Малко Начинаещ въпрос

• pino1988
      pino1988
      Бронз
      Здравейте
      Искам само да попитам, тукощо се регистрирах но първо малко ще почета че ми казаха че ако не мина теста няма бонус. Колко пъти има право да направя грешка ? Мисля тая вечер да почета цялата и утре на обяд да се пробвам. И ако може само някой да ми каже на кой теми да наблегна най много за да не се излоажа на теста. По принцип играя покер но досега съм играл само в зали на Редактирано никъде на друго място. И да питам ако натисна бутона започни теста веднага ли го започвам че не съм чел още да не стане тъка да изгоря с опита за теста.
      Благодаря предварително на тези които ще ми помогнат

Редактирано от moodkiller.
  • 3 отговора
    • freax0r
      freax0r
      Бронз
      Имаш право на 5 опита. За всеки от опитите имаш достатъчно време, за да отговориш правилно на въпросите. По принцип под всеки въпрос има връзка към определена статия в която се крие отговора.
      Успех!
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей , имаш право на 5 опита за теста. Не се опитвай да наизустяваш статиите и таблиците от първия път , по време на самия тест можеш да си ги преглеждаш и да намираш верните отговори така че просто ги прочети веднъж да си наясно кое къде да търсиш и не би трябвало да имаш проблеми :)

п.п. опс изпреварили са ме :)
    • pino1988
      pino1988
      Бронз
      Благодаря и на двама ви няма да бързам днес ще почета и утре като стана с кафето ще направя първият си опит :) Благодаря отново