50$ Бонус

• kymupa
      kymupa
      Бронз
      Здравейте!

Реших теста в петък, а още не ми е преведен началния капитал. Не съм получавал писмо да си пращам лични данни и незнам какво да правя. Ако може някаква помощ, защото вече минаха 3 работни дни (4 ако броим и петък).

Благодаря!
  • 16 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @kymupa,

Здравей,

Нашият отдел за клиенти ти е пратил съобщение тук.

Не си въвела данните си в "Cashier" страницата на Full Tilt.

Поздрави,
      Деси
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Ами данните ми са въведени, всички задължителни полета са попълнени. Да не би да има някаква специфични особеност за въвеждане, която да ми обягва?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @kymupa,

Здравей отново,

Става въпрос за данните ти във Full Tilt покер, а не на нашия сайт. Надя беше така добра да ти направи скрийншот, за да видиш къде трябва да попълниш данните си.

Успех!

Поздрави,
      Деси
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Здравейте отново!

Първо искам да благодаря за отделеното време по въпроса ми! Моите данни са въведени по този начин (начина на скрийн шота) още от петък (когато преминах теста). Незнам къде бъркам. Имам скрийн, но е твърде голям и не мога да го кача в форума. За това кажете къде мога да кача скрийна, ако ви потрябва.

Благодарности!
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Не е необходимо да ни изпращаш скрийншот. Молим те обаче да провериш дали си изтеглил софтуера за игра от http://www.fulltiltpoker.net/ или от http://www.fulltiltpoker.com/. Често се случва объркване, защото интернет страниците изглеждат почти по същ начин.

Можеш да разбереш от това, че на иконката за софтуера пише само Full Tilt Poker на правилния софтуер, а на този, който е само с виртуални пари пише Full Tilt Poker.net.

В случай, че си свалил софтуера за виртуални пари, трябва да си свалиш нормалния софтуер и да въведеш данните си там.

Ако проблемът не е в това, моля те пиши ни тук, за да можем да проверим!

Поздрави,

Надя
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Ами на иконката ми пише Full Tilt Poker, което както разбрах е правилния.

Да попитам дали може проблема да е в това, че не съм изтеглил софтуера, когато преминах теста, защото го имах и преди.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Възможно е това да е причината. По-важното обаче е дали си въвел правилния бонус код или не: PS150 за Full Tilt. Ако си имал сметката преди да преминеш теста и не си въвел бонус кода, за съжаление ще трябва да си избереш друга покер зала за началния капитал.

Значи - имал ли си тази сметка преди?

Поздрави,

Надя
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Ами аз имах една сметка, но тъй като бях прочел за този проблем при други потребители (притежаване на друга сметка и невъзможност да се преведат парите) си направих нова регистрация. Въведох кода, когато се регистрирах. Юзър нейм-а е kumira.
      Благодаря за съдействието.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

По правило не е възможно да ти преведем началния капитал в нова сметка, ако вече си имал такава в избраната покер зала.

Можеш да пишеш на отдела за обслужване на клиенти на Full Tilt Poker и да ги попиташ дали можеш да използваш новата си сметка (ако те се съгласят, пиши ни тук, за да сменим потребителското име, което си въвел).

Ако обаче те не се съгласят, трябва да си избереш нова покер зала, в която не си имал сметка до този момент. В този списък са покер залите, от които можеш да си избереш, както и детайлните инструкции за това какво трябва да направиш, за да получиш началния капитал.

Поздрави,

Надя
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Ами аз всъщност не съм имал пари в тази сметка, това брои ли се?
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Писах на отдела за обслужване на клиенти и те ми обясниха, че не мога да си вкарам бонуса в FT. Затова си мисля в Mansion. Та въпроса ми е дали мога, когато направя нужните точки, да си прехвърля парите в сметката в FT или няма да е възможно?

И коя покер зала бихте ми препоръчали като за начало. Чувам, че PS нещо се заяждали с тези бонуси.
    • finchybg
      finchybg
      Бронз
      Здрасти,

веднъж щом изпълниш условията за освобождаване на бонуса, естествено можеш да играеш където поискаш.

Аз лично точно Pokerstars щях да ти препоръчам, ако направиш всичко като хората и нямаш акаунт преди това там - няма за какво да се заяждат, но пък Mansion също е добър избор, защото и там има нелош трафик, а и към сметката си там можеш да изпращаш натрупаните си средства от програмата Покани приятел , което за съжаление не става в Покерстарс (но може във Фул тилт).

Поздрави,
      finchybg
    • Didkapitka
      Didkapitka
      Глобален
      Изпратих наново снимките на посочения email, както ми беше казала. Надявам се всичко да се нареди тоя път.

Благодаря предварително.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Didkapitka,

Получили сме документите ти, за съжаление колегите от отдела за сигурност имат нужда от малко повече време, за да ги проверят.

Моля те за още малко търпение и ти благодаря за разбирането.

Поздрави,

Надя
    • teogoppp
      teogoppp
      Начален
      Здравейте,подобен проблем,само че съм попълнил всички данни в КейкПокера а вече 4-ти ден не са ми превели 50$ :) благодаря предварително :)
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей teogoppp,

Най-добре пиши на отдела ни за обслужване на клиенти. Те ще могат да ти отговорят на въпроса.

Поздрави,

Станислав