Mansion Poker

• kymupa
      kymupa
      Бронз
      Здравейте!

Незнам дали е редно темата да е този раздел на форума, но след известно размишление реших да я постна тук. Като тегля клиента от pokerstrategy ми дава ерор свързан с това, че файла не е валидна апликация на Win 32 (the file is not a valid Win 32 application). Въпроса ми е някой друг сблъсквал ли се е с този проблем и дали ще има нещо ако пробвам да го изтегля от сайта на залата, а не от тук.

Поздрави!
  • 5 отговора
    • finchybg
      finchybg
      Бронз
      Здрасти,

надали ще има разлика при софта независимо дали го теглиш от тук, или от сайта. Тук фактически ти даваме линк към сайта, който указва на Мansion, че си насочен от нас.

Колкото до разрешаването на проблема ти, поне аз от личен опит не се сещам - моля ако някой знае, да сподели. Препоръчвам ти да им питаш съпорта, защото те трябва да са доста по-наясно от нас, що се отнася до софтуера им.

Поздрави,
      finchybg
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Ами аз им писах на хората от Mansion poker, ама те ми казаха да пиша на хората от pokerstrategy. Писах им и сега чакам отговор
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @kymupa,

За съжаление не си споменал покер залата, която се опитваш да инсталираш. Моля да пишеш на отдела за клиенти, че покер залата те е посъветвала да се свържеш с нас, а също така и да споменеш, че става въпрос за Mansion Poker.

Поздрави,
      Деси
    • DKPEPE
      DKPEPE
      Начален
      minah testa i izbrax za platforma mansion naprwixh si4ko sprqmo ukazanieto i wawdeox username si tam kadeto trqbwashe i koga shte mi dadat parite
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей DKPEPE,

Имай предвид, че след като преминеш през всички стъпки (преминеш покер теста, избереш си покер зала, въведеш личните си данни), отнема до 48 часа, докато получиш началния капитал.

Ако си направил всичко необходимо, тогава трябва просто да почакаш.

Освен това искам да те помоля да прочетеш нашите форумни правила, и следващия път да пишеш на кирилица. Дори и да нямаш инсталирана на компютъра си, има редица страници в интернет, които да превърнат текст на латиница в кирилица.

Поздрави,

Надя