Бонус в Кейк

• SmartShop1
      SmartShop1
      Бронз
      Здравейте,
      Нов съм и за това да попитам:
      Минах теста, избрах за зала Cake Poker, регистирах си сметка(реални пари) там с код PS150, след това написах ника си в полето, което трябваше и дадох запази. Полетата от дясно обаче продължават да са с червен кръст, там където пише избери зала.... Това значи ли, че не съм направил нещо както трябва и ще получа ли началния капитал в Кейк?
      Благодаря предварително
      Кирил.
      Сори, смалко закъснение всичко е наред. Моля модератор да изтрие темата:)
  • 5 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Кирил,

Щом си въвел личните си данни и потребителското си име, значи всичко е наред. Ще се опитаме да ти преведем началния капитал. Ако регистрацията е била успешна, ще получиш началния си капитал в рамките на 48 часа.

Ако се налага да се направи още нещо, то тогава нашият отдел за обслужване на клиенти ще се свърже с теб.

Докато чакаш, можеш да се представиш в нашия специален форум за нови играчи или да погледнеш допълнителни видеоматериали.

Позадрви,

Надя
    • petargameman
      petargameman
      Начален
      Извинете ме , предполагам че получавате много такива въпроси , но и моя бонус не е наличен в Cake Poker , а вече мисля 3-ти ден полетата с кръстчета ми ги няма , което би трябвало да предполага че всичко е наред :( Много се извинявам за неудобството , но ако аз бъркам нещо дали бихте могли да ме информирате ?(
    • Ina65
      Ina65
      Бронз
      Здравейте,

Да не отварям нова тема :) И аз си направих регистрацията в Кейк. Вчера получх мейл за верификация на акаунта и съм изпратила копие на личната карта + снимка.

Колко време минава горе долу след изпращането на необходимите данни до верифицирането на акаунта ?

Благодаря предварително :)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @petargameman,

Здравей,

Доколкото разбирам е трябвало да изпратиш копие на документ за самоличност. Изпратил ли си такъв? Ще те посъветвам за всеки случай да пратиш отново тук, защото виждам, че чакаш от няколко дни.

security@pokerstrategy.com

@Ina65,

Привет!

Нямаме фиксирано време да верификацията на документи, за бонуса са до 48 часа, но при проверка на документи нямаме точен период, но ако всичко е наред и си ги пратила успешно, до около два дни се надявам да ги получиш, но не е гарантирано.

Благодаря за търпението!

Поздрави,
      Деси
    • petargameman
      petargameman
      Начален
      Това какво трябва да значи , трябва да си сканирам Личната карта ли ??

P.S
      Извинявам се за неудобството , прочетох имейла и изпратих снимки на личната си карта (надявам се да се вижда сниманото ако ли не , ще я сканирам) както и моя снимка.