Въпрос за билет

• mitaka08
      mitaka08
      Бронз
      Здравеите .Спечелих билет в 888 от 1 во място в фриирол ако реша да се отпиша дали щте превърна наградата в парична,пише че вноската за турнира е 150 $?
      И могали да снимам документите си с камерата на компютараси?
  • 12 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Най-добре е да се свържеш директно с отдела за осблужване на клиенти на 888.com Pacific Poker, за да попиташ дали можеш да получиш паричната стойност на билета.

Относно документите: ако камерата на компютъра ти е с достатъчна резолюция, така че всичката информация по документите да се чете ясно - тогава няма проблем. Не забравяй да изпратиш и своя снимка отблизо, на която държиш документа си за самоличност близо до лицето си.

Поздрави,

Надя
    • mitaka08
      mitaka08
      Бронз
      Благодаря много за одговора.Отворх сметка в cake poker но не съм много сигурен дали съм направил всичко както трябва.Можели да се провери?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Няма за какво :)

Само че аз малко се обърках... Искаш да получиш началния капитал в 888.com или в Cake Poker?

Поздрави,

Надя
    • mitaka08
      mitaka08
      Бронз
      Претпочитам в 888 но до колкото разбрах маи не мога незнам защо
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @mitaka08,

Здравей,

Ще трябва да се свържеш с отдела за клиенти на английски език тук; те ще могат да ти кажат причината, ако има такава.

Поздрави,
      Деси
    • mitaka08
      mitaka08
      Бронз
      Благодаря за бързия одговор.За съжаление почти не знам англииски.
      Товае и причината да не съм разбрал какво ще стане с билитами в888 ако се откажа.Чесно казано маи не съм с добри шансове там,малко се укуражих след вчерашнатами награда ,квалификация за PCA на 6 декември в покер старс но все пак ще се откажа от турнира в888 ако не горя с билета
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Според мен в общността ще се намерят хора, които да ти помогнат с превод на писмото ти до 888.com както и до отдела за обслужване на клиенти. Макар че малко ме съмнява да получиш парите за билета - по-скоро ще се наложи да играеш.

Успех!

Надя
    • mitaka08
      mitaka08
      Бронз
      Справих се чрез онлаин преводач с писмото към 888 и очаквам отговр.
      Утре ще пиша и до покр стртезит и ще пратя снимки .Благодаря за пожеланието .Но дано имам и муничко късмет :P :D
    • dobri86
      dobri86
      Бронз
      Трябва автоматично да ти върне парите, ако се откажеш. Смело и безотговорно да не мине турнира и да си останеш само със спомена :D :D
    • IronmanBG
      IronmanBG
      Бронз
      Играй си турнира и се изкефи пък може и да вземеш някой $ :) До сега не съм чувал някоя зала да е заменяла билет за паричната му равностойност...
    • mitaka08
      mitaka08
      Бронз
      Май наистина щеси играя турнира.Апък можи и да ги изненадам с някоиа простотия докато се усетят че не въртя номера а просто съм новак и още правя тъпи грепки :D :D :D :D :evil:
    • klavistratche
      klavistratche
      Бронз
      Всъщност някой зали заменят купоните(билетите) за пари макар и да не можеш да ги теглиш можеш да си ги позлваш като нормалните дето си си депозирал. Мисля, че покерстарс го предлагат като ти дават турнирни долари и ако не се бъркам и ФТ също макар да не съм логвал там от повече от 3-4 месеца