Въпрос относно $50

• pokeraggressive
      pokeraggressive
      Бронз
      Ситуацията е следната - чух от един приятел, че в този сайт мога да чета много полезни статии и едва ли не това е като библия за начинаещите играчи. Реших да го посетя и останах много доволен от прочетеното и изгледаното. Също така забелязах, че с прилагане на знанията, усвоени от статиите във сайта, мога да спечеля безплатен капитал от $50 като реша съответния тест. Викам си това е твърде хубаво, за да е истина - нестига, че хората ти дават знания, безценни за тепърва прохождащите в покера, ами и ти предоставят начален капитал с минимум вложени от теб усилия. Реших, че няма какво толкова да му мисля и се регистрирах и съответно реших теста. След това започна великото ходене по мъките. Ден след ден в продължение на 1-2 седмици пращах исканите данни(някои дори по повече от веднъж), но отговорът беше нещо от сорта, че не съм предоставил нужния набор от данни. Тогава забелязах, че искат и сметка за ток или телефон за удостоверяване на адреса. Та нали в личната карта има текущият ми адрес. Смятам, че личната карта дава достатъчно(дори прекалено много) информация за човек и е доста трудно(поне за мен) да се фалшифицират данните от такъв документ. В крайна сметка, след двуседмична "борба" за приемане на данните ми, получих съобщение, което гласеше "За съжаление проверката на самоличността ти не беше успешна"- какво по-силно средство за удостоверяване на самоличността ми от личната карта ? Ако някой може да ме светне как точно стоят нещата и къде сбърках бих му бил много благодарен! НО дори и да не успея да се преборя са моя стартов капитал, ще продължа да се уча от така полезната за мен информация, поместена в сайта.

П.П. Поздравявам екипа на pokerstrategy.com за перфектно направения сайт!
  • 3 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей pokeraggressive,

Съжалявам да разбера, че ти е бил отказан началния капитал!

Тук във форума никой не знае точната причина и можем само да гадаем. Тези решения се взимат от колегите от отдела за сигурност и ние нямаме повече информация от теб.

Радвам се, че сайтът ти е харесал и оценяваш учебните материали, промоциите и всички други ресурси предлагани от нас. Надявам се всичко това да се отрази позитивно на покер уменията ти и да спечелиш много повече от $50.

Успех по покер масите,
      Станислав
    • pokeraggressive
      pokeraggressive
      Бронз
      Добре.Как мога да се свържа с отдела за сигурност ?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей pokeraggressive,

Предполагам, че би искал да научиш причината за отказа. Поради мерки за сигурност, отделът за сигурност не споменава детайли относно отказа.

Предполагам разбираш, че ако започнат да обясняват на всеки един индивидуално, защо точно му е бил отказан бонусът, ще доведе до безброй злоупотреби с бонуса, а те не може да допуснат това.

Моля да разгледаш правилата и условията за ползване, там са описани причините, които водят до подобно решение: цък.

Не забравяй, че ти все още можеш да бъдеш пълноправен член и да се възползваш от всичко, просто трябва да направиш депозит със собствени средства в една от залите тук: цък. Има и чудесни предложения за депозитни бонуси!

Поздрави,
      Деси