interesno !!!!!!!

• psRosenPanchev
      psRosenPanchev
      Бронз
      искам да попитам нещо което ми направи впечутление неска . Значи направих си рег в pokerstrategy с меркетинг кода , после в покерстрас си направих депосит с кода STARS600 , напраих си виза електрон преди това еврова , и като си правих депосита ми направи впечутлние че ми иска само номер на картата и тоя код от жадната страна на картата последните 3 цифри , бес пинк код бес нищо , та въпроса ми е мога ли да си направя депосит с на някой друг картата , като му видя номера и кода от зад, не че мисля да го правя просто ми е супер странно че само това се изисква
  • 8 отговора
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Здравей,

Преместих темата ти в подфорум "Въпроси-начинаещи".

Картата с която се депозира трябва да бъде на името на човека, на който принадлежи покер сметката. В противен случай, при изтегляне на сумата ще бъде блокирана сметката.

Не те съветвам да го правиш това.

Поздрави,
      Митко
    • Rolland6
      Rolland6
      Бронз
      Първоначално публикувано от DimitarLyubenov

Картата с която се депозира трябва да бъде на името на човека, на който принадлежи покер сметката. В противен случай, при изтегляне на сумата ще бъде блокирана сметката.

Не те съветвам да го правиш това.

Поздрави,
      Митко
      +1 .. Личните данни на картодържателя (Име, фамилия и адрес) и тези в сметката в покер залата трябва да съвпадат. Ако в покер залата си посочил друг адрес, несъответстващ с този, който е предоставен в банката .. също няма да можеш да направиш превод ... поне на мен ми се е случвало.
    • DilyanDimitrov
      DilyanDimitrov
      Бронз
      Номер на карта + име на картодържател е УНИКАЛНО, Пина на тези карти служат за теглене през банкомат.
      Не трябва да ти е страно, че не ти го искат при депозит, номера на картата и името ти са достатъчни.
    • maharabaduba
      maharabaduba
      Бронз
      Начини има, но 1-во не са легални и 2-ро не са морални !!!

П.П. Не се обиждай, но си крайно неграмотен !!!!!!!!!!!!!!!!!
    • jikev
      jikev
      Сребро
      С най-добри намерения ще отбележа:
      То е ясно, че една книга не си прочел и няма и да прочетеш, но те четат подрастващи, които също не четат книги и няма от къде да видят как се пишат думите правилно и ще ги подведеш:
      "бес" се пише без
      "депосит" -> депозит
      "впечутление" -> впечатление

Приемам печатни грешки, но по два, три пъти в тоя текст ми идва множко...
    • psRosenPanchev
      psRosenPanchev
      Бронз
      просто съм използвал превод от латиница на кирилица , защото иначе пиша много бавно , не е нужно да се правиш на много умен , ако не ти харесва нещо си трай
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Първоначално публикувано от psRosenPanchev
      искам да попитам нещо което ми направи впечутление неска . Значи направих си рег в pokerstrategy с меркетинг кода , после в покерстрас си направих депосит с кода STARS600 , напраих си виза електрон преди това еврова , и като си правих депосита ми направи впечутлние че ми иска само номер на картата и тоя код от жадната страна на картата последните 3 цифри , бес пинк код бес нищо , та въпроса ми е мога ли да си направя депосит с на някой друг картата , като му видя номера и кода от зад, не че мисля да го правя просто ми е супер странно че само това се изисква

Как очаквате сериозни отговори, при несериозно написани постове?
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от psRosenPanchev
      Здравей psRosenPanchev,

При плащания с кредитни/дебитни карти в Интернет е необходимо да предоставиш:

1. Номер на карта
      2. Дата на валидност
      3. Номер от гърба на картата
      4. Име написано на картата
      5. Не винаги: Адрес на картодържателя.

Никой в Интернет няма да ти иска ПИН код. Тъй като е относително лесно да депозираш с кредитна карта, затова покер залите имат стриктни изисквания за сигурност и проверка на самоличността. С цел да се ограничат злоупотреби, най-често е възможно да теглиш само от карта, с която си депозирал. Освен това можеш да депозираш само с карта, която е на името на собственика на сметката в дадената покер зала.

Поздрави,
      Станислав