Възможно ли е?

• el3m3nt2
      el3m3nt2
      Глобален
      Ако в Покерстратеджи съм се регнал с 1 име,а във Фултилт с друго,това несъответствие има ли някакво значение относно теглене,депозит или няма значение дали тук съм с едно,а там с друго?Мерси предварително.
  • 8 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от el3m3nt2
      Ако в Покерстратеджи съм се регнал с 1 име,а във Фултилт с друго,това несъответствие има ли някакво значение относно теглене,депозит или няма значение дали тук съм с едно,а там с друго?Мерси предварително.
      Здравей el3m3nt2,

Не е задължително при нас и в покер залата да си с едно и също име :)

Важно е само дали си попълнил правилното си потребителско име в профила си в PokerStrategy.com, за да си сигурен, че ще получаваш StrategyPoints за играта си там :)

Поздрави,
      Надя
    • el3m3nt2
      el3m3nt2
      Глобален
      Еми ако са ми различни имената във Фултилт и тук,няма ли да получавам Strategypoints?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Еми ако са ми различни имената във Фултилт и тук,няма ли да получавам Strategypoints?
      Здравей,

Няма значение дали потребителските ти имена при нас и в покер залата са еднакви или не. При нас обаче има поле за въвеждане на потребителското име за Full Tilt Poker: това име за покер залата трябва да е попълнено правилно при нас, без правописни грешки и със запазване на оригиналния правопис по отношение на главни и малки букви, за да получаваш своите точки.

Поздрави,
      Надя
    • el3m3nt2
      el3m3nt2
      Глобален
      Потребитеското ми име тук и във Фултилт са еднакви,но аз имам предивид потребителските данни-истински име,адрес,телефон и т.н.,задължително ли е да са еднакви,за да мога да тегля и да депозирам?
    • nikolabo
      nikolabo
      Бронз
      Е ти колко имена имаш?!
    • el3m3nt2
      el3m3nt2
      Глобален
      Тук съм се регнал с името на жената,а във Fulltilt искам да съм с моето име и затова питам дали Покерстратеджи имат някаква връзка с Фултилт,и дали е възможно тук да съм с едни потребителски данни,а там с други и да мога да тегля и депозирам без проблеми?
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Здравей el3m3nt2,

За съжаление няма как да стане това.
      Имай предвид, че използването на акаунт, който не е регистриран на твое име е забранено и се третира като измама.

Имена, адреси и тн, всичко трябва да бъде абсолютно еднакво. в противен случай акаунта ти ще бъде затворен.

Поздрави,
      Митко
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Тук съм се регнал с името на жената,а във Fulltilt искам да съм с моето име и затова питам дали Покерстратеджи имат някаква връзка с Фултилт,и дали е възможно тук да съм с едни потребителски данни,а там с други и да мога да тегля и депозирам без проблеми?
      Здравей el3m3nt2,

Разбираме, че искаш да използваш нашите услуги и ще се радваме да си наш член, но моля да използваш своята сметка и да не създаваш други сметки. Нямаш право да регистрираш имената на жена си, защото това е пряко нарушение на правилата и условията за ползване на нашите услуги. Всеки член трябва да е собственик на сметката си и има право на една такава.

Предала съм публикацията ти като доказателство на отдела за сигурност и сметката ще бъде затворена от отдела за сигурност.

Поздрави,
      Деси