измама

• mitakabg1
      mitakabg1
      Глобален
      Изпълних всичко което се искаше от мен а Вие ми отговаряте, че не съм преминал проверка на личноста имам регистрация В мoneybookers там как преминех а при Вас не успях. Там защото си давам парите а тук защото Вие трябва да дадете На всеки Форум и кадето мога ще пиша че сти пълни измамници и ако 50 долара са на лоториен принцип кажете никой няма да Ви погледне само събирате личните данни на хората ине можете даже да докажете че сти ги унищожили най вероятно се пазят в някой архив. Смятам да подам една жалба за Вас.
  • 19 отговора
    • Tancuvai
      Tancuvai
      Бронз
      Щом са ти отказали началния капитал , значи си има причина за това. Идеята на сайта не е да раздава безплатен обяд на всеки , а да направи от теб успешен покер играч. Щом ти е отказан капитала , нищо не ти пречи да депозираш свои пари в някоя зала , за да трупаш точки и да отключваш статии, постепенно подобрявайки играта си. Ако си се регистрирал да научиш нещо , това е мястото. Успех по масите.

Поздрави ,
      Десислав
    • Emo87
      Emo87
      Бронз
      Хахах ей Митак истински ме разсмя :D
    • mitakabg1
      mitakabg1
      Глобален
      хаха ама на теб не са го отказали нали така и аз за какво си загубих времето да им ходя по свирката няма причина просто всичко е лъжа имат няколко потставени лица които пишат че са взели бонус а другите не отговарят и има причина причината е в твоя акъл аз ако исках да уча покер щях за се запиша в някое училище, а като не дават поне да не пишат и да занимават хората с глупости за да им дигат рейтинга и да си вкарам пари няма да в нито една тяхна платформа тяхните само ще ги доя с фрийроли.
      Късмет на теб В ученето аз покера го играя от доста отдавна даже не са го замисляли да го правят този сайт.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей mitakabg1,

Напълно разбираме разочарованието ти от факта, че не си бил одобрен да получиш началния капитал, но пък и ме съмнява ако поискаш заем в някоя банка и те ти откажат, ти да започнеш да разказваш на приятелите си как са измамници.

За да ти бъде отказан началния капитал, то наистина има причина за това. Ние бихме желали да превеждаме началния капитал на всеки новорегистрирал се играч, но сме се "парили" преди при опити за злоупотреба, затова не е възможно.

Не забравяй, че началният капитал е само част от това, което те очаква при нас. Покер обучението е много по-ценно, защото началният капитал носи само $50, а с необходимите знания и умения, които можеш да придобиеш и развиеш при нас, можеш да спечелите много повече, и то не само веднъж, а в дългосрочен план.

Освен това немалко играчи са започнали успешна покер кариера благодарение на нашия безплатен начален капитал от $50: сам можеш да се убедиш в това в нашия форум - така че началният капитал не е измама.

Надявам се да няма отново подобни изявления, които да уронват репутацията на нашата фирма без причина. Неведнъж сме дискутирали темата и ако направиш търсене, сам ще видиш, че подобни теми с "критика" не са наклонили везните в полза на никого досега и нашето решение не подлежи на промяна, дори и да бъдем обвинявани в измама.

Поздрави,
      Надя
    • mitakabg1
      mitakabg1
      Глобален
      е значи е на лотариен принцип това е кажете че е на лотариен принцип и всеки трети печели хаха еми незнам никого по телевизията или интернет не съм виждал и чувал да казва че при Вас сее научил да играе то аз спечелих тотото щото ме учиха как да попълвам фиша ама варви дакажи че съм го спечелил.
      Думата не е като истината.
    • Irabubka
      Irabubka
      Бронз
      Извинявай, ама нещо много ме озадачава. Първо казваш: "Аз ако исках да уча покер, щех да се запиша в някое покер училище". Според теб PokerStrategy какво е? При положение, че в логото пише: The professional poker school. Другото което ми е интересно, закакво ти е началния капитал при положени, че играеш покер от времето когато сайта не е бил замислен?

пс. Според мен PokerStrategy, и в частност началния капитал е замислен за начинаещи играчи. Това си е лично мое мнение и не карам никои да се съгласи с него!
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей mitakabg1,

Мога да те уверя, че при нас не разчитаме на случайността. Всяка сметка преминава през стандартна проверка, въз основа на която се взима решение дали началният капитал да бъде преведен или не.

Мисля, че можем да приключим темата сега.

Поздрави,
      Надя
    • mitakabg1
      mitakabg1
      Глобален
      А вашите уж правила точно наопаки ако ги спазваш на някоя от "Вашите" платформи ще спечелиш повече може да пробвате ако не Вярвате.
      ЗДраве да не смятам да се занимавам повече със Вашия сайт 90 процента отнещата който правите са за изкарате Вие пари чрез нас.
      Нале всеки покер сайт Ви плаща за регистриран играч през Вас. Не на мен тия как се грижите хората да "правят пари от хазарт" един на хиляда е забогатял другите са фалирали.А Вие 100 процента не играете никаде с пари само фрийроли.
    • BKirev
      BKirev
      Бронз
      Пич, ходи пий една студена вода и не се занимавай с това, да доказваш неистинни твърдения!
      Всички тук, които виждаш със статус Бронз и нагоре, са лица, които успешно са получили началния капитал. Разгледай се из темите и виж колко са тези хора. Мислиш ли, че ако от Покер Стратеджи плащат на всички нас, за да поддържаме мистерията около началния капитал, няма да им излезе по-евтино да го дават наистина?
      Другото, което винаги съм казвал е, че дори и да не получиш началния капитал, то можеш да се възползваш от форума, където определено ще има какво да научиш. Ако пък смяташ, че няма, че си толкова напред с материала, то едва ли щеше да хлипаш тук, че са ти били отказани $50-те долара...

