Проблем с началния капитал

• 50 отговора
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей LogisticsbG,
      Нашият отдел за поддръжка на клиенти е уведомен и ще се свърже с теб в най-скоро време.
      Защо не използваш времето, през което чакаш, за да прочетеш отново
      Нашите Стратегически Статии?
      Също така, защо не се представиш? PokerStrategy.com е общество, в което всички обичат да срещат нови хора! Можеш да го направиш тук:
      Представи се!

Ако имаш каквито и да е други въпроси, не се колебай да попиташ тук

Поздрави,
      darkonebg
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ LogisticsbG,

Отделът ни за връзка с клиенти ти е писал и е поискал от теб документ за самоличност, стандартна процедура за сигурност. Не сме получили такива от теб. Моля те да се свържеш с тях и да изпратиш необходимите документи.

Поздрави,

Деси
    • neelton
      neelton
      Бронз
      Здравейте!

И аз изглежда имам проблем с началния капитал. Oще на 30.06 избрах сайта, в който искам да вложа избрания капитал, и както ме бяха уведомили, на следващия ден получих писмо, в което искаха от мен снимка на Л.К. Изпратих веднага необходимата информация, а вече са минали 5 дни от тогава и аз все още нямам отговор.

Благодаря за вниманието!
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей neelton,
      Тъй като тази информация не зависи от нас, моля пиши за това на нашия отдел за обслужване на клиенти тук.
      Поздрави,
      darkonebg
    • Todioto
      Todioto
      Бронз
      И аз направих така. Кога мога да очаквам бонуса ?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравейте,

По принцип бонусът се кредитира в срок от 48 часа. Ако обаче трябва да изпратите документи за проверка (потребителите се избират на произволен принцип), срокът се удължава и няма фиксирано време за получаване на бонуса. Ето защо ви моля, ако имате притеснения - свържете се с отдела за обслужване на клиенти ТУК и попитате за своя бонус. Трябва да пишете на английски, към момента нямаме български агенти. Съжалявам за неудобството.

Поздрави,
      Деси
    • venci63
      venci63
      Бронз
      Да не отварям нова тема, искам като начинаещ да попитам какво означават статусите бронз, сребро и т.н. и как се придобиват? Не можах да намеря на сайта такава информация. Извинявам се, ако я има и не съм я видял.
    • kukkiwonBG
      kukkiwonBG
      Бронз
      http://bg.pokerstrategy.com/rewards/
    • zebrahman
      zebrahman
      Бронз
      Аз пък нямах никакъв проблем с получаването на бонуса, анчето да е живо и здраво, ама ми се струва, че нещо прави черен пиар тука
    • OutRunnerPZ
      OutRunnerPZ
      Начален
      Здравейте ,вчера изпратих документите си за самоличност,но вс еоще сумата ми не е потвърдена.И защо тази проверки не минава през всички играчи,а само през някои X(
    • FunkFreaker
      FunkFreaker
      Бронз
      Аз пък направих цялата необходима процедура преди повече от 48 часа и досега ни вест ни кост. Надявам се, че и моят проблем ще бъде разрешен. Иначе искам да попитам администраторите на форума, колко е нормалното време, в което би трябвало съпорта на покерстратеджи да отговори на моето запитване, тъй като и от там нямам никаква информация относно молбата ми ;)
    • OutRunnerPZ
      OutRunnerPZ
      Начален
      Аз незнам какъв е този техен случаен принцип и защо не са ми приели/одобрили документите X(
    • FunkFreaker
      FunkFreaker
      Бронз
      Те са си с абсолютното право да изискат подобен род документи. Мен повече ме притеснява това, че съпорта все още не е отговорил на писмото ми и се чудя дали да не пиша пак. Но все пак първо ще изчакам съвет от някой от администраторите на форума, който се надявам ще съдейства за по-скорошното получаване на началния ми капитал :)
    • OutRunnerPZ
      OutRunnerPZ
      Начален
      Ами аз като си пратих документите да не мислиш ,че нещо със сметката ми се е прменило X(
    • FunkFreaker
      FunkFreaker
      Бронз
      Ами аз документи не съм пращал, тъй като от това което прочетох тук, трябва те да се свържат с мен и да ги изискват. За съжаление, нито имам капитал нито мейл от покерстратеджи или покерстарс. Ще чакам помощ от тук.
    • finchybg
      finchybg
      Бронз
      Здравейте,

за съжаление нещата не винаги стават в рамките на 48 часа. Понякога е по-бързо, понякога по-бавничко. Ако сте направили всичко, както трябва, моля просто проверявайте си редовно пощата, за да видите за мейл от нас, който изисква ID верификация, необходимо е само малко търпение - извинения за което.

През това време може да проучите нашите статии по-подробно или да се възползвате от допълнителни средства за вашата банка, трупайки пари от вашите приятели с нашата програма Покани приятел .

Поздрави,
      finchybg
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от OutRunnerPZ
      Здравейте ,вчера изпратих документите си за самоличност,но вс еоще сумата ми не е потвърдена.И защо тази проверки не минава през всички играчи,а само през някои X(
      Здравей OutRunnerPZ,

За съжаление понякога отнема между 48 и 72 часа, докато документите за самоличност могат да бъдат проверени, а през уикенда е възможно допълнително забавяне.

Затова ти препоръчвам да изчакаш още малко и ако до утре сутринта не си получил отговор, да напишеш съобщение на отдела за обслужване на клиенти, те ще могат да ти дадат допълнителна информация.

Колкото до това кои потребители минават през проверката на самоличността, трябва да те уверя, че потребителите се избират на случаен принцип, но за повече информация - отново трябва да те помоля да пишеш на отдела за обслужване на клиенти.

Поздрави,

Надя
    • lachezar
      lachezar
      Бронз
      Здравейте.Бих искал да ви помоля да ми дадете информация относно първоначалният бонус.Идържах теста и се регистрирах в покер зала,но бонусът все още го няма.Също така нямам и запитвания по имеила от
      ваша страна.Минаха вече 3-4 седмици от тогава.Да не би да съм допуснал някаква грешка?
      С Уважение
      Lachezar
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Лъчезар,

Виждам, че при нас вече си със статус Бронз - да разбираме ли, че сам си направил депозит в избраната покер зала и не си изчакал началния капитал от $50?

При всички положения най-добре е да напишеш съобщение на отдела за обслужване на клиенти (на английски език), те ще ти дадат най-точна информация относно това дали е необходимо да се направи още нещо, преди да получиш своя бонус.

Поздрави,

Надя