Начален капитал

• tara66bg
      tara66bg
      Начален
      Здравейте!Опитах да взема 50$ начален капитал.Реших теста и направих всичко както е описано.На следващия ден в очакване на моя превод получих e-mail , в който пишеше , че не могли да се свържат с мен и да уточня време удобно за мен - направих го.Обадиха ми се , мъжът говореше на английски , незнайно защо(аз знам английски колкото да се оправя в такъв разговор, но не всеки знае , което е лошо).Човекът ме попита за ID-то ми в pokerstrategy,e-mail и какви са блиндовете в покера , разбира се казах му всичко.Той ми каза , че до 24 часа щяли да се свържат с мен отново за още информация и разговорът приключи.Прибрах се в къщи след час проверих e-maila си и имах ново писмо от вас.''Съжеляваме но не преминахте теста за личните данни''. Какво подяоволите е това нещо..? X(
  • 3 отговора
    • IvanPS
      IvanPS
      Бронз
      Здравей,

Имай предвид, че за да се свърже нашия отдел за сигурност с теб на английски език, то регистрацията ти е била създадена през английската версия на нашия сайт.

Можеш да ми изпратиш съобщение на Помощ, за да ти потвърдя, дали сметката ти е създадена от тази версия на нашия сайт.

Поздрави,
      Иван
    • vanushadamqnova
      vanushadamqnova
      Начален
      здравейте, синът ми ми направи регистрация в сайта, преминахме заедно теста. Нова съм в тази игра.Защо като ми обадихте и като потвардих че регистрацията е моята немога да си получа началния капитал?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей vanushadamqnova,

Решението на отдела за сигурност е спрямо нашите правила и условия за ползване. Съжалявам, че не си получила бонуса, но това е необратим процес, който не подлежи на дискусия.

Като алтернатива, можеш да депозираш свои средства в една от залите ТУК, така ще имаш достъп до нашето съдържание.

Поздрави,
      Деси