Относно капитала...

• EternalPain4You
      EternalPain4You
      Начален
      Здравейте,

Искам да попитам няколко въпроса понеже играя от скоро тук:
      1. Един пряител ми каза за този сайт и реших да играем тук, но като мина теста и ми дава да направя снимка с лична карта и такива за това да се разбере че сам над 18 Години и други неща. Но при него е нямало такова? Задължително ли е да се минава през това? При него е нямало 100% за това питам ..
      2. Ако вече съм взимал капитал от 50$, мога ли отново ? Т.е. на една и съща платформа?
      Благодаря предварително...
  • 6 отговора
    • LegionBG
      LegionBG
      Бронз
      Здравей,

1. Задължително е!
      2. Не можеш.

Поздрави,
      :evil:
    • EternalPain4You
      EternalPain4You
      Начален
      Е да ама това за годините не е задължително ... аз съм взимал от друг акаунт 50$ и почнах да играя , но си забравих паролата...... понеже ги правя различни ... получих ги без това да ми проверяват годините :f_p:
    • MaryJaneBg
      MaryJaneBg
      Бронз
      Как да не е задължително? То си пише над 18
      2. Use of the services
      2.1 To register on the Platform, the User has to be at least 18 years old or such other higher minimum legal age in the jurisdiction of the User. PokerStrategy.com reserves the right to request proper and satisfactory documents to verify the age and/or identity of the User. PokerStrategy.com has the right to block the account of the User until the User has provided satisfactory proof of age.

И като си получавал преди не може да си правиш нов акаунт да получиш пак.
    • EternalPain4You
      EternalPain4You
      Начален
      Искам да кажа че сега ми дава това да си направя снимка и още някои неща, които при първата не ми ги искаше. Аз не че нямам 18.... просто си забравих паролата на миналия акаунт. Но благодаря за отговорите,стана ми ясно че няма да мога :)
    • LegionBG
      LegionBG
      Бронз
      След като си забравил паролата цъкни тук!
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Първоначално публикувано от EternalPain4You
      Е да ама това за годините не е задължително ... аз съм взимал от друг акаунт 50$ и почнах да играя , но си забравих паролата...... понеже ги правя различни ... получих ги без това да ми проверяват годините :f_p:
      Виждам, че искаш да играеш и да си активен при нас, но нямаш право на втора сметка при нас или на втори бонус от $50. Имаме право да ти поискаме документи за самоличност, ако сметнем, че е необходимо. Създаването на тази сметка е против правилата и условията ни за ползване: цък и няма да получиш бонуса.

Както са те посъветвали, моля да следваш стъпките, за да можеш да ползваш своята 1-ва сметка: цък.

Поздрави,
      Деси