Omaha

• Laferaa
      Laferaa
      Бронз
      Здравейте!
      Защо няма подфорум за Стратегии, тактики, и анализ на ръце за тоя вид покер?
      Бих искал да науча нещо повече за него.
      Виждам, че има статии, но всички съществени са със статус сребро и не са ми достъпни. Ще съм ви благодарен ако можете да направите нещо по въпроса.
  • 13 отговора
    • misko69
      misko69
      Бронз
      Предложение имаше отдавна,но.....Аз сега си пляскам в такъв турнир в 888 ;)
    • Laferaa
      Laferaa
      Бронз
      То и аз играя едни $0.10 в PS :D
    • misko69
      misko69
      Бронз
      Аз нещо се зарибих,снощи завърших 13-ти от 75,5 долара вход,10 са в парите... :( Мисля да се пробвам и тази вечер. :rolleyes: :rolleyes:
    • Laferaa
      Laferaa
      Бронз
      Аз пък при първия си опит в Омаха станах втори от 240 и ми се сториха големи ламери ...
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравейте,

Към момента нямаме треньор за Omaha и наемането на такъв изисква да имаме добър наличен трафик. Досега само шепа хора са заявили своя интерес и ви предлагам да си помагате.

Зависи кой формат те интересува: цък (списък с теми във форума).

Отделно можете да публикувате и в английския форум своите ръце. Ако имате нужда от помощ, споделете.

@ Laferaa,

Съдържанието ни е достъпно за нашите активни членове. Ти явно не акумулираш точки и затова все още си със статус Бронз. Можеш да разгледаш офертите, които предлагаме на следната страница: цък, има и чудесни депозитни бонуси. :) След натрупването на 100 точки, в срок от 28 дни, ще имаш статус Сребро.

Успех по масите!

Поздрави,
      Деси
    • diadi
      diadi
      Бронз
      Аз също давам глас за Омаха.
      Откакто се качиха тези статия пред 5 месеца, няма нищо ново.
      Според мен трафика не е чак толкова слаб, просто невяравам всеки играещ да дойде тука и да пише.
      И другото което в момента Omaha Hi/Lo също събира доста хора, а в сайта няма нито една статия. За сметка на това има 7 card stud , което със сигурност се играе по малко ОХЛ.
      Незнам толкова ли няма някой да преведе 2-3 статия или някое видео, иначе всеки ден публикувате,че БГ обществото на ПС се увеличавало.
    • amirati
      amirati
      Сребро
      Аз също съм "за" повече материали относно Омаха. Мисля, че има доста хора, които играят или биха искали да я играят.
      Омаха-та ми е любимия тип игра, но в момента не я играя просто защото няма стратегически материали подобни на СГС например. Ясно е , че при нея няма таблица на начални ръце, но мисля че има достатъчно тънки моменти които да се предложат като стратегия от по-напредналите в играта.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравейте,

Има и други методи, които биха могли да ви помогнат да привлечете и други членове да ви подкрепят, а с това и да привлечете вниманието ми към този формат.

От сега ще ви кажа, че "+1" от някой наш член не е достатъчно. Помолих ви да ползвате другите форуми, а също и да дискутирате тук. Покажете, че сте достатъчно хора, че сте активни и дискутирате помежду си. Много от вас могат да пускат ръце в английския форум или други. Докажете ми своята мотивация и желание за развитие, изградете група, която е мотивирана да се развива в този формат и работете над играта си с настоящите ресурси.

Това аз смятам за желание да се развивате в този формат и ви насърчавам да преминете към по-активния метод. :)

Кой знае, може да си вземем български треньор и да имате и видеоматериали. От вас зависи.

Поздрави,
      Деси
    • icho76
      icho76
      Бронз
      Здравейте на всички любители на покер варианта, наречен Омаха .Аз съм доста добре подготвен теоретично за тази игра и ако някой има някакви въпроси за нея с удоволствие ще съдействам.Като начало нека уточня ,че вариантите при тази игра са два - Онаха хай и Омаха хай-лоу - и има голяма разлика в правилата .
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от icho76
      Здравейте на всички любители на покер варианта, наречен Омаха .Аз съм доста добре подготвен теоретично за тази игра и ако някой има някакви въпроси за нея с удоволствие ще съдействам.Като начало нека уточня ,че вариантите при тази игра са два - Онаха хай и Омаха хай-лоу - и има голяма разлика в правилата .
      Здравей icho76,

Благодарим ти, че сподели :)

Защо не ни разкажеш малко повече за себе си и досегашния си опит във форума за нови играчи?

Поздрави,
      Надя
    • troshacha
      troshacha
      Злато
      Здравейте.

Аз играя в PS само omaha hi sh 25$ и понякога МТТ. Ще бъде много хубаво да има в българската покерстратеджи общност раздел за омаха. Разбира се, че трябва да има заинтересовани хора относно този вид покер. Преди малко се записах в английския покерстратеджи в омаха група в скайп. Интересно ми дали ще има свестни хора с които ще обсъждам моята и тяхната игра. Та може в скоро време, ако има желание от ваша стана, да се съберем и ние в така скайп група. Това като цяло е много полезно нещо, защото ще ни вдигне нивото на всички ни.

Поздрави,
      Тодор
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от troshacha
      Здравейте.

Аз играя в PS само omaha hi sh 25$ и понякога МТТ. Ще бъде много хубаво да има в българската покерстратеджи общност раздел за омаха. Разбира се, че трябва да има заинтересовани хора относно този вид покер. Преди малко се записах в английския покерстратеджи в омаха група в скайп. Интересно ми дали ще има свестни хора с които ще обсъждам моята и тяхната игра. Та може в скоро време, ако има желание от ваша стана, да се съберем и ние в така скайп група. Това като цяло е много полезно нещо, защото ще ни вдигне нивото на всички ни.

Поздрави,
      Тодор
      Харесва ми идеята за Skype група, сигурна съм, че така ще можете да си помогнете много :)

Дано да има други желаещи, за да можете да започнете възможно най-скоро :)

Поздрави,
      Надя
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравейте,

Днес публикувахме видео Статистиките в Омаха. Може да го гледате тук. Дано да ви е полезно.

Поздрави,
      Станислав