може ли нещо да се направи по този въпрос?

• krasilaptop
      krasilaptop
      Бронз
      Здравейте имам следния проблем.
      Играх във fulltilt poker и искам да си изтегля парите от там.
      За да го направя знам че залата изисква документи за верификация.
      Имах малко проблеми с намирането на prove of adress но след като тук бяха така любезни да ми помогнат се снабдих с документа и им го пратих.
      Проблема е че чаках три дена и никакъв отговор.
      Накрая си помислих че тия просто може и нищо да не правят.Пиша им аз отново и получавам писмо благодаря за писмото бла бла ... ще препратим документите ви към отдела т.е. ГНУСНИТЕ ПЕДЕ**СИ са се зачесвали три дена и аз си стоя и чакам !!!
      Страхотни са тия.
      Сега сме на ден 5ти и аз не издържах и им написах отговор на писмото както и им пратих нови писма на support security i account information на всеки отдел по 2! Надявам се поне така някой ги види и се поразмърдат.
      Ест. че ги натропах и ги помолих поне до края на годината да ги проверят документите остават им още 300 дни.
      Аз имам чувството че от тоя сайт са педе**си и се еб***т за това не могат да проверят документите не може да са такива малоумници аз стоя и чакам три дена и накрая ми казват сега ще пратим документите ви към отдела за проверка !!!! :evil:
      Въпроса ми е мога ли да направя нещо по въпроса ?
      Мога ли да се оплача някъде ? Нещо може ли да се направи въобще срещу тези нещастници или просто трябва да си стоя и да чакам и да се моля на тяхното благоволение най накрая някой да се заеме с документите ми.
      Това е най смотания сайт който съм играл просто искам да си взема парите в момента и казвам сбогом довиждане ЗАВИНАГИ! Другите малоумници с които съм имал проблеми са Mansion poker и там също чакаш съпорта да ти помогне а те стоят и се пощипват.
  • 6 отговора
    • georgegetov
      georgegetov
      Бронз
      А пък аз като ви казах някакъв ''twinster'' почна да ме хейтва и така нататъка... Аз вече чакам 7ми ден някой да ми погледне документите за верификация на личните данни и да ми откл. акаунта. :) Кво да ви кажа пълни олиго*рени. Само да събера повечко пари си ги тегла всички и ги слагам в покер старс, а тия от ФТП да си е*ат майката :tongue:
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей krasilaptop,

Разбирам разочарованието ти и нетърпението ти, но се случва колегите да са претоварени, особено през уикенда, когато съставът не е пълен. Затова моля и теб, и georgegetov да се въздържате от подобни обиди. Едва ли някой нарочно бави отговора.

Би могъл да напишеш оплакване, обикновено пишеш на обикновения имейл за обслужване на клиенти и молиш да го отнесат до мениджърите.

Моля те обаче за малко търпение, сигурна съм, че ще ти отговорят възможно най-скоро :)

Поздрави,
      Надя
    • krasilaptop
      krasilaptop
      Бронз
      [quote]Първоначално публикувано от Nadia

Разочарование ли аз в момента съм толкова бесен че ако хвана някой от тия кретени просто ще им разбия мутрите отвсякъде.
      След като ги чаках 5 дена ми написаха писмо на 6ия че документите са прекалено голям размер и не могат да ги проверят !!!
      Документа ми е 3.05мб те проверявали до 3.00мб.
      Що за смешен сайт е това ?то това е просто смешно не можем да проверим документ по голям от 3 мб! ОМГ
      И това е втората по големина зала в света ! Без коментар.
      И искам да кажа тук че това съобщение са го изпратили примерно на 30% от потребителите си като имаме в предвид че имат сигурно няколко милиона потребители то просто трябва да си бавноразвиващ да не си оправиш системата ами да продължаваш да пращаш това съобщение на милиони потребитрели.
      Наде уважавам мнение ти но в случая няма какво да се лажем тия са пълни нещастници.
      То просто е несериозно да се оправдават с липсата на персонал и че за това ти бавят документите.
      Еми наемете си хора втората по глемина зала са все пак !
      Или какво нямат достатъчно пари за повече персонал ?!
      Дали ?
      Като правят милиони на ден
      Пълни нещастници са тия честно ви казвам ако хваня някой то тия кретенчета просто ще му разбия мутрата отвсякъде.Бесен съм.
      И това писмо което казваш има ли някъв смисъл въобще да го пиша ще стигне ли до мениджърите или просто аз ще стоя и пиша някво писмо 20 минути и някой ще го изтрие с едно кликване?
      Има ли нещо по смислено което мога да направя и да се оплача има ли някакъв телефон за такива нередности и злоупотреби с търпение на потребители ?
      Някаква организация която следи за тези неща и ги регулира?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      [quote]Първоначално публикувано от krasilaptop
      Първоначално публикувано от Nadia

Разочарование ли аз в момента съм толкова бесен че ако хвана някой от тия кретени просто ще им разбия мутрите отвсякъде.
      След като ги чаках 5 дена ми написаха писмо на 6ия че документите са прекалено голям размер и не могат да ги проверят !!!
      Документа ми е 3.05мб те проверявали до 3.00мб.
      Що за смешен сайт е това ?то това е просто смешно не можем да проверим документ по голям от 3 мб! ОМГ
      И това е втората по големина зала в света ! Без коментар.
      И искам да кажа тук че това съобщение са го изпратили примерно на 30% от потребителите си като имаме в предвид че имат сигурно няколко милиона потребители то просто трябва да си бавноразвиващ да не си оправиш системата ами да продължаваш да пращаш това съобщение на милиони потребитрели.
      Наде уважавам мнение ти но в случая няма какво да се лажем тия са пълни нещастници.
      То просто е несериозно да се оправдават с липсата на персонал и че за това ти бавят документите.
      Еми наемете си хора втората по глемина зала са все пак !
      Или какво нямат достатъчно пари за повече персонал ?!
      Дали ?
      Като правят милиони на ден
      Пълни нещастници са тия честно ви казвам ако хваня някой то тия кретенчета просто ще му разбия мутрата отвсякъде.Бесен съм.
      И това писмо което казваш има ли някъв смисъл въобще да го пиша ще стигне ли до мениджърите или просто аз ще стоя и пиша някво писмо 20 минути и някой ще го изтрие с едно кликване?
      Има ли нещо по смислено което мога да направя и да се оплача има ли някакъв телефон за такива нередности и злоупотреби с търпение на потребители ?
      Някаква организация която следи за тези неща и ги регулира?
      От личен опит (аз преди съм работила за голяма покер зала), мога да те уверя, че писмото ти ще бъде отнесено към по-висша инстанция, ако оплакванията имат основание.

Поздрави,
      Надя
    • rosso1948
      rosso1948
      Бронз
      Пич, от както не играя в ФТ имам над 300 $ печалба :f_biggrin: Знаех си ,че не съм толкова калпав играч колкото ме представяха там !!!
      п.п.Там ще играя само на големите Мтт на високите лимити !!
    • DilyanDimitrov
      DilyanDimitrov
      Бронз
      От опит казвам че ФТ са доста бавнички с тези верификации, и аз си почаках доста, върнаха ме 2-3 пъти, знаеш как е :)
      Просто се зареди с търпение и чакай :s_cool:

П.С. Като стана дума за съпорт, мога да поздравя съпорта на Покерстарс, до час отговарят :s_love: