1000FTP Теглене

• faktor1
      faktor1
      Бронз
      Такаа-направих въпросните 1000FTP след получаването на началания капитал от 50$.Сега искам да изтегля някаква част от сумата,която съм натрупал,но не мога да ги изтегля.Искам да ги изтегля с VISA,но не ми се появява бутон-изберете http://www.prikachi.com/images.php?images/538/2992538x.jpg Та въпроса ми е трябва ли преди това да съм си потвърдил сметката,за да тегля или е нещо друго.Мерис предварително.
  • 4 отговора
    • faktor1
      faktor1
      Бронз
      Незнам защо не иска да отвори IMAGE-a.

П.П. Оправих го. :)
    • achko
      achko
      Бронз
      Трябва да направиш поне мин. депозит от 10$ за да можеш да теглиш.. Депозираш 10$ с визата и след това теглиш каквото си решиш там.
    • faktor1
      faktor1
      Бронз
      Значи,дори и да съм направил тези 1000FTP ако не съм направил дори мин.депозит,няма да мога да тегля-ОК мерси много :) :D
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей faktor1,

Поради мерки за сигурност залите задължават теглещия пари - да направи минимален депозит с опцията, с която смята да изтегли парите. Това е един вид верификация. :)

Браво, че си успял да освободиш бонуса си! А плануваш ли да продължаваш да играеш? Ако отговорът е да, един съвет от мен - ако не ти е спешно това теглене, по-скоро остави покер банката си по-голяма и качвай лимитите, защото така ще те очакват доста по-големи тегления. :s_cool:

Ходиш ли на нашите тренировки на живо, защото виждам, че не пускаш ръце за анализ? С колегите можем да те насочим към интересни за теб образователни занимавки, които да ти помогнат доста.

Поздрави,
      Деси