трансфер във фултилт

• jekinsmcon
      jekinsmcon
      Бронз
      Здравейте. Опитах се да пратя на един приятел едни пари. Отидох на кешъра, от там на трансфер, въведох името и сумата, но не стана. Пише ми:

We`re sorry, but we are unable to complete this transaction
      if u have any question please contact cashier@fulltiltpoker,com and reference our transfer number 078CE3EF

Някакви мнения??? Какъв е този код??? Нещо....
  • 14 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей jekinsmcon,

Спечелил ли си над 1000 FTP точки? Ако не, все още нямаш право да теглиш началния капитал или да го трансферираш на други играчи.

Условия за изтегляне на началния капитал от $50

За да можеш да изтеглиш началния капитал от $50 и своите печалби напр. по банковата си сметка или към Moneybookers, трябва да събереш 1000 Full Tilt Points. Няма ограничение във времето. Когато депозираш собствени средства, трябва да събереш общо 100 Full Tilt Points, за да можеш да теглиш от сметката си началния капитал и своите печалби. За това се броят всички Full Tilt Points, които си събрал преди депозита си.

Ако имаш над 1000 FTP точки, можеш да питаш cashier@fulltiltpoker.com какъв точно е проблема.

Поздрави,
      Станислав
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Абе я да питам тук . Направих към 2300 ФТП , но после ги изхарчих и сега мисля да депозирам някъква сума , за да мога да си тегля . Дали тези точки биха ми направили проблем ? Еднократно ли трябва да се съберат ?

Поздрави
      Пламен Георгиев
    • jekinsmcon
      jekinsmcon
      Бронз
      не става въпрос за теглене на пари. искам да пратя на един приятел от моя, в неговия акаунт. Не искам да тегля. За тегленето знам
    • zxcmk
      zxcmk
      Бронз
      За да изпратиш пари на друг акаунт, трябва и ти и получателя да сте направили депозит преди това.

@elpatseto,
      За да теглиш се иска депозит и 100фтп, без значение преди или след депозита си ги събрал.

Дано съм бил полезен ;)
    • Patoka92
      Patoka92
      Бронз
      това не е вярно ,че получателя трябва да е направил депозит пращал съм пари на хора ,който не са правели и е нямало никакви проблеми :)
    • zxcmk
      zxcmk
      Бронз
    • ZARIAT
      ZARIAT
      Бронз
      Аз съм изпращал пари във Tilt без да депозирам. Поне десет пъти.
    • dantela
      dantela
      Бронз
      Да попитам дали след като съм получил бонуса мога да депозирам пари преди да съм направил 1000 фтп? Защото в момента съм на 986 фтп и не ми дава да депозирам от ВИЗА. Предполагам, че за да издърпаш пари през дебитна карта, първо трябва да депозираш за да я линк-неш!?
    • jekinsmcon
      jekinsmcon
      Бронз
      Егати! Голямо двуумене стана с този трансфер. Попринцип най-лесното ми е да се свържа с фултилт но не искам, защото преди да се регна през ПС бях имал един акаунт, за който бях забравил. Още не са ме усетили и не смятам да привличам внимание към себе си като ги занимавам да проверяват разни неща. ZARIAT ти кога за последен път си трансферирал средства???

И ако има някой още който знае нещо по въпроса да казва мнение. Тази снимка на zxcmk по горе беше доста красноречива...
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      Първоначално публикувано от jekinsmcon
      Егати! Голямо двуумене стана с този трансфер. Попринцип най-лесното ми е да се свържа с фултилт но не искам, защото преди да се регна през ПС бях имал един акаунт, за който бях забравил. Още не са ме усетили и не смятам да привличам внимание към себе си като ги занимавам да проверяват разни неща. ZARIAT ти кога за последен път си трансферирал средства???

И ако има някой още който знае нещо по въпроса да казва мнение. Тази снимка на zxcmk по горе беше доста красноречива...
      1.Трябва да имаш успешна депозит история.
      2.Трябва да си верифицирал данните от акаунта.
      3.Трябва да е минимум от 1$ заявката.

4. Ако имаш стар акаунт просто забрави при първата заявка за теглене изхвърчаш.
    • ZARIAT
      ZARIAT
      Бронз
      1.Със сигурност не съм депозирал и няма как да се бъркам просто защото през живота си не съм дал и лев от моя джоб за покер.
      2.Не съм и верифицирал друг акаунт освен този във 888.
      3. На въпроса кога за последно съм превеждал:

Това съобщение е изпратено автоматично от Full Tilt Poker.

Име на играча: xxxxx
      Име на играча xxxxxx
      Дата и час: 2011-02-08 04:39:50
      Номер на превода: 078549D7
      Сума: $30.00 (USD)

Състояние: ОДОБРЕН

Този превод е одобрен. Средствата пристигат при получателя веднага.

Успех!
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      Само да добавя, че условията който избройх по-горе се отнасят и за двамата играчи, и за този който прехвърля, и за този който получава.
    • viikatee
      viikatee
      Бронз
      Първоначално публикувано от sttoil
      Само да добавя, че условията който избройх по-горе се отнасят и за двамата играчи, и за този който прехвърля, и за този който получава.

е как тогава вчера получих пари от играч, който никога не вкарвал пари във фтп, и аз от своя страна съм правил преводи към познати, които също не са депозирали ?(
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      Първоначално публикувано от viikatee
      Първоначално публикувано от sttoil

е как тогава вчера получих пари от играч, който никога не вкарвал пари във фтп, и аз от своя страна съм правил преводи към познати, които също не са депозирали ?(
      Не съм експерт, по-добре се консултирайте с отдела на фултилт, но това че никога не си вкарал праи не означава че не е верифицирал акаунта си преди това.