Спонсорирано клипче на PokerStars във Vbox7 - тъпи коментари с-у покера

• JoDDDzz
      JoDDDzz
      Бронз
      Като чета коментарите под клипчето и ми става тъпичко ;( Масово коментари от сорта на "покера е хазарт", "да бе да ще си профуквам парите през монитора", " нямам си друга работа ами комар щи играя, че и в нета дет не им виждам лицата" и тн.

Написах 1-2 коментара в отпор ама нещо се получава ефекта на спорене със стената. X(
  • 15 отговора
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Изобщо няма смисъл да обясняваш. Ако искат да се вслушат ще разберат.

Януари, докато ми бяха очните в университета, стана въпрос именно за покер и един колега вика "аз съм много добър на покер". Питам го в коя зала играе, а той - "аз играя само на живо". Питам го защо не играе онлайн, а той - "ами то онлайн, като не мога да им видя лицата и не става. За да играеш покер трябва да го виждаш, кога те блъфира". Тука вече ми стана ясно, колко е добър и колко "играе" покер, но все пак го попитах къде във Варна играе. За отговор получих "ами събираме се от време на време с приятели". Започнах да му обяснявам, че и онлайн може да се печели, но се сещате какъв беше резултата. На дървен философ колкото и да му обясняваш... файда никаква :)
      "да бе да ще си профуквам парите през монитора"

това зависи изцяло от човека. Като си глупав и не искаш да се развиваш, ще ги загубиш.
      нямам си друга работа ами комар щи играя, че и в нета дет не им виждам лицата"
      никой не ги кара на сила

Толкова съм спорил по такива теми, че вече съм се отказал :) Който е проявил някакъв интерес от мои познати/роднини/приятели с удоволствие съм му помагал и обяснявал. Но някой насреща, който си знае неговото ... айде без :)
    • rosso1948
      rosso1948
      Бронз
      Абе те и наще и моите приятели говорят така ,ама като зех 500 $ за 10 дена ,се чудеха кво да кажат :D
    • JoDDDzz
      JoDDDzz
      Бронз
      @Petarvalchev

И аз имам колеги във ВИНСа които ми поднесоха 1 път "мн съм добър на покер" и след 5 минути и на мен по същия начин ми стана ясно колко са добри.

И на домашно сме играли, обаче когато се опитвам да им обясня някои ситуации и да им кажа защо са я изиграли грешно започват да се дразнят щото съм им казвал как да играят.. тцтцтц Млъкнах си и след 4 часа си заминах със 6 стака. После единия колега ме пита "що си толкова добър?", казах му, че това че съм си тръгнал с повече пари от останалите не ме прави по-добър. Обясних му даже, че въобще не съм добър в сравнение с адски много хора и тн и тн. И като ми изтърси още един въпрос, от който ми стана ясно, че не разбира за какво му говоря, замазах набързо и прекратих темата.

Явно човек трябва да е малко по-широкоскроен, а не кон с капаци за да разбере някои неща. На мен даже не се е налагало никой да ми обяснява за покера. Просто ми беше интересен като игра, не след дълго набарах pokerstrategy и се зарибих максимално.
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Първоначално публикувано от rosso1948
      Абе те и наще и моите приятели говорят така ,ама като зех 500 $ за 10 дена ,се чудеха кво да кажат :D
      "Да, ама колко загуби?"
      и след малко
      "По-добре е да си откажеш докато си напред"
    • Zoristiq
      Zoristiq
      Бронз
      Всички сме били така... И аз на живо съм си отварял устата примерно "Ае човек защо той ти залага ти му плащаш после доло падат Асак Поп и Карти за боя ти пак му плащаш след като имаш Вале и 6-ца" - Да, ама ако излезе.... ??? И до там ... Но се учат хората започват да мислят :) Пък е все пак нали от тези хора печелим .. Настроените Хазартно.. Тези които не им пука , че всеки ден вкарват по 10лв~100$ .. Важното е , че с 3/6 е хванал стрийт и на игра 10/20стотинки е взел Пот от 3,50(Примерно!) :D :f_biggrin:
    • rosso1948
      rosso1948
      Бронз
      Първоначално публикувано от darkonebg
      Първоначално публикувано от rosso1948
      "Да, ама колко загуби?"
      и след малко
      "По-добре е да си откажеш докато си напред"

Това "Ама колко загуби" го слушам цял живот :D При мен след 3-то място миналата седмица ,казвам на майка ми а тя ми вика ....Ми ето точно имам нужда от нова входна врата :D :D :D :D А баща ми : А бе я ги мани тия глупости бе !!!

п.п Не забравяйте ,че всички наши роднини са израсли в комунистическо време ;)
    • Armm1
      Armm1
      Начален
      Някой ще даде ли линк за въпросното клипче ?
    • Emo87
      Emo87
      Бронз
    • Rysata
      Rysata
      Бронз
      :D доста крейзи видео.. посмях се. Как да им обясняваш.. няма смисъл. ФУ бич :D
    • VeskoFC
      VeskoFC
      Бронз
      това ми напомня на 1 случай говоря си с един колега и стана дума за покер, той почна да ми обяснява колко много играел и че бил загубил "девет - десет хиляди"
      по късно стана ясно че това му е бил стага на някакъв play money турнир :D :D
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Последната реплика на пича ... :D :D :D :D :D :D
    • peruzz1
      peruzz1
      Бронз
      На мене една приятелка ми обяснява: "Мъжа ми е много добър на покер!"
      Аз и казвам: "Браво, и аз поигравам, ама съм като асансьор, ту печеля, ту губя"
      Тя: "Ооо, Калоян само печели!"
      Аз: "?!?!"
      Тя: "Милиони има!"
      Аз: "Фейсбук?"
      :) там е да:)
    • ate1977
      ate1977
      Бронз
      Първоначално публикувано от peruzz1
      На мене една приятелка ми обяснява: "Мъжа ми е много добър на покер!"
      Аз и казвам: "Браво, и аз поигравам, ама съм като асансьор, ту печеля, ту губя"
      Тя: "Ооо, Калоян само печели!"
      Аз: "?!?!"
      Тя: "Милиони има!"
      Аз: "Фейсбук?"
      :) там е да:)
      :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
    • terapio
      terapio
      Бронз
      Хахахаха. Видях клипчето. Все едно са ме записали мен и приятелката ми. Абсолютно същия разговор.
    • NWZION
      NWZION
      Бронз
      хич не им отваряйте очите на които и да било хахах даже се старайте да се съгласявате с тях, че всичко е късмет, съчувствайте им заради лошия късмет при изгубен BI или ръка хахах особено тези които играете лайв окуражавайте ги да играят хазартно и да вярват само в късмета хахах не си губете клиентелата като им изнасяте поучителни и скучни лекций