Поздрави!
    • mitakabg1
      mitakabg1
      Глобален
      не ми е за 50 долара а че ми губиха времето да се занимавам да снимам пращам и тем подобни а после не пожем да кажем защо са ти отказани в Банката казват датова и това не можеж да получиж а това не е заем щом има условия и те се изпълнят трябва да се спазват иначе всичко друго е измама.
    • nikolabo
      nikolabo
      Бронз
      След всички тези неща които изговори още не ми е ясно, защо изобщо си се насочил към тези 50$? Твърдиш, че покера е хазарт, а ти го играеш доста отдавна - не се връзва нещо?!
    • mitakabg1
      mitakabg1
      Глобален
      а ти какво казваш че покера не е хазарт ли. Ако мислиш така това си е твой проблем аз и хазарт играя от давна. Но в България все още е разрешен.
      Не ти разбрах кое не се вразва нещо връзка между централния и главния мозък ли.
    • BKirev
      BKirev
      Бронз
      Съгласен съм, че това да изпратиш копие/снимка на личната си карта, а след това да получиш отказ, е кофти.
      Помисли обаче какво може да е довело до този отказ. Някой твой познат, който вече е получил бонуса и се е издънил по някакъв начин, а екипа на Покер Стратеджи да те свързва с него по някакъв начин. Дори може да не е познат, а съседа от 3-тия етаж, но адреса Ви е почти еднакъв.

Казваш, че не ти е за паричките, а за това, че си изгубил времето си напразно. Е, все пак си го изгубил, с цел да получиш $50. :)

Като цяло съм съгласен обаче, че ако от Покер Стратеджи изискат копие/снимка на личен документ и последва отказ, то трябва да се обосноват малко или много. Защо?
      -От една страна оставят много неприятно впечатление у човека, на който е било отказано, което води до накърняване авторитета на покер училището.
      -От друга страна пък, оставят човека наистина дезинформиран, което не е приятно, както за самия него, така и за авторитета, който споменах по-горе.

Поздрави!
    • gorianov
      gorianov
      Бронз
      Пич,почваш да обиждаш,а това няма да се толерира.
    • Irabubka
      Irabubka
      Бронз
      Добре де, да си снимаш личната карта, да я качиш на ПС-то и после да я пратиш ти отнема 10-на минути. Много ми е странно като хората кажат, че не е заради парите, ми заради изгубеното време. И аз съм заета, работя и уча, но 10 минути са една цигара...
    • mitakabg1
      mitakabg1
      Глобален
      хубав коментар много разумен но даже и комшията да се е издънил дай аз да си купя друг апартамент и да си сменя адреса и личната карта защото те няма да ми дадат бонус. ОТ къде да съм сигурен че и на отсрешната улица няма никой който да не се е издънил.
      Това пак доказва твърдението че съм прекаран или измамен. И че е лотария. Имам комшия нямям комшия.
      Хаха взе да ми става забавно да си пиша тук пишете повече че да има повече да отговарям да идим може те ли ме убедите це не съм прав.
    • mitakabg1
      mitakabg1
      Глобален
      Никой не съм обидил просто съм изказъл мнение. Кое си счел като обида съжалявам ако съм те засегнал ама като не искаш да ти отговарят не поствай коментари има си решение.
    • BKirev
      BKirev
      Бронз
      Ами аз няма как да те разубедя, защото в случая наистина си прецакан. Няма как да твърдя противното, след като ти се чувстваш така. :)
      Аз не се нахвърлям срещу теб и твърдението ти, че не си получил бонуса, а срещу това, с което твърдиш, че всички, които твърдим, че сме го получили, сме подставени лица.

Не се пали толкова, напсувай ако трябва, както след бед бийт и това е! С темата едва ли ще промениш факта, че не си получил бонуса. По-скоро ще събереш негативизми срещу себе си, което... не знам, на мен лично не ми е особено приятно.
      Ако имаш възможност, депозирай си $10 и си изгради банка. Не е невъзможно. Аз лично вървя по този път, благодарение на колега от форума, за което ще му бъда благодарен винаги.

Горе главата и напред!
      Използвай форума, ако успееш да научиш нещо - супер! Ако пък няма какво да научиш от тук - още по-голямо СУПЕР! ;)
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравейте,

Смятам темата за приключена, тъй като обноските на някои участници в нея преминаха границите на добрия тон, с което се нарушават и форумните правила, затова я затварям!

@mitakabg1, приемаме конструктивна критика, но безпричинното накърняване на репутацията на компанията под формата на спам - не се толерира!

Поздрави,
      Христо