,

Здравей и добре дошъл в българската общност!

Виждам, че си един от произволно избраните потребители и ще трябва да изпратиш лична карта.

За да преминеш проверката за самоличност, изпрати имейл от адреса, който си регистрирал в PokerStrategy.com, до:

# security@pokerstrategy.com

Като допълнение, изпрати и сканирано копие или снимка на документ, който доказва самоличността ти и данните на него съвпадат с тези, които си регистрирал. Валиден документ може да бъде:

* Копие на лицевата и задната страна на личната ти карта
      * Паспорта ти
      * Копие на лицевата и задната страна на шофьорската ти книжка

Изпрати копието в един от следните формати: *.jpg, *.pdf или *.doc файл.

Изпрати ни също и своя снимка, на която държиш документа си за самоличност близо до лицето си. Моля те изпрати ни копието на документа и снимката в един имейл.

Личните ти данни ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност. Можеш да намериш политиката за конфиденциалност на PokerStrategy.com както и допълнителна информация, тук:

# http://bg.pokerstrategy.com/privacy

Изброените детайли трябва да се виждат: име, адрес (ако има такъв), организацията, издала документа, номера на личната карта или паспорта и датата ти на раждане.

Ако на документа, който ни изпращаш, не е упоменат адреса ти, или показва адрес, различен от този, регистриран в PokerStrategy.com, те молим да изпратиш и допълнителен документ, доказващ адреса ти, като например сметка за разходи на твое име.

Можеш също да качиш изображението в интернет страница за хостинг на снимки, като например http://www.imageshack.us.

Ако избереш този вариант, просто изпрати имейл на security@pokerstrategy.com и посочи URL адреса на изображението.

След като ни изпратиш тези документи, нашият отдел за сигурност ще ги разгледа възможно най-бързо и ще ти преведе началния капитал или ще се свърже с теб, ако е необходимо допълнително съдействие. Не забравяй да си избереш друга зала, след като си забравил да въведеш бонус кода. Пиши на отдела ни за обслужване на клиенти коя е залата и потребителското ти име, за да може след проверката на документи да започнат трансфера към покер сметката ти.

Поздрави,
      Деси
    • falkoneti
      falkoneti
      Бронз
      Деси здравей,и моя въпрос е относно началния капитал.Значи след като реших теста си избрах bet365 където да го получа(там нямах регистрация),направих всичко както е описано стъпка по стъпка и си въведох псевдонима.Това го направих на 28.10.2009,но капитала ощте не ми е преведен.Въпроса ми е ,да чакам ли ощте или трябва да направя ощте нещто?
    • mitaka08
      mitaka08
      Бронз
      БЛАГОДАРЯ МНОГО