Страшно тъпо ...

• preslavblagoev
      preslavblagoev
      Бронз
      Здравей, preslavblagoev,

За съжаление не успяхме да преведем безплатния начален капитал от $50 по сметката ти във Full Tilt Poker, тъй като изглежда, че тя не е тракната правилно към PokerStrategy.com за това предложение.

Възможно е да си забравил да използваш нашия бонус код, когато си се регистрирал там или да си използвал бонус кода от секцията на PokerStrategy.com за покер залите, а не от указанието ни за изтегляне за началния капитал. Опасявам се, че тракването на сметката ти във Full Tilt Poker не може да бъде сменено.

За съжаление този месец можем да предложим началния капитал от $50 само във Full Tilt Poker.

С радост ще споделя с теб обаче, че списъкът със зали, в които можеш да получиш началния капитал, се обновява ежемесечно. Веднага щом и други зали бъдат добавени в списъка, ние ще можем да ти преведем началния капитал там, но имай предвид, че ако имаш съществуваща сметка и в тази зала, ние няма да можем да осъществим трансфера.

Ще те помоля да следиш списъка със зали на тази страница:

http://bg.pokerstrategy.com/quiz/platform/

Щом видиш, че има зала, в която ти нямаш сметка и можеш да получиш капитала там, моля да следваш инструкциите за изтегляне, за да си създадеш сметка там: след това ни пиши и ни кажи коя покер зала си избрал и какво е името ти в нея, за да можем да ти преведем началния капитал.

Ако искаш да се възползваш от съдържанието на сайта ни възможно най-скоро, винаги можеш да се възползваш от бонус за депозит. Нашите предложения са с отлични условия и си струва да ги разгледаш. В случай че решиш да депозираш свои средства в някоя от изброените зали, просто следвай инструкциите за изтегляне, които ще видиш на тази страница:

http://bg.pokerstrategy.com/online-poker-rooms/ />
      Поздрави,
      Екипът за трансфер на PokerStrategy.com

П.П. Ако имаш нужда от помощ или възникнат някакви въпроси, не се притеснявай да се свържеш с нас. Аз и колегите ми ще се радваме да ти помогнем.

Знаичи не съм видял, че трябва да си правя нова сметка и си тагнах стария акаунт с който съм от около година и сега не мога да си взема бонуса, не става ли по някакъв начин да го направя и да го получа, не може ли да си направя нова сметка с кога, за да го получа, защото е много тъпо така ..
  • 7 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей preslavblagoev,

Съжалявам да чуя, че не можеш все още да получиш началния капитал! :( За съжаление ти неволно си нарушил правило на залата, която гласи, че имаш право само на една сметка там. Ние от своя страна не можем да ти преведем бонуса, защото първата ти сметка не е тракната към нас (затова си поличил това съобщение), а втората ти е нарушение на правилата на залата.

Веднага след като се появи нова зала, ти ще можеш да поличиш бонуса си.

Предварително благодаря за проявеното търпение!

Поздрави,
      Деси
    • preslavblagoev
      preslavblagoev
      Бронз
      Нямам думи,страшно много съм разочерован 3 дневно чакане, предоставяне на ID картата ми с всички данни и накрая, какво нищо, за неволна грешка, защо не е не е направено някъде като важно или нещо подобно ... нямам думи.
      И няма ли как да ме разберете и да се промени нещо или нещо подобно ?
    • zxcmk
      zxcmk
      Бронз
      Чукча не читател, чукча писател...

Кое е тъпо?
      Че не си прочел, че не може да таракваш стар акаунт или, че след една седмица ще пуснеш тема: Отворих си нова сметка в Тилта и те ми ги блокираха всичките, баси тъпото?!
    • preslavblagoev
      preslavblagoev
      Бронз
      Не няма да пусна подобна тема, спокойно, просто не съм го видял, че трябва да се поставя код както и да е ..
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей preslavblagoev,

Съжалявам да чуя, че си разочарован, но ние сме се погрижили навсякъде да напишем, че не трябва да си имал сметка досега в избраната покер зала и че трябва да си следвал нашето указание за бонус, за да тракнеш сметката си към нас.

Възможно е по-нататък да предлагаме началния капитал в друга покер зала, в която нямаш сметка, така че потвърждаването на сметката ти при нас няма да е било напразно.

Междувременно ти все пак можеш да се възползваш от нашите предложения, ако направиш минимален депозит в някоя от партньорските ни покер зали - все пак началният капитал е само допълнение към безплатното покер обучение :)

Поздрави,
      Надя
    • boyaneca
      boyaneca
      Бронз
      кога ще има нови зали за сметки там ... имате ли идея ?!?!
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от boyaneca
      кога ще има нови зали за сметки там ... имате ли идея ?!?!
      Здравей boyaneca,

Предполагам, че питаш дали скоро ще има нови зали, в които да предлагаме безплатния начален капитал...

Със сигурност ще добавим и други покер зали освен Full Tilt по-късно тази години, но за съжаление не можем да ти кажем кога точно ще стане това. Можеш да следиш списъка с актуалните покер зали за безплатен начален капитал от тук.

Поздрави,
      Станислав