Първоначални $50

• jocata
      jocata
      Начален
      Здравейте. Регистрирах се в сайта, реших теста и ми поискаха снимки за потвърждение. Снощи изпратих снимки, но не бяха с много добро качество и получих отказ. Днес имах възможност и направих по-добри снимки, но от екипа ми отговарят, че щом веднъж са отказали няма връщане назад! Няма ли някакъв шанс да получа и аз $50 като останалите хора и какво трябва да направя?
  • 12 отговора
    • IvanPS
      IvanPS
      Бронз
      Здравей,

Щом нашият отдел за сигурност е отказал твоя начален капитал, то това решение е взето на база нашите "Правила и условия" и за съжаление не подлежи на преразглеждане.

Не забравяй, че винаги можеш да се възползваш от нашите бонуси за първи депозит, които ще ти позволят да трупаш StrategyPoints за покер зала, където нямаш предишна сметка и ще имаш достъп до нашите покер материали.

Поздрави,
      Иван
    • jocata
      jocata
      Начален
      При положение, че всичко е изрядно ми отказвате. Да ви имам отдела, а на измамниците одобрявате =)

- 1 клиент
    • IvanPS
      IvanPS
      Бронз
      Здравей,

Нашият отдел за сигурност се стреми да ограничи потребители, които не са преминали нашия тест сами или потребители опитващи да получат нашия начален капитал повече от веднъж, като на изряден потребител не би му била наложена подобна санкция.

Благодаря за разбирането.

Поздрави,
      Иван
    • jocata
      jocata
      Начален
      Понеже имам брат и той е получил $50 долара и аз не мога, така ли? Той е предоставаил документи за самоличност, както и аз!
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от jocata
      Понеже имам брат и той е получил $50 долара и аз не мога, така ли? Той е предоставаил документи за самоличност, както и аз!

Здравей jocata,

Съжалявам да разбера, че ти е отказан началния капитал!

Както моят колега Ivan ти е писал, това решение е окончателно и ние в случая няма с какво да ти помогнем.

Разбира се, ти можеш да се възползваш от учебните материали и услуги, предлагани от PokerStrategy.com, ако сам направиш депозит в една от нашите партньорски покер зали.

Поздрави,
      Станислав
    • jocata
      jocata
      Начален
      Мислите ли, че ще продължа да съм ви "клиент" :rolleyes:
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Ти пък ако си мислиш, че точно такива "клиенти" търсят ... :D :D :D :D :D :D
    • jocata
      jocata
      Начален
      Търсят та.. сега примерно ще си внеса пари и ще се регистрирам на ново.. мисля, че тва е загуба ?
      А ти ако им лижеш гъза може и да те ранг-нат със ЗЛАТО :D
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Регистрирай се наново :) И като ти закрият и 2та акаунта да видим кой на кой ще лиже :) :D :D :D
    • jocata
      jocata
      Начален
      Искаш да кажеш, че не мога да се регна във FullTilt още веднъж ли ?! :D
      а "PokerStrategy" няма да има нищо общо и май това е последния път, в който влизам : )
      Айде, Успех!
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Първоначално публикувано от jocata
      Искаш да кажеш, че не мога да се регна във FullTilt още веднъж ли ?! :D
      To, че можеш можеш. Ама когато те хванат .. :D :D :D :D :D :D и с ФулТилт няма да имаш нищо общо после :D :D
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей jocata,

Точно така, не можеш да се регистрираш наново в никоя покер зала, тъй като това не е позволено и ще доведе само до допълнителни усложнения.

Аз невежднъж съм казвала, че началният капитал от $50 е само малко допълнение, към това, което предлагаме ние. В крайна сметка PokerStrategy.com е професионално покер училище и ние бихме желали да видим колкото се може повече играчи да развиват покер уменията си и да постигат успех.

Помагаме им с покер видеоматериали, стратегически статии, тренировки на живо, професионален анализ на ръце, стратегически дискусии - при това всичко това е напълно безплатно.

А в дългосрочен план си струва много повече да работиш над покер уменията си, отколкото само да получиш $50.

Поздрави,
      Надя