Един студентски МТТ блог.

• Nomad1990
      Nomad1990
      Бронз
      Така ,така , дойде и моето време . :)

Здравейте на всички!
      Казвам се Деян ,на 20г съм,уча и работя в София и както всички останали съм влюбен в играта от години.Специалността ми не ми оставя много свободно време в комбинация с работата ,но пък както знаете there's a wish - there's a way.
      Опитвал съм всички формати с времето ,къде успешно къде не ,но от самото начало голямата ми страст остават мтт играта.Самоук играч съм,видеата и статиите дойдоха много по-късно,след като вече си бях изградил "своя" основа,която естествено беше пълна с минуси ,но ме караше да се чувствам добре и адреналина от финална маса за самоук играч беше неуписуем. :tongue:

От година само четя форума ,без да споделям ,но след края на януарската ми сесия (вчера) реших ,че за моето благо би било добре да развивам блог и да поствам ръце във форума за анализ - всичко би ми било само от полза.
      В началото на така наречените ми покер премеждия опитах много зали ,но и до ден днешен съм силно привързан към една определена ,чиято платформа мисля ,че не мога да споделя you know why. :f_grin:

Относно лимитите , дълго време се задържах на 5,50$ и чак края на миналата година започна да ми се отплаща постоянството ,точно в момент ,в който си мислех ,че това не е моята игра.Януари и Февруари бяха отлични за мен и сега гледам към ниво 11$ ,а защо не и 22$ ,където нивото на играчите не е кой знае колко различно. :f_love:

Ще се опитвам да ъпдейтвам често ,дано постигна някакъв интерес,но запомнете само едно FORZA JUVE !

Успех!
  • 24 отговора
    • Kalinimal
      Kalinimal
      Бронз
      Ами хайде успех на новия лимит и внимавай с управлението на банката ;)
    • Nomad1990
      Nomad1990
      Бронз
      Мерси :) Управлението на банката и аз сме скарани от известно време :]
      Планирам това да се промени ,но идеята ми е ,че шотвайки по-горен лимит без необходимата банка ме кара да играя много по-концентрирано ,октолкото на лимит 5 например ,където усещам ,че имам предимство и много често губя концентрация. :f_cool:
    • Nomad1990
      Nomad1990
      Бронз
      За днес съм запланувал ,въпреки че съм на работа -

$600 guaranteed - 09:00 - 5,50$ ,който вече играя
      $800 guaranteed - 10:30 - 5,50$
      $2,200 guaranteed - 12:30 - 11$

стискайте палци ;)
    • Emo87
      Emo87
      Бронз
      УСПЕХ! ФОРЗА ЮВЕ !!! :)
    • Nomad1990
      Nomad1990
      Бронз
      На първият турнир след ужасен рийд и кол на пуша на малкия стак ( твърдо го бях сложил на К хай) ,а той отвори А с по-добър ривър ,аз станах малкия стак ,загубих един флип и в крайна сметка завърших 8/160 за 25,20$

Втория продължава засега добре ,въпреки че разделих пот след ривъра малко нещастно ,на се надявам на ФТ.
    • Nomad1990
      Nomad1990
      Бронз
      Е достигнах си желаната фин.маса ... и така си и остана 10 от 180 и 18$ към сметката ,човек е способен на страхотни глупости ,когато е изморен.. :f_o:

Третия продължава ,незнам как ще го довърша ,съсипват ме на работа .. :f_o:
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Първоначално публикувано от Nomad1990
      Третия продължава ,незнам как ще го довърша ,съсипват ме на работа .. :f_o:
      Успех с турнира ;)

Но, няма как да казваш, че те съсипват на работа и да цъкаш покер едновременно - не са съвместими двете неща!

А, и да не забравя поздравления за блога, ще го следим с интерес.

