Покани приятел проблем

• jekinsmcon
      jekinsmcon
      Бронз
      Здравейте! Един приятел, когото поканих, вече доста време играе във фуллтилт с началния си капитал. Той има над 100СП но на мен са ми превели само сумата за първите 10СП и не отчите че той е направил над 100СП, а той със сигурност ги има защото вече от доста време играе. Какво да правя? Съвети приемам всякакви!
  • 16 отговора
    • misko69
      misko69
      Бронз
      10-те бонус не важат за Покани приятел... ;)
    • nadetoo82
      nadetoo82
      Бронз
      И аз имам доста "проятели", дето немогат и 15 SP да направят. Явно просто не късат и си губят парите за ден, два :) Може и твоя приятел да е от тях.
      Даже имам един дето си стой на 0 SP от 4 месеца(получил е нач. кап.). Ама кой да ти каже ...
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравейте,

За въпроси относно вашите поканени приятели, моля да пишете на отдела за обслужване на клиенти. Колегите ще могат да ви кажат всичко. Просто им дайте имейл адресите на своите приятели (с които са се рег. при нас), или техните потребителски имена в съобщение тук, и ще получите отговор на своите въпроси.

И аз също искам да споделя с вас: бонус точките не се броят, а само стандартните точки.

Поздрави,
      Деси
    • nadetoo82
      nadetoo82
      Бронз
      Трудно се общува с "отдела за обслужване на клиенти". Само ми дават някакви готови отговори. Няма да им досаждам повече. :)
    • LegionBG
      LegionBG
      Бронз
      За това не съм съгласен, 2 пъти съм им писал и винаги бяха учтиви и не ми отговаряха с готови отговори. Да винаги го има и стандартното изречение, но това е нормално, работил съм като поддръжка като тези хора и мога да ти кажа, че няма да намериш отдел в който няма готови фрази. Даже още някъде си пазя темплейтите :D

:evil:
    • nadetoo82
      nadetoo82
      Бронз
      Аз пък ти казвам, че им зададох един въпрос два пъти и така и не получих отговор. И въобще не искам да споря с никой тук. И аз съм общувала с тях и всичко е било наред, но сега не се разбрахме нещо. Може причината да е в мен.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Първоначално публикувано от nadetoo82
      Аз пък ти казвам, че им зададох един въпрос два пъти и така и не получих отговор. И въобще не искам да споря с никой тук. И аз съм общувала с тях и всичко е било наред, но сега не се разбрахме нещо. Може причината да е в мен.
      Здравей nadetoo82,

Съжалявам, че не си получила отговор, който да ти е полезен! Ще рзследваме допълнително: моля да споделиш с нас на: bulgaria@pokerstrategy.com своя проблем.

Колегите се стараят да помагат на всички ви възможно най-бързо и е нормално понякога да има стандартни съобщения. Ако обаче даден проблем не е решен, това трябва да се отнесе към по-висша инстанция, което е мениджърите на общността.

Поздрави,
      Деси
    • nadetoo82
      nadetoo82
      Бронз
      Грешно ме разбирате. Нямам проблем. Нагоре в коментарите пишеше да се обърнем към отдела за обслужване на клиенти, ако имаме питане относно някой от препоръчаните приятели. Просто не получих конкретен отговор (може да не съм задала въпроса правилно :) ) Съжелявам, че го направих на въпрос.
    • freax0r
      freax0r
      Бронз
      При мен пък се получи друго. Аз съм рефериран от solarispoker, след което аз съм реферирал (с моя си афилиейт линк) през мен друг приятел, който при регистрацията в полето "кой го е препоръчал" пише моя ник, но при мен не излиза като рефериран, а излиза при солариса :D :D :D :D
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей freax0r,

Съжалявам, че се е получило така!
      Нямам как да стане това, освен когато се е регистрирал, да е въвел потребителско име solarispoker. Говори със своя приятел и питай кой линк е ползвал. :)

Поздрави,
      Деси
    • Emo87
      Emo87
      Бронз
      Добре де, защо в колонката ми за поканен приятел имам един "плюс", а не неговото име или никнейм в залата в която играе? Да не е нещо проблем или така би трябвало да е?
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей Emo87,

От "плюс"-а можеш да следиш неговия статус, но няма как да видиш залата, в която играе и потребителското му име там.

Поздрави,
      Христо
    • achko
      achko
      Бронз
      Имам поканен приятел който не знам кой е (не ми е познат юзъра с който се е регнал) , получил е капитала преди 2 седмици но си няма ни една точка. Има ли начин да се свържа с него за да видя що не играе? :)
    • Emo87
      Emo87
      Бронз
      Първоначално публикувано от moodkiller
      Здравей Emo87,

От "плюс"-а можеш да следиш неговия статус, но няма как да видиш залата, в която играе и потребителското му име там.

Поздрави,
      Христо
      ОК, мерси! :)
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от achko
      Имам поканен приятел който не знам кой е (не ми е познат юзъра с който се е регнал) , получил е капитала преди 2 седмици но си няма ни една точка. Има ли начин да се свържа с него за да видя що не играе? :)
      Пробвай да му пишеш през "Общност", че друг начин май няма. :) Но той ако не влиза във сайта, едва ли ще гледа и в "Общност" какво се случва.

Поздрави,
      Христо
    • achko
      achko
      Бронз
      Даже и там не става защото когато се опитам да го добавя ми казва "Данните не бяха записани в базата данни."