Теглене на TAF бонус към Moneybookers

• Vnpoker86
      Vnpoker86
      Бронз
      Здравейте, искам да попитам дали ще има някакъв проблем при изплащането на TAF бонуса към Moneybookers, ако сметката ми там е в лева. Питам защото в опциите за теглене на бонуса беше написано само Moneybookers (USD).
  • 37 отговора
    • misko69
      misko69
      Бронз
      Сигурно няма,но знай,вчера г. обменяха долара на 1.41 ;( :s_cry: :s_cry: :s_cry: :s_cry:
    • gunnerboy22
      gunnerboy22
      Бронз
      Няма проблем и аз ги теглих чрез мънибуукърс и сметката ми е в лева. Просто се въоръжи с търпение след като поискаш тегленето.
    • mariowrc
      mariowrc
      Бронз
      здравеите искам да попитам колко голямо да бъде това тарпение горе долу ако е възможно някои да ми каже де?
    • gunnerboy22
      gunnerboy22
      Бронз
      Пре мен беше 10 дена, при теб може и по - малко да е. Най - важното е че ще ги получиш ;)
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Първоначално публикувано от mariowrc
      здравеите искам да попитам колко голямо да бъде това тарпение горе долу ако е възможно някои да ми каже де?
      Здравей,

До осем работни дни би трябвало да ги получиш парите. Ако и до тогава не си ги получил, ще те помоля да пишеш на отдела за обслужване на клиенти - цЪк

Поздрави,
      Митко
    • Patoka92
      Patoka92
      Бронз
      аз съм много довелен от тази програма точно след 7 дни ме преведоха парите пуснах ги сряда другата сряда бяха в сметката ми няма лажа няма измама в тас програма :P
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей Patoka92,

Благодаря ти за споделената информация и мнение! Ти какво направи със своите спечелени парички от програмата? Ще се радваме да споделиш. :s_cool:

Поздрави,
      Деси
    • Patoka92
      Patoka92
      Бронз
      купех си часовник ,който много ме кефеше тей ,като знам ,че е забранено публикуването на други сайтове а незнам ,как се качат снимки ето го модела ,който иска да го види casio EF-527L-1AVEF :P :P
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от Patoka92
      купех си часовник ,който много ме кефеше тей ,като знам ,че е забранено публикуването на други сайтове а незнам ,как се качат снимки ето го модела ,който иска да го види casio EF-527L-1AVEF :P :P
      Здравей,

Да ти е честит новия часовник! Нещо подобно на този ли е?

Между другото не е забранено да се публикуват линкове във форума. Забранено е да се прави реклама на конкурентни сайтове и партньорски програми на онлайн игри.

Поздрави,
      Станислав
    • Patoka92
      Patoka92
      Бронз
      абсолютно същия е мерси :P :P
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Добре изглежда! Завиждам ти благородно ;)

[img]http://ep.yimg.com/ca/I/4-watches_2147_125431975[/img]
    • CTaH4o
      CTaH4o
      Бронз
      прочетох тази тема много ви благодаря за информацията която получих.Начи ще трябва да изчакам 10 дена за да получа парите си в букарса :) от препоръчай приятел
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от CTaH4o
      прочетох тази тема много ви благодаря за информацията която получих.Начи ще трябва да изчакам 10 дена за да получа парите си в букарса :) от препоръчай приятел
      Здравей,

Всяко теглене отнема до 8 работни дни :)

Ако мине повече от 8 дни, можеш да пишеш на отдела за обслужване на клиенти в менюто Помощ :)

Поздрави,
      Надя
    • xwink93
      xwink93
      Бронз
      браво,часовника е много хубав.
    • AsotoBG
      AsotoBG
      Бронз
      Досега никога не съм ползвал услугите на МБ, направих си сметка там, но преди да се опитам да изтегля пари към МБ трябва ли да си направя верификация или това не е небходимо?
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от AsotoBG
      Досега никога не съм ползвал услугите на МБ, направих си сметка там, но преди да се опитам да изтегля пари към МБ трябва ли да си направя верификация или това не е небходимо?
      Здравей AsotoBG,

Най-вероятно трябва да верифицираш сметката си в Moneybookers преди да можеш да теглиш от нея. Освен това верификацията ще ти увеличи текущите лимити за получаване и теглене.

Поздрави,
      Станислав
    • AsotoBG
      AsotoBG
      Бронз
      Понеже днес прехвърлих минимума от 50$ по програмата "покани приятел" и си огледах акаунта в МБ, но не открих къде мога да изпратя документи за верификация. Възможно ли е да ги прехвърля тези 60$, толкова имам от тази промоция и да увиснат в МБ, докато не изпълня верификацията?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от AsotoBG
      Понеже днес прехвърлих минимума от 50$ по програмата "покани приятел" и си огледах акаунта в МБ, но не открих къде мога да изпратя документи за верификация. Възможно ли е да ги прехвърля тези 60$, толкова имам от тази промоция и да увиснат в МБ, докато не изпълня верификацията?
      Здравей AsotoBG,

Препоръчвам ти просто да пишеш на Moneybookers, преди да изтеглиш парите - така ще ти е най-спокойно според мен :) А е възможно и да не се наложи да верифицираш сметката си, но само от Moneybookers ще могат да ти кажат :)

Поздрави,
      Надя
    • AsotoBG
      AsotoBG
      Бронз
      Мда, така май е най-разумно.
    • 1
    • 2