Поздрави,
      Митко
    • Nomad1990
      Nomad1990
      Бронз
      Прав си и благодаря , но има нещо странно - на работа са едни от най-големите ми успехи досега и си го обяснявам с факта ,че заетостта ме кара да пропускам ръце ,които иначе бих изиграл и то грешно. :f_biggrin:
    • Nomad1990
      Nomad1990
      Бронз
      За вчера summary-то е следното , кешнах в 5 от 7 турнира с две финални маси ,но нищо сериозно. :f_confused:

Днес планът е следният засега:
      -2,200 guar. - 11$ - 12:30
      -1,200 guar. - 5,50$ - 13:00

Ще мъча да вляза дийп и на двата ,доста познати турнири са и после ще се опитам да постна ключови ръце за дискутиране.
      :]
    • Nomad1990
      Nomad1990
      Бронз
      -2,200 guar. - 11$ - 12:30 - fin pos. 17/240 - 25$ short stack и трябваше да пушна с JJ,платиха ми с 66 и стрейт на ривъра :f_confused:

26/330 на втория след неуспешен флъш дроу ,отново шорт стак :f_confused:
    • Nomad1990
      Nomad1990
      Бронз
      Играя в момента един дийпстак 6мен турнир и преоткривам покера! Изпробвал съм и преди този формат ,не знам защо не съм се задържал , определено се чувствам добре. :f_biggrin: Дано да е и финансово след края му.
    • Nomad1990
      Nomad1990
      Бронз
      Както си отбелязах в монологчето ,което си водя снощи се влюбих в 6 мен дийп турнирите и днес любовта ми се превърна в страст :f_biggrin:

http://img145.imageshack.us/i/62715105.jpg/

На хедс-ъпа бяхме с 300к и двамата ,продължи около 5 мин ,след като му платих all-in-а с АКо ,той ми отвори А10спатии ,за да видя флоп 3 6 5 спатия и да приключа дотук.Съжалявам за ръката ,защото знаех ,че мога да го спечеля ,но и тази печалба ме удволетворява достатъчно,т.к се явава вторато по-големина в скромната ми покер кариера.

Планове от утре:
      Дийп стак 6 мен колкото повече ,толкова повече :f_cool:

Ако някой изобщо чете блога ми ,бих се радвал ако ми препоръчате как да конвертирам ръцете си ,за да ги постна ,защото неуспях да намеря съвместим конвертор за ongame.

Благодаря и успех на всички!
    • kiril92
      kiril92
      Бронз
      Много добро постижение.жалко,че не си успял да спечелиш турнира (префлоп си го доминирал ама ... )
      За напред много първи места да имаш
    • Nomad1990
      Nomad1990
      Бронз
      Мерси ! Все ми бягат първите ,виж второ и трето вече трябва уроци да преподавам ,то си е изкуство "как да не спечелите турнира" :s_biggrin:
    • Nomad1990
      Nomad1990
      Бронз
      След като суинга последните 10 дни ме беше пратил в трета глуха с 250$ назад ,преди малко се затвърди поговорката payback is a bitch :s_evil:

Uploaded with ImageShack.us

Цели оттук насетне ,да спазвам най-накрая шибания банкрол мениджмънт ,че не ми се ходи до ИСУЛ да ми събират сърцето след определени сесии. :f_biggrin:

И ако най-накрая рибешката ми глава проумее как да конвертира ръце от онгейм блогът ми може би ще заприлича на нещо подредено,а не на драсканици под формата на монолог.

Успех на всички!
    • kiril92
      kiril92
      Бронз
      Браво,много добро постижение
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Все такива да постваш! :s_biggrin: И по честичко! :) Публикува ли го вече в тази тема - $500 000 за 1 година ?

Поздрави,
      Христо
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Поздравления и от мен!

А само като се сетя, какви ги говорше по едно време, че тази игра не е за теб и тем подобни глупости, ми се иска сега малко да те нахраня .. но няма да го направя :)

Пожелавам ти успех и все по-големи печалби :)

Митко
    • Nomad1990
      Nomad1990
      Бронз
      Тогава вярвах в думите си ,защото резултатите бяха многооооооо далеч от предпочитаните.Беше се стигнало до момент ,в който наистина бях рухнал.Всичко се пречупи след нова година всъщност , за два месеца печалбите ми са 2пъти тези за предните 2 години и половина.Знаех ,че мога да бия лимита ,предполагам просто постоянство му е майката.Благодаря и успех!
    • 1
    • 2