Предложение Относно Тренировките..

• Zoristiq
      Zoristiq
      Бронз
      От скоро съм запознат с тях и съм присъствал само на една единствена на Бах22 и той точно тогава на единия турнир достигна финална маса и така работното ми време както беше до 11 си тръгнах в 2 :) . Истина е , че от тях се учи много но рядко много хора успяват да сварят или да се вместят в времето.. Ето днес исках да присъствам на втората тренировка но трябваше да правим ревизия и нямаше как ... Адски ме е яд.. :( Предоложението е : Не може ли трениора да записва дадената тренировка и хем ще се вижда всичко хем ще коментира хем като не си успял да присъстваш някой може да е задал въпроса които си искал да зададеш ти и да чуеш отговора.. Общо взето мисля , че ще помага много. Вярно е , че някой сигурно ще продължават повечко време , но не мисля , че това е проблем да се качват някъде като файлове и които се интересува да си ги сваля.. Може и да се коментират в дадена тема след преминаването на тренировката.. В Смисъл едва ли в определено време има повече от 20-30-40 човека... а искащите да присъстват 100% за 10 пъти повече ! И ако някой иска да научи нещо за СНГ и я изпусне .. следващата може да е ... Не се знае кога чак.. А и пак не е 100% сигурно , че ще успее.. А и така Труда на трениорите ще е по ползотворен.. Едно е да има на живо 20 човека и да обесняваш нещо което и другия пут ще има хора да питат за него.. Друго е да го гледат после още 300-500 човека.. Мисля , че може да се направи... Дори и за МТТ пак може да са файловете по 400-500 мб и да са примерно по 1 4ас и да се качват в Dox.bg или където и да е.. ! Много неща съм испузнал и още мнгоо ще изпусна... А и не съм само аз.. Сигурен съм :X
  • 4 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей Zoristiq,

Благодаря ти за предложението!

Виждам, че имаш интерес към уроците на Бах и вече не един път сме дискутирали тази тема във форума.:) Решението ни не се е променило. От своя страна, решението се основава изцяло на експертна преценка от Образователния отдел на PokerStrategy.com.

Не плануваме да позволим тренировките да се записват, нито ние да ги записваме. Защо? Истината е, че цялата идея на тренировките е да присъствате - те са на живо.

За да ви улесним, ние сме записали графика на тренировките за цял месец, с цел да прецените кога ви е удобно да отидете.

За нас е важно тренировките на живо да са достъпни единствено в реално време и да стимулират участието на нашите потребители, за да участват активно и така да подобряват играта си.

Разбира се, ние разполагаме и с видеоматериали, които се надявам да гледате редовно. Ето списък с материалите на Бах: цък. Заедно с Бах работим над още видеоматериали.

Поздрави,
      Деси
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей Zoristiq,

Влючвам се малко извън темата за тренировките на Бах и съм съгласен с мнението на Деси, но искам да те попитам, тъй като виждам, че играеш основно кеш маси (поне от видео материалите които записваш съм останал с такова впечатление), защо посещаваш тренировки за турнири?
      @darkonebg провежда тренировки в понеделник и вторник за кеш маси и всички любители на СГС, като времето е между 20-21:00 до 22:30 (съобразено е с нормален работен ден).
      Извинявай ако съм останал с грешно впечатление, просто се опитвам да помогна.

Поздрави,
      Христо
    • Zoristiq
      Zoristiq
      Бронз
      Здравейте.. Не сте ме разбрали точно.. 1-вата тренировка която гледах(и досега единствената беше на БАХ22) А тази за която писах , че съм изтървал и се изнервих беше вчера и беше на Дарконе за кеш :) А иначе щом и преди е било дискутирано и така е решено за стимулиране на повече присъстващи в реално време, ОК . Благодаря за отговорите :)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей Zoristiq,

Ти, разбира се, може да ходиш на всички тренировки, които са ти интересни. :)
      Ето ги на darkonebg в NL форума за дискусии, има графика на всяка. Има и инфо. за минали теми.

@всички:
      Ако нещо ви интересува, което вече е говорено, но искате отново да се залегне в тренировка, всички може да пишете тук: цък.

Поздрави,
      Деси