2 въпроса / поканите и точките

• tapomania
      tapomania
      Бронз
      здрасти искам да попитам засщто не ми се за4итат покани,зна4и поканил сам 7 или 8 човека като знам 4е 5 са минали теста и играят,а аз несам полу4ил нищо,днес попитах единия колко то4ки има и тои ми каза 4е има 15 покер то4ки дефакто трява да сам полу4ил 10 долара но ништо, . И покер то4ките се прават само от саита кадето си прежел на4алния капитал ли,щото ас си го преведох в бет365 но играя в фуул тилт и невиждам да се прават то4ки тук, предварително благодаря за одговорите ?( ?( ?( /зна4и уто4нение акаунта в фулла мие регнат тук,и по рано несам имал проблем с поканите правил сам и едно теглене,и маи след него спря да от4ита покани/
  • 4 отговора
    • finchybg
      finchybg
      Бронз
      Здрасти,

ами или хората не са получили капитала, или са го получили, но не са играли/не са събрали необходимите точки. Другото възможно обяснение е, че понякога ъпдейта на точките на твоите приятели в страницата ти с препоръчани приятели може да се забави малко повече. T.e. те да са получили точките, но на теб да ти отчете това малко по-късно.

Тук можеш да видиш какво става с твоите приятели.

Поздрави,
      finchybg
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей tapomania,

Можеш да събираш такива и в покер зали, в които сам си депозирал, но трябва задължително да си използвал линка за изтегляне / бонус кода, който е посочен в нашия списък с покер зали.

Ако си спазил всички условия, тогава би трябвало да получаваш StrategyPoints, както и рейкбек за своята игра във Full Tilt Poker. Ако обаче ти си направил всичко и въпреки това не ти се начисляват StrategyPoints, тогава отново трябва да се обърнеш към отдела за обслужване на клиенти.

Поздрави,

Надя
    • karaka4aneca
      karaka4aneca
      Бронз
      благодаря и на двама ви за одговорите, начи finchybg предполагам 4е си прав за това за ъпдейта,мерси за линка несе бях загледал в опциите в покани приятел,тъй като виждам 4е някои хора са са направили то4ките но несам полу4ил нишо, но немога да разбера какво трудно има да направиш си4ко както се изисква имам поканени 48 4овека и ще истински късмет ако зема и от половината нещо / поздрави
    • tapomania
      tapomania
      Бронз
      хеи да не се учудвате за коментара от карака4анеца ,тая мозила, влезнал сам с последния отварян акоунт ,демек на малкия хаха