Покер залите

• AlexTzorvas
      AlexTzorvas
      Начален
      Здравейте. Скоро мисля да мина теста, но аз в почти всички покер зали имам регистрация, че и даже съм депозирал. Може би само в Кейк покер нямам рег. Това значи ли, че не мога да се регистрирам през PokerStrategy в тези зали? Тогава единственият вариант остава Cake Poker. :) А там доколкото знам не пускат българи.
  • 5 отговора
    • accetone
      accetone
      Бронз
      Чаках 3-4 месеца, след като реших теста за зала, в която да взема началния капитал. И го взех в Кейк покер. Освен да го решиш и да изчакаш за зала.
    • AlexTzorvas
      AlexTzorvas
      Начален
      Въпросът ми е дали ще мога да си направя регистрация в някой от сайтовете, в които съм се регистрирал.
    • Irabubka
      Irabubka
      Бронз
      Не, нямаш право да се регистрираш 2-ри път. В момента мисля, че началния капитал се дава само в Full Tilt.
    • AlexTzorvas
      AlexTzorvas
      Начален
      Е ако се дава само във фултилт значи нема смисъл да се занимавам... :( Жалко!
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Първоначално публикувано от AlexTzorvas
      Е ако се дава само във фултилт значи нема смисъл да се занимавам... :( Жалко!
      Здравей,

Да този месец началният капитал се предоставя само във FTP. Но това не ти пречи да преминеш теста и да заслужиш 50-те $.

Залите се обновяват и е възможно скоро да се добави нова зала в която да можеш да получиш началният капитал.

Началният капитал не се губи, след като веднъж вече си го спечелил.

Също така можеш да се възползваш от промоцията ни "Покани приятел" и да спечелиш до 100$. В подписа ми има повече информация за това.

Поздрави,
      Митко