Съмнително ?!?

• Dob4ii
      Dob4ii
      Начален
      Здравейте, регистрирах се във сайта, отговорих на въпросите и т.н.
      Избрах си покер сайт в който да получа бонуса. Направих всичко както трябва и получих емайл в който пише да пратя копие от личната ми карта ето и част от писмото
      Изброените детайли трябва да се виждат: име, адрес (ако има такъв), организацията, издала документа, номера на личната карта или паспорта и датата ти на раждане.

Направи ми впечатление, че се иска номера на личната карта. При положение, че това е поверителна информация и не виждам с какво ви би помогнала да се идентифицирам като реален клиент... Въпроса ми е става ли да се прати емейл без тези данни защото Вие нямате никакво право да го изисквате от който и да било съгласно закона за защита на потребителските данни.
  • 2 отговора
    • kukkiwonBG
      kukkiwonBG
      Бронз
      Според мен никои не те задължава.
      Ако не искаш не пращай, а пък съпорта има същите права, може да ти прати пари, може и да не ти прати...

Толкова е лесно.

При положение, че ти дават пари, от нищото и ти помагат да се научиш да играем, малко не е на място твоята забележка.

PokerStrategy е най-голямото покер училище в света.
      Някак си мисля, че не са тук да ти крадат самоличността.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @Dob4ii,

Здравей и добре дошъл!

Ще трябва да отнесеш въпроса си към отдела за обслужване на клиенти на английски език тук.

Поздрави,
      Деси