Въпрос относно началния капитал

• shikov75
      shikov75
      Бронз
      Здравейте,
      току що преминах и теста.Залата която ми дава за взимане на началния капитал е единствено FullTilt. Но понеже вече имам отворена сметка там искам да попитам дали мога да изтегля капитала в друга покер зала.Ако ли не как процедираме .
      Благодаря за съдействието
  • 8 отговора
    • achko
      achko
      Бронз
      За съжаление няма как да получиш капитала във фул тилт така че единствената ти опция е да изчакаш да се осигурят други зали в който това да е възможно. Обикновено всеки месец е различно , но никой не може да ти гарантира че другия месец ще има такава зала. Така че освен да се заредиш с търпение няма какво друго да направиш.
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Здравей shikov75,

Благодаря на achko за отговора, който ти е дал.

Найстина няма как да вземеш началният капитал в друга зала на този етап.
      Но това не трябва да те притеснява! Проверявай редовно за пусната нова зала.
      Тези 50$ няма да изчезнат ;)

Митко,
    • bebsytyy
      bebsytyy
      Бронз
      Видях темата и реших, че може тук да попитам относно моя проблем! Нова съм и след като преминах теста тръгнах да изпълнявам стъпките за началния капитал във Фул Тилт, но... при регистрацията си там съм пропуснала да въведа кода за началния капитал, чак след като се регистрирах видях къде е трябвало да го напиша... та мисълта ми е по какъв начин мога да го въведа след това и къде?! Много ще съм благодарна на хората които ми помогнат :) :f_biggrin: !!! Поздрави bebsytyy!
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей ,

Пиши на отдела за обслужване на клиенти -> Помощ. Те ще ти обяснят дали може да се направи нещо по въпроса.

Поздрави,
      Христо
    • Jordyyy
      Jordyyy
      Бронз
      Здравейте и от мен!
      Понеже виждам, че зададените въпроси са близки до моя проблем, реших и аз да не отварям нова тема. Ако има проблем се извинявам предварително.
      Така... Вчера преминах и аз теста успешно, но късно прочетох, че не може да получиш парите във вече съществуваща сметка. После се регистрирах във FullTilt-а и общо взето положението в момента изглежда така:
      http://img602.imageshack.us/f/58533450.jpg

Направих всички стъпки, както е описано, но ме притеснява, че продължава да изписва, че стъпките не са изпълнени и напразно чакам началния си капитал.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей Jordyyy,

Така е, няма да можеш да го получиш в момента. Съжалявам, че не мога да те зарадвам още сега! Ще трябва да изчакаш за зала, в която нямаш сметка. :)

Моля да следиш залите на следната страница: цък. По принцип се стараем да добавяме нови зали, но това не се случва всеки месец, така че ще трябва да те помоля за търпение. Ако сметката ти е била одобрена за начален капитал, няма за какво да се тревожиш, той няма да изтече и си е твой.

Като алтернатива, можеш да депозираш свои средства в една от залите ТУК, така ще имаш достъп до нашето съдържание по-скоро и отново ще можеш да получиш бонуса, когато има зала, в която нямаш сметка. Решението е твое. :s_cool:

Винаги можеш да се консултираш за своята сметка и с отдела за обслужване на клиенти. Колегите с радост ще ти помогнат!

Успех!

Поздрави,
      Деси
    • Jordyyy
      Jordyyy
      Бронз
      Благодаря за изчерпателния отговор! :)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Първоначално публикувано от Jordyyy
      Благодаря за изчерпателния отговор! :)