Върпос относно правилата (fulltilt)

• vannrs
      vannrs
      Бронз
      Здравейте!!!

Играя покер съвсем отскоро. Наскоро научих за сайта ви и откакто щъкам из него се оказа доста полезен. Прочетох 2 пъти уроците ви и дори преминах теста. Сега играя в Full Tilt с тези 50 $ бонус, и все около тях се въртя, нито нагоре нито надоло, но засега така е добре като новак .

Ето какво ме мъчи : Знам, за за Стрейт (пет поредни карти), че може да се използва Асо като 1, всмисъл А-2-3-4-5 (low st.), но незнам дали може да се комбинира по следният начин : Q-K-A-2-3 (пример). или J-Q-K-A-2 (пример).
      Извинявам се за видимата елементарност на въпроса, прочетох правилата в Full Tilt, но това не е оточнено.

А така и така пиша, да попитам за тези 50$ ще мога ли да изтегля някога този бонус или само спечелените с него пари са реални.
  • 5 отговора
    • NoOn3
      NoOn3
      Бронз
      Streight(колело)А ти играе ролята на 1-ца 1/2/3/4/5 няма как да стане J/Q/K/1/2?За да изтеглиш 50$ трябва да направиш определен брой точнки незнам колко точно.
    • dimitarm
      dimitarm
      Бронз
      Здравей и аз играя с бонуса в тилта от около 2 седмици и се въртя постоянно между 48 и 52$, но може би като за начало самият факт,че не губим е добър. Дано за напред да почнем да печелим.
      На вапроса ти :
      1 няма комбиниран стрейт с асото само най - висок до асо и най - нисък до 5
      2 доколкото разбрах можеш да изтеглиш първоначалния капитал + спечелените пари с него след като натрупаш 1000 FTP
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей vannrs , няма такъв вид стрейт :) Асото е най-високата и най-ниската карта тоест стрейта може да започне от А или да завърши на А няма как да се брои за стрейт комбинация КА234 примерно. Относно бонуса , когато направиш 1000 фул тилт точки си е изцяло твой и може да го теглиш (залата изисква да направиш минимален депозит за да може да теглиш).

Ууу докато напиша вече ме преварили :)
    • Lubosta
      Lubosta
      Бронз
      6te moje li nqkoi da mi dade skype si na LS 4e ne6to nemoga da sa opravq s smotanata tranzakciq i poludqvam ve4e ............
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от Lubosta
      6te moje li nqkoi da mi dade skype si na LS 4e ne6to nemoga da sa opravq s smotanata tranzakciq i poludqvam ve4e ............
      Здравей Lubosta,

Ако имаш нужда от помощ, пиши на колегите ми от отдела за обслужване на клиенти. Същото така съм длъжен да ти напомня, че писането на кирилица във форума е задължително.

Моля прочети правилата на форума.

Благодаря ти,
      Станислав