проблеми с банков траснфер

• krasilaptop
      krasilaptop
      Бронз
      Здравейте
      Силно съм притеснен.
      На 21 февруари покер сайта одобри поискания от мен банков трансфер.
      Парите обаче все още не са на сметката ми ?(
      Това е прекалено мн време м/у 3 и 5 бизнес дни отнема парите да пристигнат на сметката ми така пише.
      На 20 февруари поисках трансфера на 21 получих потвръдително съобщение от сайта че парите са изпратени.
      Пари обаче все още няма
      За първи път използвам банков трансфер.
      Силно съм притеснен относно парите ми писах на сайта е-mail.
      Имам ли поводи за притеснение смисъл парите ми да се запилеят или да се изгубят някъде?
      До сега не съм имал никакви проблеми при тегления със сайта но винаги съм ползвал VIsa card.Този път ми се наложи да ползвам банков трансфер.
      Какво мога да направя в ситуацията?
      Към кого да се обърна?
      В моята банка ли е проблема или покер сайта и къде въобще трябва да са парите ?
      Pending cashouts нямам в покер сайта проверих
      Банковия ми трансфер е одобрен така ми го изкарва на history
      Нямам писма от покер сайта за допълнителни изискани документи и да ми бавят трансфера заради това
      Моля за съвет
  • 4 отговора
    • numpaf
      numpaf
      Бронз
      По принцип няма къде да се загубят парите, защото дори да си сбъркал сметката например, при несъвпадение на името на получателя на превода и титуляра на сметката, банката трябва да откаже трансфера. В тази връзка надявам се, че сметката, към която пращаш е на твое име, иначе няма да стане.

Минали са 7 работни дни, според мен няма за какво да се притесняваш все още. Следващата седмица най-вероятно ще ти пристигнат парите.
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей krasilaptop,

Ако парите ти ги няма в понеделник или вторник, ти препоръчвам да се свържеш с твоята банка и да попиташ дали има банков превод за теб, който е Pending. Също така се свържи и с отдела за облсужване на клиенти на покер залата и ги информирай, че все още не си получил парите.

Понякога, ако има неточност в данните за превода... например грешно написано има... банката блокира плащането и изчаква да се извърши корекция от банката изпращач.

Поздрави,
      Станислав
    • krasilaptop
      krasilaptop
      Бронз
      Благодаря
      Второто вече го направих и изчаквам.
      А за първото както каза и ти трябва да изчакам до понеделник.
      Мисля че не би бил това повода проверих 2-3 пъти информацията преди да я изпратя но може и да съм сбъркал никога не знаеш.
    • misko69
      misko69
      Бронз
      И при мен става нещо такова.На 28.02 от 888 имам плащане,което е изплатено по техните данни.В банковата ми сметка обаче и днес го няма.До сега имам още две плащания,като при първото си оправихме документите.Ще почакам още 2-3 дена,плюнча молива и почвам да пиша :tongue: :tongue:
      Краси,от коя зала е твоето плащане,ако не е тайна??Просто да няма съвпадение в залите... ;)